Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
jään siia foorumi elama ma olen tagasi
 
tõeline patrioot maha satsi 01. aprill 2023, kl 08.12
olen paljastamas sõjakurjategijate toetajaid ja venemeelseid terroriste ja võlts patrioote ja revolutsionääre nagu tsatsi. tsatsi võib olla ka pedo ja zooofiil. ma paljastasin teeskleja zoo ja pedofiilina ja tsatsi solvus ja hakkas vahutama. ta ei saa aru ,et dont be offended if you are not offender. ma ei pea protestima sest need ei tee miskit need protestid. spämmimine ei tee kedagi patrioodiks ega revolutsionääriks tsatsi. kui sa pole pedo ja zoofiil miks sa siis solvud kommentaari peale mis isegi sinu vastu pole tehtud. ma tagasi ja elan nüüd siin ja ei lähe kuhugile . mõned aimasid ,et ma naaseks. ma olen NII etteaimatav ju...
 
pg13 versioon sest mode muutis reegleid villi nilly 01. aprill 2023, kl 08.20
mode kelle poolt sa oled. muudad reegleid tagasi ,et ei tohi teatud sõnu öelda aga ometi lased mu vastastel neid sõnuöelda. ma ei väida ,et tsatsi on need sõnad mida ma öelda ei tohi. ma ei saa aru miks ta solvub kommentaari peale mis pole tema kohta tehtud . ma tegin oma kommentaari 23 märts ja tema 1 aprill. salemi nõid ei ole mina . ta ei ole mu poolt ja ta ei võitle mu lahinguid. ta on kahepalgeline. ma ei räägi halba oma kogukonnast. ma ei ole oma kogukonna reetur. tohin ma sõna reetur olla. teeskleja koguaeg tuletab seda meelde ,et ta on reetur.....
 
küsimussssss 01. aprill 2023, kl 08.36
kellele sa oled lojaalne mode. mu vastased võivad öelda kõike mida tahavad aga ma ei tohi neid ei ei sõnu öelda aga nemad tohivad. sa võtad maha teemasi kus teen maha liigklushuligaane ja sõjakurjategijaid. kelle poolt te moded olete. kelle.
 
purustan tsatsi faktidega 01. aprill 2023, kl 09.51
1. protestid ei muuda miskit ega näita su patriootlikust. 2 sa ei ole revolutsionäär. 3 spämmimine ei ole protestimine ega revolutsioon. 4 sa ei tea minust ja mu võitlustest miskit. 5 patriotistlikus ja tõe ja faktide rääkimine ei ole inisemine. 5 sa oled liba patrioot sest libapatrioodid kasutavad poe taguse jota argumente. 6 ma olen rohkem selle maa jaoks teind kui sa arvatagi oskad.


Tsatsi 01. aprill 2023, kl 01.06
Tahtsin öelda, et see oli minu töölisklassi elu algus. Läksin kohe peale kooli koristajaks ja olen siiani luuale truu. Tolmuimejaid ma küll kasutama ei hakka, elekter on psühhotroopne relv ja mul pole nii palju fooliumi, et iga päev uus mütsike pähe voolida.
[07:37]
ei koti

kena self knock out bro :) sind ei koti sest sa oled libakonservatiiv ja patrioot. ma ei ole ming lamemaalane ega vandenõu nohik. sa ei tea minust mitte miskit . sa oled mõttetu teeskleja.
 
