Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
rasvvvv
 
rasvapall69 20. märts 2023, kl 17.40
mul on rasvased juuksed ja ma ei kavatse seda häbeneda. kas tänapäeval julges keegi öelda sõna rasv -.- . MEIE JULGEME JA ME EI KAVATSE SEDA HÄBENEDE . PEKKKIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII.


jah ma olen õlipats ja mul rasvased juuksed ja ma veitsi kurvikas kuttt naistel rohkem krabada . ma olen 1 paljudest . kuida see teie asi on ja kuida segab see teie elu teesklejad. ma tean ,et ma ei saa vastust sellele küsimusele. sest te olete kusikud.
 
Järvamaalane 21. märts 2023, kl 01.30
Kus need naised on, kes su pekke krabavad? Lähen binokli järele
 
MITU KORDA MA PEAN ÜTLEMA . 21. märts 2023, kl 07.45
sa ei hirmuta mind sellega ,et tead mis maakonnas ma elan tule siia ja leia mind kui nii kõva tegija oled ja lahendame selle duelliga ja lõpetame selle komejandi lõplikult. oh sorry sa oled neti hiiro sa ei julge ju. eks tule siia mine binokli järele tule ja näita kõigile milline ahistaja sa oled. tule pea minuga duelli . igal ajal igas kohas ahistaja. lõpetame selle härrasmeeste kombel. kes ellu jääb võidab ja kes sureb kaotab....
 
kui sa oled järvamaalane siis 21. märts 2023, kl 07.47
sul lihtsam mind leida ja duelli pidada . igal ajal ja igas kohas jobu. ma ootan.
 
sinu asi ei ole 21. märts 2023, kl 08.40
kellega ma olen ja keda ma saan kui saan. tõelised härrasmehed ei ärple oma vallutuste ja saavutustega. minu seksuaal elu või selle puudumine ei ole su asi väga seega ära uuri elu. tõesta veel milline stalker creep sa oled .

Kus need naised on, kes su pekke krabavad? Lähen binokli järele

stalker creep confirmed
 
fists 16 ne esimene volüüm on peaaegu valmis 21. märts 2023, kl 08.51
wohoooooo . mida sa teeskleja kunagi valmistand oled peale projectimise sittade foorimi postide ja pärast minu süüdistamise ,et foorumit risustan. mida oled loonud peale väite ,et su video idee väidetavalt varastasin. sul oli idee aga mul oli palju videosi valmis sellel ajal kui sul oli vaid idee. saad sa aru kui hale sa oled. sorry ma unustasin sul pole eneseteadlikust ja sa ei oska lugeda.
 
@tibutobu 21. märts 2023, kl 11.11
kle sa muidu ainult tavalist fistingut teed või anaalset ka?
 
ohhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh 21. märts 2023, kl 11.22
1 fists sari on võitluskunstide turniiri sari mitte fistingu ega anaali sari. palun kasva suureks sa ei ole enam eelkoolis ega lasteaias. 2 mind ei huvita ei anaal ega fisting sina ja su vaimuhaiged sõbrad olete need mu jaoks lõplikult rikkund. the end. bye bye ja sa ei ole mina ega saa minuks hale üritus sul selle pealkirjaga . palun tungivalt ÕPI
FUCKING
LUGEMA.
 
sa teaks seda kõike kui sa teaks minust ja mu loomingust midagi 21. märts 2023, kl 11.28
aga sa ei tea minust ja mu loomingust sittagi teeskleja. sa ei oska ka lugeda duelli pidada ega debattida. ainus mis teha oskad on mingi fail trolli ja new fagi comebackid. ilmselt on need sind nii väga aidand kas pole...........näita kõigile kellel on töötav aju kui hale ja vaimuhaige sa oled teeskleja. me pole seda veel KÜLLALT näinud. demonsteeeri veel oma vaimuhaigust
 
ühe teema poni teeskleja oled 21. märts 2023, kl 11.57
ühe teema poni teeskleja oled ühe teema poni teeskleja oled ühe teema poni teeskleja oled ühe teema poni teeskleja oled ühe teema poni teeskleja oled ühe teema poni teeskleja oled ühe teema poni teeskleja oled ühe teema poni teeskleja oled ühe teema poni teeskleja oled ühe teema poni teeskleja oled ühe teema poni teeskleja oled
 
