Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
see on ainus kord kui sellest räägin. pean selle südamelt ära saama ja kõik
 
´mitte eesti chris chan 21. märts 2023, kl 10.54
kunagi oleksin uhkusega kutsund end eesti chris chaniks . kunagi oleks lasknud teistel seda teha ja oleks uhke selle üle olnud. mingi kloun twitteris ütles ,et ma olen eesti chris chan. sorry see inimene eksib. ma ei ole tahtnud pidada end eesti chris channiks enne kui ta ema saaga algas. kõvasti enne seda. minul ja chris chanil pole miskit ühist. tal on autism mul pole. tal mingi sonichu koomiks mida ta alustas kõvasti enne kui ma alustasin oma fists sarja. neil kahel sarjal pole miskit ühist peale paari väikese asja. ma olen targem kui chris chan ja parem kunstnik ja kirjanik ehk. mul pole olnud nii palju trollidest tüdruk sõpru kui tal. ma ei teeskle ,et mu looming eksisteerib ja elab päriselt ega suhtle oma loominguga nagu chris sonichuga. chris väitisi twitteris ,et sonichu on teda seestand jne jne. ma ei tee sellist jama. ma ei ole nii suur sonicu fänn kui chris chan. ma ei vingu sonicu käe värvi pärast. ma ei kanna naise riideid nagu chris chan ega pea end naiseks. mis erinevusi mul ja chrisil veel on ei tulegi hetkel pähe. listin neid veel kui meelde tuleb. seega ma EI OLE eesti chris chan pole olnud ja usun ,et ei saa kunagi olema. kes iganes seda väidavad sorry nad eksivad kõvasti. nad ei tea ei minust ega chris channist midagi. the end. chirs chanil on auto juhi load ja mul pole. ärge küsige kuida ta need sai ehk võitis mingi hommikuhelbete loosiga ma ei tea..
 
väike eksposeee 21. märts 2023, kl 11.25
2019 17 september üks inimene kelle nime ma ei mäleta ütles mallukale miskit sellist ,et kui mallukas tahab siis ta võib mulle miskit külge määrida. eeldan ,et mingit kuri või väärtegu. just kuulsite õigesti see inimene oleks malluka nimel valmis toime panema kuri või väärtegu ,et mind süüdi lavastada. tore väike interrinne mu vastu mis on eksisteerind sellest ajast kui mind esimeses klassis süüdi lavastati ,et ma kirjutasin klassivend pluss klassiõde on paar. essat korda tegin seda nalja ja eitasin seda aga teist korda tegi seda keegi teine mitte mina. clap clap mina 100 interrinne 0. nagu sonic ütleks gotto try harder.
 
Tasuta nõu 21. märts 2023, kl 17.11
Sind aitab ainult rohke pepukas
 
sina mine ültse putsi 21. märts 2023, kl 17.15
sinuga ma ei räägi vaimuhaige ja 1 teema poni head aega sulle .
 
mind ei huvita pepukas 21. märts 2023, kl 17.28
sina ja su sõbrad on selle mu jaoks ära rikkund. sind aitab vaid jupp nööri ja taburett edasi mõtle ise
 
üks soovitus 22. märts 2023, kl 02.13
Aitab sind ainult ravile mineks ja kohe!
 
olen sest rääkind aitäh 22. märts 2023, kl 07.10
head aega õpi lugema
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!