tõelised faktid minu kohta taas 01. aprill 2023, kl 10.32
1. ma olen luuletaja ja kirjanik. olen korduvalt oma töid netis välja andnud. mult on küsitud luuletusi aga ma olen tühikargaja ja ma ei ole tegija nagu need anonüümsed tobud siin foorumis. 2 olen fistsi võitluskunstide turniiri sarja teind üle 13 aasta või rohkem aga ma ole tühikargaja. 3 olen teinud edukaid e konserde justin tvs aga ma olen tühikargaja. 4 olin justin tvs edukas ja youtubes aga ma olen tühikargaja ja vinguja ja mis iganes tsatsi ütles sest ta arvamused on seadus ja faktid. 5 ma olen olnud kuntsnik varajasest east saadik aga ma olen tühikargaja. 5 ma olen võitluskunste pool elu treenind ja teesklejad räägivad nagu mu võitmine duellis ja debatis on lihtne aga keegi ei ole ilmund debatile ega duellile. aga ma olen tühikargaja. 6 ma olen kõik vale narratiivid siin purustand aga ma olen tühikargaja. 7 teesjklejad vahutavad siin pärast mu lahkumist kaua aga ma olen tühi kargaja. 8 olen oma vigu tunnistand aga ma olen paks eneseõigustaja ja tühikargaja. 9 ma ja mu pere oleme normaalsed inimesed aga me oleme rõve perekond ja räpased. 10 ma olen oma süüdust kohtus tõestand aga ma olen ikka süüdi ja sajandi kurjategija paljude silmis. sorry kui miskit unustasin. aga jaaaaaa njaaaa kõik ei saa olla ju tegijad nagu tsatsi ega teadjad nagu teesklejad. kõikide pered ei ole nii rikkad ja edukad kui nende. kõike ei ole ju naiste saajad ja tegijad ja teadjad nagu teesklejad ja tsatsid. mitte keegi siin ilmas pole teind NII PALJU ent nii vähe meie riigi ja liidu jaoks nagu tsatsi. püstitame talle ausamba . kes on poolt.....
 
tsatsi on tegija tegija miks 01. aprill 2023, kl 10.44
teda ei märgata märgata....
 
Psühholoogiline põhjendus 31. märts 2023, kl 11.32 on idioot 01. aprill 2023, kl 11.24
ma ei viitsi lugeda mingit psühollogilist õigustust inimkõntsale nagu villu parvet ja ma ei taha kuulda miskit pseudo ja koopanaistest kellele meeldivad -pahad poisid- või -alfad-
 
Eelmisele 30. märts 2023, kl 14.10 Aga räägi sellest oma kommuunist lähemalt aga palun 01. aprill 2023, kl 11.37
me oleme tavalised inimesed kes ei kannata reetureid ja kes meie kogukonnast jama räägivad ja meie kogukonda halvas valguses näitavad. sa teeskleja arvad ,et salemi nõid on mina. see kahepalgeline uss pole mina ja ta ei ole minu poolt. ta vaid teeskleb ,et on. ja see nõiade sabbatija kloun ka ei ole mina. mina ei teea mis sabatti need nõiad teevad sest ma ei sabati miskit. ma olen freestyle nõid ma ei lase mingiter reeglitel ja battidel end piirata. salemi nõid ei saa aru minust ja mis teema on ta ei saa aru miks ma debattida tahan. rohkem ei viitsi ma sellele tähelepanu otsijale tähelepanu anda.
 
agneke onn loll ja kasutu hiina jaapani rokk versiooon 01. aprill 2023, kl 13.12
agneke on loll ja kasutu ja vaimuhaige mitte kedagi ei koti mida ta räägib. kui tal igav siis korjaku marke mitte örgu ajagu siin vaimuhaige juttu

ref VAIMUHAIGEE VAIMUHAAIIGEE VAIMUHAIGEEE ON SEE FOORUM VAIMUHAIGE VAIMU HAIGE ON SEEE FOOORUMMMMMMMMMMMM rohkem ei viitsi teha seda laulu...
 
ultimaatne tõde 01. aprill 2023, kl 16.43
ma ei tule siia foorumi tagasi postitajana. see osa kus ma ütlesin ,et hakkan siin 24 -7 elama on aprilli nali. ma ütlen seda nüüd sest ärkasin liiga vara ja lähen magama . teine põhjus on see ,et tean ,et mõni siin on nii loll ja ei oska lugeda ja ikka läheb selle aprilli nalja õnge. see ,et naased ja 24-7 siin elama hakkan on aprilli nali aga ülejäänd mis ma olen öelnud on tõde , faktid , arvamus ja ka sarkasm siin seal. eeldan ,et mu vaenlased ei mõista mis on miss sest nad on nii lollid. rohkem ei oska miskit lisada. bye.
 
