Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
edu sellele kes mu vastu siin foorumis tõendeid otsib lappab kogub või mis iganes
 
mitte hullll 22. märts 2023, kl 15.10
ja mis tõenndeid te leida loodate ka . kuida see mida ma olen öelnud on ühiskonna vastane. kus tulid alles ühiskonnast hoolijad välja . kui te olete nii ausad ja head miks te peidate oma identiteete aga ma ei peida enda identiteeti ja seda kes olen. kas kavatsete mingeid tõendeid mu vastu tekitada ja fabritseerida. poleks ju esimene kord teil seda teha. esimene kord fabritseerisite tõendeid ,et ma olla blogijat ahistand kuigi ei olnud ja mind mõisteti ka õigeks sest ma pole blogijale ja ta lastele MIDAGI TEINUD . punkt.. nii ,et edu minu lollimajasse saatmisega . ma hakkan ka kuidagi asja ajama ,et taodelda omale süüdimatus siis ei saa te sittagi teha. kui saan süüdimatuse siis ei tehta minuga miskit kuna kerro ahistajaga ka ei tehta ju nii ,et edu sellega ..... kuida on tõe ja faktide ja patriotismi ja arvamuste avaldamine siin ühiskonna vastane ja kuida on see hullu inimese käitumine. ootan teie vastuseid.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!