Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
väljakutse teesklejatele viimast korda
 
ainusjaõigerr 23. märts 2023, kl 07.41
lõpetage teesklemine , näitlemine , tõmblemine ja tantsimine. see on viimane pakkumine. rääkige oma nime alt siin foorumis kui olete nii õiged ja nii ausad ja nii tegijad. te ei tee seda ega vasta sellele ma tean seda. debattige minuga google chatis mu maili adret ja mu tingimusi te juba teate ja ma ei kavatse neid korrata. ma ei ole mingi tühikargaja. mul pole mingit probleemi teiega debatida google chatis mul pole mingit probleemi duelli pidada teiega päris elus. mul pole sellega mingit probleemi. ma olen enesekindel ja usun oma debatti ja võitlus oskustesse. ma ei pea end peitma . ei pea peitma kes olen. te ei hirmuta mind teesledes ,et elate selles maakonnas kus mina ja ,et teate kus maakonnas ma elan. paljud mu vaenlased teavad mu asukohta seega te ei hirmuta mind. teie olete tühikargajad ja netihiirod mitte mina. te võite teeselda ja öelda mis iganes. oootan ,et hakkaksite vabandusi otsima ja välja mõtlema sest eeldan ,et just seda te tegema hakkate. proovite mind disccreditida ja tõendeid mu kohta fabritseerida ja mind teeselda. see ei ole tõeline debatt ega argumenteerimine . ärge ajage mingit munzu sitta piidri juttu ka see ei huvita mind. me kas räägime asjast või ei räägi üldse millestki. 1 kes te olete .2 mida olen teile teind. 3 kes andis teile õiguse mind maha teha anonüümselt. 4 kuida mu elu ja misiganes mõjutab teie elu. vastake mulle . ei mingeid newfäägi teemasi ej mingeid anaale ei mingeid cimmickuid vaid räägime asjast. kui te seda teha ei suuda siis aidaa. siis pole mul teiega MILLESTKI rääkida. nii ,et kuida jääb. ootan teie otsust. ma juba eeldan mis see olema saab...
 
otsus 23. märts 2023, kl 19.15
siin räägib oikumeeniline prohvet ja 13. anaalseksi apostel, nii et pidage lõuad ja tõmmake kannikad laiali!
 
no okei see on su otsus siis . ma aimasin ,et sa seda otsustad 24. märts 2023, kl 06.44
viimast korda faktid . 1 . pole prohvet. 2 pole tutoorialit . 3 ei koti anaaal. 4 varastatud video klipp. 5 pole apostel. 6 sa ja su värdjast sõbrad on anaali mu jaoks rikkund. 7 mind ei huvita anaal ega hakka IIALGI huvitama mida rohkem seda peale surute seda rohkem ma seda vihkan. 8 sina piider ja ühe teema poni ei kamanda kedagi.


teen teatavaks oma otsuse. te olete läbikukkund. nüüd lahkun siit foorumist kas A alatiseks või B teatmata ajaks . sa ei võtnud mu ultimaatumit tõsiselt. saa aru teeskleja sa ei ole mina ega saa kunagi minuks. su alternatiiv reaalsus ei saa kunagi teaoks. sa ei oska lugeda ega debattida ega ridade vahelt lugeda. ma ei viitsi mingeid anaali ja munzu teemasi lugeda. ma jätkan teie vastast võitlus ja tõe rääkimist teistel platformidel. kui sa ja su sõbrad ükskord päris inimesteks hakkate ja selle ühe teema poninduse ja new fäägamise lõpetate siis teate mis mu gmaili nimi on ja olen valmis debattima google chatis. võite leida mind ka teistelt platformidelt ja kuna teie olete -geniaalsed- häkkerid siis ei tohiks see probleem olla teie jaoks kuida mind leida. jään teid ootama. seni ajani head aega värdjad ja ühe teema ponid ja foorum.
 
o rly? 24. märts 2023, kl 15.26
https://api.delfi.ee/media-api-image-cropper/v1/b306a240-c3b7-11eb-a643-4b7225ed4021.jpg
 
Salemi nõid 24. märts 2023, kl 17.36
Tsiteerin teemaalgatajat, kes kiusaja(te)le kirjutab: "kui sa ja su sõbrad ükskord päris inimesteks hakkate..."
- Kulla teemaalgataja!
Selles seisnebki sinu üks suur eksimus - sa ootad, et need, kes sind kiusavad, hakkavad kunagi sind nagu natuke mõistma, "saavad inimesteks".
Seda EI JUHTU!
Sul ei ole vaja nende primaatidega ennast surnuks "debattida". TÕESTI EI OLE VAJA!
 