Tsiteerija 02. aprill 2023, kl 05.41
Ma olen siin selleks, et PUNKT ÜKS - purtsutada Sulle näccu spermilörakuid,

PUNKT KAKS - purskuda ühejutiga Sulle anaal-kanalisse ilmatu sügavale,

LÕIGATA KÄÄRIDEGA - mynandid maha ja kastreeruda!!
 
küsimused netihiirole 02. aprill 2023, kl 10.45
1 kas sa tead mida tsiteerima tähendab. ma arvan ,et sa ei tea ja 2 kas sa oma ähvardusi kunagi täide viid ka. nagu ütlesin igal ajal igas kohas duell või debatt. vali kusik. rohkem ma sulle ei vasta ja rohkem ma ei küsi. sa tead mu gmaili adret ja duell on igal ajal igas kohas. sa vaid klähvid nagu peni kes pole ammu jalaga saand. duellile sa ka ei ilmu sa vaid netihiiirotsed foorumis. see on kõik mis sa suudad. haukuv koer ei hammusta see saab kosmosesse nagu laika selles laulus.
 
vaatame kui kõva mees oled neti hiiro 02. aprill 2023, kl 10.53
siin on link my privaatsesse discordi serverisse loodan ,et töötab https://discord.gg/wjC8y4ek kui ei siis lisa mind google chatis sa ju tead mu g maili adressi .
 
tõde su kohtaaaaaa 02. aprill 2023, kl 19.07
sa oled tühisus kellest ei sõltu miskit. seega sa oled jobu. sa oled argpüks ja oled kõigile koormaks. su elus ei toimu miskit. sa elad seda teiste peal välja eriti minu peal sest erinevalt sinust on mul elu kus miskit ka toimub. sa ei julge debattida sa ei julge duellida. sa oled neti hiiro . sa võid oma anaali ja hiire nalju teha palju tahad aga keegi ei naera su naljade üle. mitte kellegile ei avalda muljet su saast mis sa ajad. kedagi reaalselt ei koti. keegi ei armasta sind kõik vihkavad sind see pärast sa peidad enda identiteeti ja arvad ,et oled anonüümsena kole. sa püüad peita kui kole sa oled seest ja väljast end anonüümsuse taha peites. anonüümselt teistest soga ajades tunned end võimsalt. see ainuke kord millal oled reaalselt õnnelik. sa oled hale hapniku raiskaja ja koormaks kõigile... see on tõde su kohta sa mõttetu ahistaja laimaja teeskleja ja jälitaja. sa teeskled mind sest vihkad end ja oma elu ja tahad olla keegi teine aga ei tule välja. sest see kes sa olla tahad on sinust parem ja igati üle.
 
pеrsеnuss 02. aprill 2023, kl 22.06
vot see on mõnus asi! jumalik nauding! 200%
 
head aega ma ei postita siin enam 03. aprill 2023, kl 06.52
meil ei ole millestki rääkida . ma ei viitsi su protsente lugeda ja lugeda seda kuida sa teemat muudad. mu paus siit jätkub. igatahes sa tead mu discordi serveri linki sa tead mu gmaili adret . rohkem me siin ei räägi ega vaidle eksole . jätan su üksi luulutama vahutama tantsima ja teesklema su sõbra salemi nõiaga. ma eeldasingi ,et sa mingi sisutühja vastuse ütled. oled igav ja etteaimatav netihiiro. kui sa mõni hetk hakkad päris inimeseks milles ma kahtlen siis tead mu discordi serveri linki ja gmaili adret . ma kahtlen ,et sust päris inimest saab ja sa jäädgi selleks kelleks sind oma eelmises postis nimetasin. see on siis head aega. head aega igavesti vaimuhaige ja head aega foorum igavesti. mul pole sulle ja foorumile rohkem midagi öelda. ela ühe teema ponina siin foorumis ja sure siin foorumis ühe teema ponina see pole minu mure enam. mul on ka elu mis tahab elamist ja see ei saa olema siin foorumis. olen lahingu juba järgmisele tasemele viinud. bye
 
ekstraaaaaaaaaa 03. aprill 2023, kl 09.09
kui vabandate mind mul on edukas elu vaja elada. mul on vaja maha jätta miskit mille järgi mind mäletatakse. mis poleks mu mineviku vead või muumimaa laul või shitshop blabla. mul on elu vaja elada ja vallutada mägesi. vaja vallutada asju kirjanduses ja kunstis . ma ei ole kirjandus kogukonna ja kunsti kogukonna liige. eesti kirjandus ja kunsti maailm ja teatri maailm on nalja number. hunnik sitta mu jaoks. ma ei ole hea kirjanik. ma ei ole hea kuntsnik. ma ei ole hea näitleja. ma soovin olla parim kes olla saan anda enda hetke ja absoluutse parima. ma ei soovi siin foorumis elada . ma ei soovi siin foorumis lollidega vaielda. ma olen võitnud. mulle piisab sellest kui need lollid vahutaVad siin ja oma viha kätte lämbuvad. teie viha teie kadedus mu vastu on mürk mis ei tapa mind mis ei mürgita mind vaid teid. teie vihkamine on see ,et kui teie joote mürki aga loodate ,et see tapab mind. kuid see ei tapa mind see ei mõju mulle. see mõjub teile ja tapab teid. ma jätan teid siia märatsema ja end mürgitama . jätan teid siia surema. ma vallutan kõrgusi samal ajal kui te ei valluta midagi. the end.
did_1305161 03. aprill 2023, kl 11.48
Ela, kuidas tahad ja kus tahad, kuid ära ela teiste seljas!
 