Vihane tihane 21. märts 2023, kl 12.56
Kas sa, masohhistlik grafomaan, naudid netikiusamisest saadavat tähelepanu, ja oled sellest sõltuvuses, et sa seda endale pidevalt juurde otsid?
Tõesta, et sa ei ole sellest sõltuvuses ja lõpeta foormites elamine.
Kui ei sa ei lõpeta, siis sellega sa tõestad, et ihaledki negatiivset tähelepanu ja uusi solvanguid.
Võiksid ikkagi oma neid spetsiifilisi soove kuidagi privaatsemalt rahuldada.
 
kepi läbi auto väli 21. märts 2023, kl 13.02
Kas sa, masohhistlik grafomaan, naudid netikiusamisest saadavat tähelepanu, ja oled sellest sõltuvuses, et sa seda endale pidevalt juurde otsid? ma ei naudi seda ega otsi seda juurde ma ei vaja tähelepanu eriti siit. sa teaks miks ma siin olen kui sa oskaks lugeda. putsi ma saan autismi sellest su kommentaarist praegu.... tunnen kuida mu iq langeb.... kas see pikk novell grafomaanist on minust ve. sorry ei viitsind lugeda eriti seda. ehk pärast loen ja naeran kõht kõveras.

Tõesta, et sa ei ole sellest sõltuvuses ja lõpeta foormites elamine. ma ei pea sulle midagi tõestama. ma olen siit foorumist ennegi lahkund ja pikim paus on olnud 4 nädalat. usu või ära usu mul suva. ma ei ela siin ja sa teaks seda kui lugeda oskaksid. taaskord sa projectid teeskleja. sina ja su sõbrad elavad siin . mul erinevalt teist on elu ja hobid. kogu marke või midagi luuser.
Kui ei sa ei lõpeta, siis sellega sa tõestad, et ihaledki negatiivset tähelepanu ja uusi solvanguid. arva mida tahad sa saaks aru miks ma siin olen kui lugeda oskaks blabla ma ei otsi siit tähele panu blablba su ema on kuum blabla tantsi ja teeskle ja tõmble ja näitle edasi blabla fucking bla . Võiksid ikkagi oma neid spetsiifilisi soove kuidagi privaatsemalt rahuldada. sa ei tea midagi mu spetsiifilistest soovidest ja kuida ma neid rahuldan ja see pole ka sinu asi aga su ema on parim priivaatne spetsiifiliste soovide rahuldamiseks. sucky sucky sucky :D
 
its sad when stupetedy and obliviosness are your only 21. märts 2023, kl 13.05
real arguments isnt it and also not to forget ignorance. stuff you dont understand and know becouse you are ignorant. have a nice day
and thank you for playng
 
Vihane tihane 21. märts 2023, kl 13.16
Sa ei saa ka kunagi küllalt...
 
sa ei saa aru saa ei saa aru sa ei saa aru 21. märts 2023, kl 13.23
Sa ei saa ka kunagi küllalt...


sa oled nii loll ma isegi ei viitsi miskit seletada sulle sa ei saa aru. pea kõikidele su küsimustele ja väidetele on vastatud pea kõik su ja su sõprade argumendid on debunkitud . sa oled debunkitud
head aega.......
 
Vihane tihane 21. märts 2023, kl 13.33
Kui sa vaid mõtleksid seda "head aega" ütlemist tõsiselt...
 
ma mõtlen seda tõsiselt sa teaks miks mul raske lahkuda on kui sa lugeda oskaksid 21. märts 2023, kl 13.34
sinu sõber ve

https://www.youtube.com/watch?v=VYH8X4cmwe8&t=998s

ta ka sama loll kui sina ta ka ei oska lugeda ja on harimatu koll nagu sina
 
ma olen sellele vastand 21. märts 2023, kl 13.36
olen kõigile su väidetele ja küsimustele eelnevalt vastand palun õpi lugema ja otsi foorumist ma ei vasta küsimustele ja väidetele mida olen 100 korda debunkind thank u for playng
 
homme laulan täna laulan teiega ma laulan laule on palju ju laulge kaasa 21. märts 2023, kl 13.42
autismist värdjalikusest ja ahistamisest suurest laule on ju palju laulge kaaasaaa
 
