Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
jään siia foorumi elama ma olen tagasi
 
salemi nõid on iidoot jah ma olen puudega ja ma ei häbene seda u mad 05. aprill 2023, kl 07.13
sa ei tea minust midagi ja sellest mida ma tean kes olen ja mida ma teen lõpeta teesklemine ,et tead.sa ei tea minust midagi ja sellest mida ma tean kes olen ja mida ma teen lõpeta teesklemine ,et tead.sa ei tea minust midagi ja sellest mida ma tean kes olen ja mida ma teen lõpeta teesklemine ,et tead.sa ei tea minust midagi ja sellest mida ma tean kes olen ja mida ma teen lõpeta teesklemine ,et tead.sa ei tea minust midagi ja sellest mida ma tean kes olen ja mida ma teen lõpeta teesklemine ,et tead.sa ei tea minust midagi ja sellest mida ma tean kes olen ja mida ma teen lõpeta teesklemine ,et tead.
 
aitäh ,et näitad oma tõelisi värve ma ei häbene oma puuet 05. aprill 2023, kl 07.20
nende jaoks on iga vaimse tervisega seotud probleem sisuliselt sama, nagu mingi tõsisemat sorti intellektipuue kõige halvemas mõttes. Kuigi


Sa veiderdad sisuliselt ahvikarja ees, kes TAHAB kedagi togida ja lintšida.


Ja miks sa reklaamid oma puuet, ma ei usu, et sa ei ole aru saanud, et puudega inimestesse suhtutakse ikka väga suure eelarvamusega? mode lõpeta reeglite muutmine kas solvangute kasutamine on okei või ei otsusta ära ära flipfloppi
 
sa ei hoooli minust sa ei hooli puudega inimestest 05. aprill 2023, kl 07.29
jäta mind rahule salemi nõid. sa ei ole minu poolt sa ei ole minu sõber. lõpeta teesklemine ,et oled mu poolt ja mu lahinguid võitled. ma ei vaja sult midagi. ma ei võlgne sulle midagi. sind ei koti mu elu ja mu võitlused hoia eemale. ma proovin foorumist lahkuda aga su ja su rumalate sõprade möla tõmbab mind tagasi. ma ei saa aru mida sa saad sellest ja mida sa saavutada tahad . ma ei tee asju nagu sa soovid. ma ei ela elu sinu soovide järgi. palun tõmba utttu. ma ei ole mingi töörist millega sa oma ego saad tõsta ja teeselda ,et oled hea inimene. piss offff. bye rohkem sulle ma tähelepanu ei anna.
 
Salemi nõid 05. aprill 2023, kl 07.54
Aga miks ma peaksin sinu õnnetu elu kohta põhjalikku uurimistööd tegema?
Kas sa arvad, et teistel inimestel (sh minul) ei ole oma elus enam muud teha, kui sinu kurbliku eluloo iga nüansiga kurisis olla? Ilmselt arvadki, sest sul pole piisavalt taipu, et osata end mõttes teise inimese olukorda panna.
Võib-olla ehk kiusajatel on tõesti soovi sinu iga lollusega kursis olla, et siis selle põhjal sind rohkem kottida. Mina nende hulka ei kuulu.
Pealegi - sinupoolsete süüdimatute vahutamiste ja norijate vihjete põhjal nendes mõnes teemas mida olen lugenud, on pilt niigi enam-vähem selge.

Karm tõde: igaüks, kes klaviatuuri suudab toksida, ei ole veel kirjanik.
Minu kass on ka discordis inimestele sõnumeid saatnud, kõndides klaviatuuril, aga ega ta sellepärast veel kirjutada ei oska.
Sama lugu on sinuga.
Asjaolu, et sul on ligipääs klaviatuurile, ei tee sinust veel kirjanikku.
Sa suudad produtseerida vaid sisutut müra, kuid oled tõenäoliselt liiga puudeline, et sellest aru saada, kulla kaaskodanik - nii kurb, kui see ka pole.
 
head aega sa ei hooli sa näitad vaid oma hoolimatust ja ignorantsust 05. aprill 2023, kl 08.00
head aega
 
faktid taaaaaaaaaas 05. aprill 2023, kl 08.05
1 ma olen kirjanik meeldib sulle või ei. ma olen olnud kuntsnik ja kirjanik ja luuletaja varajasest east peale. 2 kui sind ei koti miski mu kohta siis miks sa mögised ja segad end draamasse mis ei koti sind ja mis pole sinu asi hoia eemale. 3 Sa suudad produtseerida vaid sisutut müra, faktid ja tõde ja patriotism pole sisutu müra. 4 sinupoolsete süüdimatute vahutamiste ja norijate vihjete põhjal nendes mõnes teemas mida olen lugenud, on pilt niigi enam-vähem selge. jällegi sa näitad oma ignorantusust ja rumalust ja seda ,et sa REAALSELT ei saa aru minust ja mis tegelikult toimub .