kelle seljas ma olen eland 03. aprill 2023, kl 12.44
kas oskad vastata siin mu discordi link kui tahad sellest lähemalt rääkida https://discord.gg/wjC8y4ek. sinu kulla sõbrad on minu seljas elanud . sa teaks seda kui lugeda oskaks
 
nice copium 03. aprill 2023, kl 12.45
nerd kallid moded lõpetage reeglite edasi tagasi muutmine . kas pahad sõnad on lubatud siis olgu kui ei siis ei
 
kas sa saad mulle tuua ühe näite ja ühe inimese 03. aprill 2023, kl 12.50
kelle seljas ma olen eland. mu vanemad ei loe. ma elan nendega sest ma olen puudega ja ise ma hakkama ei saaks ja pluss ma aitan neid ka paljus. sa teaks seda kui sa minust miskit teaks ja kui sa lugeda oskaks. ja ei ma ei ole foorumis tagasi. lihtsalt soovisin su lollile väitele saada tõendust. aga jah uuri välja mu gmaili adre või tule discordi sest ma ei viitsi sinuga ega teistega siin surnud foorumis jageleda. ma arvan ,et sinu poolt on see cope ja projection. kaitsed oma laimajast sõpru.
 
surematu polgu liider suri plahvatuses lull 03. aprill 2023, kl 13.11
kui sa oskaks lugeda ja sa minust miksit teaks siis teaksid ,et mul on teistest suht ükskõik. hoolin vaid oma perest endast ja vähestest inimestest kes pole mu pere liikmed. palun tuleta mulle taas meeldi kuida teiste seljas elan....
 
surematu polgu liige sai plahvatuses surma aiiaiiaoooo 03. aprill 2023, kl 13.34
vene sõjablogija sai surma aia iiaaa oooo kohviku plahvatuses moskvas aiaiaiooooooo. ja kedagi ei koti aiaiaooooo aiaiaoooo aiiao , mulle meeldib laulda . täna laulan homme laulan teiega ma laulan laule on nii palju laulge kaasa . unistustes kõhulahtisusest suurest laule on ju palju laulge kaasa. ei ma ei ole reet linna.
 
nüüd ma tean mis oli surematu polgu liidri viimased sõnad enne suremist 03. aprill 2023, kl 17.28
APPPI MAAAMUSKA ME KÕIK SAAME SURMA. ja nad kõik saad surma 666 saatan. hahafatalityyyy
 
kas surematu polgu liider sai siis surma või viga 03. aprill 2023, kl 19.04
otsustage ära juba -.-
 
no olgu see mögiseja pole miskit enamat kui netihiiro ja kusik ei viitsi ma selle luuseri vastust ootama jääda 04. aprill 2023, kl 06.44
mu foorumi paus jätkub . kui netihiiro ja buumer tahavad miskit öelda siis teavad mu discordi serveri linki ja gmaili adret . head aega.
 
