Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
alar2010 ja tõnu kidra ei saa aru tai poksist ja nad ei oska seda ka
 
röstija 22. märts 2023, kl 11.58
alar2010 on isehakkanud imvu kuulsus ja tai poksi harrastaja . ta ei saa aru ,et tai poksi ei kasutata inimeste skypes ähvardamiseks ja tai poksi ei kasutata kellegi peal kes tai poksi ei oska. võibolla hädakaitse situatsioonis. see ei ole hädakaitse kui ma ja nimetu teda skypes ja imvus trollisime. interneti draama peaks jääma interneti ja ei peaks kanduma päris ellu üle. on ka haruldasi erandeid kuid see ei ole üks neist. vana asi aga sooviks hingelt ära saada seda. paolo tocha üks esimesi mitte tailasest tai poksi meistreid taimaal on öelnud ,et tai poksi ei kasutata inimeste peal kes ei oska tai poksi. tai poks on enesekaitseks ja spordiks mitte inimeste hirmutamiseks ,ähvardamiseks ja netihiirotsemiseks kallis alar2010. ning taas nimetu üks teine nimetu ei oska oma lahinguid pidada . mul polnud biifi su eskriima eksperdist sõbraga vaid sinuga . taas üks vana teema südamelt ära. tõnu kidra ka ei saa aru ,et tai poks pole neti hiirotsemiseks. ta tehniliselt ei ole seda selleks vist kasutand kuid ta ei oska seda hästi sest sai peksa kellegi käest kunagi. treeni rohkem kidra mögise vähem. ei ole eksperdid need kes kõva häält teevad vaid need kes vaikselt nokitsevad ja oma asja teevad ja need kellel on tuhande jardi jõllitus võime aka 1000 yard stare või kuida iganes seda kutsutakse. teate ehk mis see on ja võibolla ei tea. vb olete seda kogend ise teind kui ei siis tunnete selle kergesti ära. the end.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!