Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
paljastan oma vastaste inimeste tõelise agenda
 
debunker123 22. märts 2023, kl 15.47
mul on alust arvata ,et minu vastu on grupp inimesi kes tahavad mind hulluks ajada või tahavad ,et näiks ,et ma olen hull või ohtlik . nad soovivad seda seepärast ,et ma netis ei oleks ja ,et mind panna lollimajja või vangi.kes või miks seda teeb ma ei tea aga mul on omad kahtlused aga siin ma ei saa välja öelda neid vähemalt mitte praegu. see kõik on alanud koolist peale kui mind taheti hulluks ajada. kõik algas kui mind lavastati süüdi selles ,et kirjutasin klassiõde plus klassivend võrdub suur armastus. ma ei teind seda aga keegi klassist ja koolist ei uskund mind. see sama interrinne on üritand ma eeldan mind 2 kord autoga alla ajada. ükskkord samad inimesed peaaegu veensid mu tuttavat nagu oleks ma talle msn messengeris mingit iba ajand. suutsin veenda teda ,et see polnud mina. ta ütles ,et keegi tahab mulle jama korraldada või miskit sellist. siis ma veel ei uskund miks peaks keegi mulle halba sedasi tahtma. muidugi mind on 2 korda proovitud süüdi lavastada sama grupi poolt ja kindlasti näete kuida sama grupp üritab mind vaikima sundida ja hirmutada siin erinevate meetotitega. öeldes kus maakonnas elan jne . ähvardades sellega ,et nad koguvad mu kohta tõendeid ,et mind hulluna näidata ja lollimajja panna. teeseldes ,et ma olen lastele ohtlik ja blogijat ja ta lapsi ahistand. kumbki sellest väitest ei ole tõsi. ma ei ole lastele ohtlik ja ma ei ole blogijat ja ta lapsi ahistand jne . mind mõisteti selles asjas kohtus õigeks ja mitte kiusu ega nalja pärast vaid seepärast ,et ma ei ole neid asju teinud. lõpetan sellega ,et ma ei tea kes mulle halba tahab ja miks. ma ei tea kas tunnen neid inimesi või ei ja vastupidi. usun ,et blogija ahistamise mu süüdilavastamsie ja siin laimamise taga on grupp inimesi. usun seda sest ühe inimese jaoks on see natsa suur töö. see on kõik seks korraks. muidugi tahetakse mind tembeldada perverdiks ja ei tea kelleks minu vastu siin tõendeid fabritseerides ja mind teeseldes. the end.
 
Järvamaalane 23. märts 2023, kl 02.41
Mine vabatahtlikult ravile!
 
ma saan abi sa teaks seda kui lugeda oskaksid teeskleja 23. märts 2023, kl 06.43
sa ei hirmuta mind teades ja öeldes kus ma elan. kui oled järvamaalane tule duellile ja lahendame selle asja lõplikult. ma ootan. kus iganes millal iganes. sinu käik troppp. oled sa mees või oled kelgunöör ja netihiiro. otsusta ära.
 
tõde on valus kas poleee 23. märts 2023, kl 06.43
ahistaja......
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!