viimane fuck you mu foorumi vastastele 04. aprill 2023, kl 09.28
jah ma olen tühisus ja tühine ja eikeegi aga ma pole tühikargaja. ma tean oma kohta erinevalt mõnedest siin. ma ei meeldi vastassugupoolele sellisena nagu olen . see on nende mitte minu kaotus. kui nad tahavad paskade meestega olla siis ei ole see minu vaid nende probleem. kui nad ei näe maagiat mu sees ja miks ma olen eriline on see nende mitte minu mure. ma ei kavatse enam stressata selle üle. ma ei ela oma elu kellegi äranägemise järgi. ma ei vaja kellegi heaks kiitu. ma ei vaja kellegi tähelepanu ei siit foorumist ega väljaspoolt foorumit. ma ei ela kellegi seljas . võibolla kellegi ema seljas wink wink. omg ema nali wow millline pervert ja ema maha parseldaja ma olen. õpi naljadest aru saama. ma ei palu kellegil oma naljade üle naerda vaid aru saada ,et need on naljad . mulle meeldib su ema nalju teha. need naljad on vanemad kui internet. new fäägid ei saa sest aru. mulle meeldib olla tundmatu ja teadmatu. mulle meeldib olla tühisus . mulle meeldib teha oma asja nagu ise tahan. mulle meeldib oma projektide kallal vaikselt nokitseda nagu ma tahan. nali on kõikide nende kulul kes on öelnud ,et olen tühisus ja eikeegi . ma tean ,et ma olen. ma ei ole tühikargaja ma ei ole netihiiro. ma olen tegija . ma luban ma ütlen ja ma teen- ma vähemalt üritan teha. ma ei pea end peitma erinevalt mõnest siin. ma ei pea peitma oma mineviku vigu erinevalt mõnedest siin. see on lõplik head aega. öelge mis soovite te ei meelita mind tagasi siia enam. see on my viimane fuck u. jah ma olen paks ja rasvaste juustega get over it. ma pole mingi paks laiskvorst kiirtoidu õgija. ma olen töökas inimene. vahet pole kas foorumlased seda näevad või ei. faktid on faktid. need ei muutu vahet pole mida te usute või räägite. bye.
 
total debunk 04. aprill 2023, kl 22.28
puue ei takista olemast prohvet. mul on vaja maha jätta miskit mille järgi mind mäletatakse. see tellis on juba laotud. aastal 2014 for good.
 
Salemi nõid 05. aprill 2023, kl 00.51
R-le: kas see ongi sinu elu sisu - kiusajate ees veiderdada ja nende tähelepanu üha uuesti püüda?
Ja miks sa reklaamid oma puuet, ma ei usu, et sa ei ole aru saanud, et puudega inimestesse suhtutakse ikka väga suure eelarvamusega?
Inimesed on reeglina nii rumalad, et nende jaoks on iga vaimse tervisega seotud probleem sisuliselt sama, nagu mingi tõsisemat sorti intellektipuue kõige halvemas mõttes. Kuigi tegelikult eksisteerib hulk muid vaimse tervise häireid, mille puhul on intellekt normis või ka keskmisest kõrgem.
Ja tegelikult ei ole kuigi inimlik irvitada isegi mitte intellektipuudega inmese üle, kes pole oma olukorras süüdi ja kelle elu on niigi juba keskmisest raskem ja traagilisem.

Sa veiderdad sisuliselt ahvikarja ees, kes TAHAB kedagi togida ja lintšida.
Aga miks SINA tahad togitud ja noritud saada ning kas ei oleks targem eneseteostuseks midagi muud ette võtta - mõtle see endale selgeks, püüa vähemalt.
 
sa ei saa aru sa oled loll sa ei võitle mu lahinguid ega hooli lõpeta see teesklus ja näite mäng ma olen puudega ega häbene seda 05. aprill 2023, kl 06.59
sa ei saa aru sa oled loll sa ei võitle mu lahinguid ja palun ära flipflopi ja tee oma uurimistööd sa kahepalgeline uss sa ei saa aru sa oled loll sa ei võitle mu lahinguid ja palun ära flipflopi ja tee oma uurimistööd sa kahepalgeline uss sa ei saa aru sa oled loll sa ei võitle mu lahinguid ja palun ära flipflopi ja tee oma uurimistööd sa kahepalgeline uss sa ei saa aru sa oled loll sa ei võitle mu lahinguid ja palun ära flipflopi ja tee oma uurimistööd sa kahepalgeline uss sa ei saa aru sa oled loll sa ei võitle mu lahinguid ja palun ära flipflopi ja tee oma uurimistööd sa kahepalgeline uss sa ei saa aru sa oled loll sa ei võitle mu lahinguid ja palun ära flipflopi ja tee oma uurimistööd sa kahepalgeline uss sa ei saa aru sa oled loll sa ei võitle mu lahinguid ja palun ära flipflopi ja tee oma uurimistööd sa kahepalgeline uss sa ei saa aru sa oled loll sa ei võitle mu lahinguid ja palun ära flipflopi ja tee oma uurimistööd sa kahepalgeline uss
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!