5 aitäh ,et sa näitad oma tõelist palet ja ignorantsust sa ei ole minu vastu nagu sa väidad ja sa ei ole ka minu poolt. mida sa siia vahele tsurkides saavutad. ma ei tee asju sinu tahtmist mööda. ma olen see kes olen ei sina ega keegi suuda seda muuta. see pole sinu lahing sinu teema hoia eemale sa kahe palgeline uss. 6 sa ei tea miskit sellest mis toimub ja sa ütled ,et sind ei koti aga ometi segad siia vahele end ja kobised.
 
sel juhul tõmba uttu ja ära sega end vahele sellesse sõtta see ei ole sinu lahing piss off 05. aprill 2023, kl 08.06
Võib-olla ehk kiusajatel on tõesti soovi sinu iga lollusega kursis olla, et siis selle põhjal sind rohkem kottida. Mina nende hulka ei kuulu.
 
flex66676 05. aprill 2023, kl 08.10
ma kirjutan oma teoseid mitte netti mitte foorumi vaid paberile. jah see valge asi mida tehakse puudest . ma kirjutan sinna pliiatsiga ja joonistan sinna pliiatsiga ja värvin oma kunsti pliiatsitega. värvipliiatsitega. see kõlab hullumeelselt ma tean. ma olen teind seda lapsest saadik ja kavatsen teha seda kuni surmani. vahet pole mida mõni nagu salemi nõid arvab ja ütleb. ma olen fists sarja autor üle 10 aasta ja ma olen teiste sarjade autor. mult on küsitud joonistusi ja luuletusi . ma võiks öelda ,et olen hobi kunstnik ja kirjanik kui kasutada tehnilisi termineid. sinu iba salemi nõid ei muuda fakte ega tõde . sa oled end purustand näidates oma hoolimatust ja rumalust ja õigeid värve . kas sa tahad jätkata enda knokouteerimist või oled sa lõpetand.
 
lalalallalallalalalla666 05. aprill 2023, kl 08.18
ma ei ole iialgi väitnud ,et olen hea kunntstnik ja hea luuletaja ja kirjanik. juhul kui olen siis on see sarkasm . ma olen ehk eesti hulleim kirjanik ja luuletaja ja kuntstik aga fakt on ,et ma olen kirjanik ja kuntsnik ja jään nendeks. sa ei saa aru sellest sõjast mis ja miks minu ja nende vahel toimub. sa ei saa aru üldpildist. sa ei oska lugeda ridade vahelt. su ettekujutus on vale ja rumal. see kõik siin on sinu jaoks liiga diip ja sügav. näita veel oma lollust ja rumalust ja ignorantsust. taaskord sa ei tea minust miskit ega sa ei saa minust aru. palun lõpeta teesklemine ja näitlemine ja tantsimine. ma ei usu ,et sa ei ole mu kiusaja aga ometi teed mind maha teeseldes ,et oled mu poolt. sa oled võlts. sa oled kahepalgeline sa oled kiibitseja sa oled kahepalgeline usss . sa ei hooli kellestki ja millestki peale enda.
 
su tõeline loomus pääseb esile. 05. aprill 2023, kl 08.20
Pealegi - sinupoolsete süüdimatute vahutamiste ja norijate vihjete põhjal nendes mõnes teemas mida olen lugenud, on pilt niigi enam-vähem selge.

sa siis oled nende poolt. nende vihjed on vale ja laim mis on debunkitud
 
tunnista ,et oled mu -kiusajate.- poolt 05. aprill 2023, kl 08.21
sest ilmselgelt oled. lõpeta see näitemäng sa oled oma tõelist palet näidand .....milleks lolli mängida ......
 
jeesus mari ja joosep 05. aprill 2023, kl 08.24
Aga miks ma peaksin sinu õnnetu elu kohta põhjalikku uurimistööd tegema?
Kas sa arvad, et teistel inimestel (sh minul) ei ole oma elus enam muud teha,

aga ometi sa oled siin ja mögised ja sinu sõbrad ja laimajad ka ajavad minust sitta. mine ela oma mõttetut elu oma lollide sõpradega kelle poolt sa TOTAALSELT POLE....... over and out.
 