Võibolla 27. märts 2023, kl 11.14
Oled tola või mängid?

Ja mis need sõbrannad siia puutuvad? Petersell on sinu jaoks “sõbranna” või hoopis P. kaaslane?
Ja mehed teatavasti ei käi sõpradega käest kinni, pigem kontakti välditakse; v.a. patsutamised jne.
Aga üldiselt võib sinu teguviisi vist kirjeldada, kui jauramist.
Ma imestan, et pole veel sind kustutatud.
 
Salemi nõid 27. märts 2023, kl 13.31
Postitajale "Võibolla":
Sinusugusel isehakanud kohtumõistja-sadistil ei saa ikka veel küllalt? Aga millal täpsemalt siis saaks?
Ega sulle ilmselt ühe inimese kiusamisest ei piisa, tõenäoliselt on teisigi, kelle puhul sa lihtsalt ei saa muidu, kui pead rahuldama oma perversset vajadust üritada juba niigi haavatavaid või ka lihtsalt teistsuguseid (s.t. sinusugusele primaadile mõistetamatuid) isikuid ka omalt poolt hingeliselt kahjustada.
Äkki mõtle järele ja siis kirjelda siinsamas teistele ka, kuidas see täpsemalt SINU elu parandab, ning missugust rahuldust SULLE pakub?
 
Salemistidele 28. märts 2023, kl 21.55
Ma olen noor naine, 18 aastane. Ma elan mehega koos. Kui ta hakkas mulle anaali tegema, siis mulle see ei meeldinud, valus oli ja ebameeldiv, mina ei saanud sellest mingit mõnu. Aga me tegime seda ka edaspidi. Lõpuks hakkas see mulle meeldima, isegi nautisin seda. Natuke aega tagasi mu mees ütles, et me ei tee enam anaalseksi. Põhjust ma ei tea, võib-olla on ta aru saanud, et enamus naistele see ei meeldi, aga MINA ju naudin seda..ma ei taha/julge seda oma mehele öelda, et ma tahaksin edasipidiga anaali, sest tal võib olla mingi teine põhjus...
Igaljuhul asi, mida ma ei julge kõigile tunnistada: mina, kui naine, naudin anaalseksi!:)
 
Salemi nõid 29. märts 2023, kl 08.00
Nürimeelsele lollitajale 28. märts 2023, kl 21.55:
No tore, aga keda huvitab, kas oled mees või naine või naudid näiteks kukerpallide tegemist või mida iganes.
Kuid ilmselge on, et naudid ajuvabade libapostituste tegemist. Oled alles veider pervert, aga mis parata. Võib-olla sind isegi kasvatati selliseks, vanemad ajasid sulle kogu aeg sisutut lobajuttu ja nii sa selliseks tohmaniks kasvasidki. Kurb.
 
Eelmisele 29. märts 2023, kl 09.12
https://xgifer.com/content/2023/01/crazy-anal_001.webp
 
Salemi nõid 29. märts 2023, kl 09.32
Miks sa arvad, et selline link peaks mind huvitama, ei hakka avamagi.
Küsimus on hoopis selles, miks see teema sind ennast NII SÜGAVALT PUUDUTAB, et üritad siin selliseid linke jagada nagu religioosne fanaatik?
 
eelmisele 29. märts 2023, kl 11.17
olen oikumeeniline prohvet ja 13. anaalseksi apostel, nii et pea lõuad, tõmba kannikad laiali ja püsi teemas!
 
Hahahahahaha 30. märts 2023, kl 00.30
Mingid debiilid siin kokku saanud.
 
Salemi nõid 30. märts 2023, kl 09.11
Postitajale 30. märts 2023, kl 00.30:
Sel juhul - kas sa, "taibukas inimene", ei märka, et oled ise selle kokkutulekuga ühinenud? Geenius!
 
Nõiad peavad sabatit 30. märts 2023, kl 11.12
Olenemata sellest kokkutulekust liigub karavan edasi. Vaimuhaigete kommuunis käib elu tavapärast rada pidi.
 
Eelmisele 30. märts 2023, kl 14.10
Aga räägi sellest oma kommuunist lähemalt
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!