Vihane tihane 21. märts 2023, kl 13.48
Kelleks sa mind pead, ma pole sinult varem midagi küsinud.
Ning ma ei kavatsegi oma aega hakata raiskama siit foorumist kõigi (võib-olla) sinu kirjutatud tekstide tuvastamisele ja lugemisele.
Moderatorid võiksid su lihtsalt ära blokkida su enda ja ka foorumi huvides.
 
miks sa kaasa ei laula :( 21. märts 2023, kl 13.55
Kelleks sa mind pead, ma pole sinult varem midagi küsinud. arvatavaks ahistajaks ja jälitajaks ja mitte arvatavaks teesklejaks

Ning ma ei kavatsegi oma aega hakata raiskama siit foorumist kõigi (võib-olla) sinu kirjutatud tekstide tuvastamisele ja lugemisele. see ei ole minu probleem ,et sa oled loll ja ,et sa oled laisk ja siis ka mina ei raiska aega sulle kõige uuesti seletamisega. süüdista ennast sa kahepalgeline madu.

Moderatorid võiksid su lihtsalt ära blokkida su enda ja ka foorumi huvides. las blokivad siis nad näitavad ,et nad vihkavad tõde ja fakte just nagu sina ja su vaimuhaiged sõbrad . see foorum võib põrgu käija. mind ei huvita sina ega su sõbrad ega see foorum. mind huvitab valede kummutamine siin. valede mis mu kohta leviviad sa loll ja laisk teeskleja.
 
HOMME LAULAN TÄNA LAULAN TEIEGA MA LAULAAAAAN LALALAL 21. märts 2023, kl 13.57
LAULE ON JU PALJU LAULGE KAASA
LOLLUSEST LAISKUSEST JA RUMALUSEST SUUREST
LAULE ON JU PALJU LAULGE KAAASA
su loll ema võib ka laulda . kandku seda punast kleiti mida viimane kord kui temaga veini jõin :D
 
Vihane tihane 21. märts 2023, kl 13.58
Moderaatorid võiksid tõesti blokkida selle inimese tema enda vaimse tervise huvides!
Ilmselge reaalsusest irdumine on tema puhul juba toimunud.
 
sa siis ei laulagi kaasa kammoon laule on ju palju laulge kaasa 21. märts 2023, kl 14.00
Moderaatorid võiksid tõesti blokkida selle inimese tema enda vaimse tervise huvides!

las bännivad mu mul suva ma ütlesin seda ennem. ära mu vaimse tervise pärast muretse. muretse enda ja oma haigete sõprade oma pärast pigem.

Ilmselge reaalsusest irdumine on tema puhul juba toimunud.

räägi enda ja oma sõprade eest . : D
 
kas sa oled näinud kuida hobune pasandab põllul 21. märts 2023, kl 15.04
sõi terve kausi täie oaputru ja küll ta pasandas ja pasandas ja pasandas naug oleks duracelli patarei alla neeland. enne oli kõhtu jube kinni sellel vaesel loomal ja alles eile sai pasale.
 
kuule kahepalgeline madu ja moraalipiider 21. märts 2023, kl 15.39
ma olen ka lühiversiooni kirjutand miks ma siin olen ja sa saaks kõikidele oma küsimustele ja väidetele vastused aga pole minu süü ,et sa oled loll kes ei oska lugeda ja kes ei saa aru või ei viitsi uurimistööd teha. mine tagasi kooli . õpi lugema ja õpi uurimis tööd tegema. ma ei hakka sulle kõiki ette seletama sest sellel ei ole mõtet sest sa taun ei oska ju lugeda. peace out bitch.
 
appi appi moderaator kes sa lased foorumil petiste spämmiga üle ujutada 21. märts 2023, kl 16.23
päästa mind selle hullu rauli käest ma ei saa lubada ,et ta fakte ja tõde räägiks ja mu vale narratiivi paljastaks. ma ei saa lubada ,et ta paljastaks mind ja mu vaimuhaiged sõpru reeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
.
 
diclaki reklaam 21. märts 2023, kl 16.49
TUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUURNIIRIL PUTSI KUKKUSIN MADIS PERSET VIGASTAB KÕIK SURMA SAID DICLAKI KINDLALT VAJAD SA VAJAD SA SEST DICKLACK SIND KABISTABBBBB.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!