the enddddddd 05. aprill 2023, kl 08.29
sa oled mu laimajate ja ahistajate poolt sest sa võtad nende -vihjeid- tõepähe arusaamatu ,et see on suur laim ja vale. sa ei suutnud oma lahinguid vöidelda sa andsid alla ja soovisid ja ikka soovid ,et ma teeks sama. sa proovid segada end vahele teiste draamadesse ja samas teeselda ,et sind ei koti need inimesed ja draamad millesse ja kelle draamadesse end segad. sa väidad ,et sul ja teistel on elu kuid samas sa oled siin ja nemad on siin. ajate must mingit umbluud. teesklete ,et teate minust ja mu elust ja olukorrast miskit. teeskled ,et oskad ridade vahelt lugeda või üldse lugeda aga ilmselt sa ei oska. sa mögised tühja ja toodad strawmane. sa oled teretulnud minuga mu serverisse debattima tulla discordis või google chatis. küsi oma sõpradelt laimajatelt kelle poolt sa ei ole mu gmaili adret. sa väidad ,et sa ei ole kiusaja kuid tugevdad nende argumente ja narratiive. lõpeta see lollimäng ja ütle ,et oled üks neist ja nende poolt sest sa ei ole nende vastu ja samas sa pole ka mu poolt. sa oled kahepalgeline madu. sa oled võltsvagatseja tunnista seda valusat tõde. see on valus tõde aga see mida sa valusa tõena räägid on hunnik umbluud ja ma arvan ,et tead seda aga sa elad eituses. sa ja su sõbrad olete kaotand. sa võid mögiseda ja teeselda ja tantsida mis tahad koos oma laimajast mitte sõpradega.
 
Salemi nõid 05. aprill 2023, kl 08.49
Millalgi võib-olla kirjutan veel siia teemasse, kuigi pole erilist lootust, et sa suudaksid mõista, mida tegelikult olen öelda tahtnud.
Ise olen seisukohal, et kellegi "poolt" olemine ei tähenda ilusate valede rääkimist ja n-ö mee moka peale määrimist, vaid vajadusel isegi karmi tõe väljaütlemist, sest inimene areneb ainult siis, kui ta näeb oma vigu ja otsustab seepeale oma seisukohti korrigeerida.
Täna pole mul rohkem aega.
Head päeva.
 
see ei ole triip 05. aprill 2023, kl 14.00
Millalgi võib-olla kirjutan veel siia teemasse, kuigi pole erilist lootust, et sa suudaksid mõista, mida tegelikult olen öelda tahtnud. ---- ma tean täpselt mida sa öelda tahad ja mul suva kas sa kunagi postitad või ei siia teemasse mina sind ootama ei jää----

Ise olen seisukohal, et kellegi "poolt" olemine ei tähenda ilusate valede rääkimist ja n-ö mee moka peale määrimist, vaid vajadusel isegi karmi tõe väljaütlemist, sest inimene areneb ainult siis, kui ta näeb oma vigu ja otsustab seepeale oma seisukohti korrigeerida -- sa ei ole mingit karmi tõde öelnud. sa ajad umbluud ja see ei ole tõde. ma ei vaja sult midagi. ma ei pea miskit korrigeerima . ma olen oma vigu näid. sa ei tea mu vigadest miskit. ma ei pea tegema asju nii nagu sa tahad .

sa ei oska lugeda olen oma vigu näind ja neid tunnistand . Täna pole mul rohkem aega.
Head päeva.--- mind ausalt ei koti millal sul aega on või ei. ma ei ole sult miskit palund ja ma ei võlgne sulle miskit. sa ei saa minust ega mu lomingust aru. sa oled kahepalgeline madu ja vastik võlts vagatseja hoia eemale . ma ei jää sind ootama ma ei vaja sinult miskit. sa ei saa millestki aru head aega ignorant ja teeskleja. su arvamused EI OLE faktid.
 
sa oled mu vastaste poolt tunnista seda sa teesklesid ,et oled minu poolt tunnista seda 05. aprill 2023, kl 15.22
sa oled enda poolt sest sa teed seda tähelepanu pärast. kui sa ei ole kellegi poolt tõmba uttu. mul ja mu vastastele ei ole vaja ei moraalipiidrit ega vahekohtuniku kes ei ole nonbiased. sa oled minu vastu ja nende poolt. sa tugevdad nende narratiive . valus tõde on see ,et sa ei tea minust miskit ega mu loomingust . sa ei tea miskit sellest lahingust. kui sind ei koti mina ja see draama siis ei ole sind siia vahekohtunikuks ja moraalijobuks vaja. ma ei jää sind siia ootama. tahad edasi soga ja umbluud ajada siin siis tee seda . tahad oma mitte sõpru kaitsta ja nende narratiivi tugevdada tee seda . ma ei vaja sult miskit. su nõuandeid. ma ei vaja su arvamusi su umblluusi mida sa tõeks pead. lugesid paari mu posti ja tead enda arust minust kõike. sa ei tea must miskit. head aega. teeskle edasi tõsiselt head aega. kahepalgeline madu ja mõttetu võlts vagatseja.
 
Ma ei ole robot 06. aprill 2023, kl 16.33
Ma elan siin
 
ok palju õnne sulle aga 06. aprill 2023, kl 16.43
mind reaalselt ei koti ,et sa siin elad . mina aga ei ela siin. ma ma pean ütlema sulle. palju õnne sa oled no lifer kellest miskit ei sõltu ja kelle elu ei jõua kuhugi peale ummikseisu ja sa ei ole vaimukas ega naljakas ja ,et kõik vihkavad sind usutavasti.
 
ma seletan sulle paari asja sa rumal inimene 06. aprill 2023, kl 17.28
1 ma ei jää siia foorumi elama see oli aprilli nali. palun õpi lugema. 2 ülejäänd mis ma ütlesin väljaspool siia foorumi jäämist on tõsi . 3 sa ei ole mina ja sa ei saa minuks kunagi. sa ei saa mind kunagi asendama . sa ei ole küllalt hea ja eriline ja sa ei saa minust aru seega lõpeta proovimine. lõpeta mu ahvimine ja jäljendamine. ma olen jäljendamatu. minusugune sünnib kord 100 aasta tagant. 4 mu teadmata ajani kestev paus jätkub. eeldan ,et proovid teha kõike ,et mind tagasi meelitada aga edu sellega bye.
 
Ainus tõene vihje 07. aprill 2023, kl 23.18
Tegemist on paberitega hullumeelsega, kes peab end muuhulgas kunsti jumalaks, oikumeeniliseks anaalseksi prohvetiks ja kolmeteistkümnendaks apostliks. Järvamaa metsade vahel on ta enda ümber koondanud pimestatud usklike sekti, mida ta ise nimetab vaimuhaigete kommuuniks. Jääb vaid loota, et ei kordu Jonestown 1978.
 
debungime su nõrkasi valesi taas 08. aprill 2023, kl 07.23
1 kunstijumala asi oli pool nali . ma ei möelnud seda tõsiselt. 2 ma ei ole mingi paberitega hull. prjecti edasi. 3 ma ei ole mingi apostel ega prohvet. ma olen seda mitu korda öelnud. 4 sa ei hirmuta mind teades mis maakonnas ma elan. 5 mul ei ole mingit sekti. mingit komuuni. ma olen vaimupuudega inimeste KOGUKONNA MURELIK LIIGE. sa oled selle KOGUKONNA REETUR . ma mäletan seda veel sa ei pea seda meelde tuletama. omg sa lugesid paar rida jonestownist ja vaatasid paar sekundid jonestowni dokumentaali ja oled enda arust ekspert. ma saan aru ,et sa oled meie kogukonna reetur. ma ilmselt aiman ,et tead mis on reeturi palk. palun levita oma valesi veel. ära aga looda ,et sa mind igavesti siin foorumis hoiad. hei ma loodan ,et sa valest inimesest sitta ei räägi ja kusagil rabas või soos ei lõpeta.
 
taas siis tõe laul või räpp ,et mis teema TEGELIKULT ON 08. aprill 2023, kl 08.24
ma ei räägi tervet lugu sest see võtaks terve igaviku. teades ,et paljud siin EI OSKA LUGEDA ega LIHTSAT UURIMISTÖÖD teha teen lühidalt. see hull kes siin postitab on ahistaja ja jälitaja ja usutavasti palju muud asju ka. nad on proovind mind 2 korda süüdi lavastada ja ebaõnnestund. nad on proovind mind näidata teatus valguses ja ka selles ebaõnnestunud. nad on mu video klipi varastand ja nüüd teesklevad ,et ma olen mingi prohvet ja apostel mida ma ei ole ja mida ma OLLA EI TAHA. nad suruvad seda anaali asja mulle peale aga mind see teema EI HUVITA . MIDA ROHKEM NAD SEDA PEALE SURUVAD SEDA ROHKEM SEDA VIHKAN. MULLE EI PEA MEELDIMA SEE MIS NEILE.ma ei pea end peitma ja peitma seda kes olen. ma ei pea peitma oma mineviku nagu nemad. mu laimajad ja valetajad. ma ei ole mingi paberitega hull seda on nemad. iga inimene kellel natuke funktsioneeriv aju on näeb seda. ajuga inimesed suudavad vahet teha minu ja nende postidel. ma ei aja siin mingit anaali iba ega spämmi mingeid lollusi nagu tsatsi kes on riiigi reetur tundub. ma ei topi oma nina teiste draamadesse nagu gunilla ja saleminõid. ma ei ole võlts nagu nemad. mind on laimatud siin foorumis ja mustatud mitmeid aastaid ja ma näen ,et see ei lõpe nii pea. kedratakse neid surnud teemasi. mu vaenlased on vaid tegijad anonüümselt internetis. päris elus ja oma nime alt pole nad miskit. nad ei ole teadjad. nad ei ole tegijad kui nad oleks ei kardaks nad oma päris nime alt mögiseda . nad ei kardaks debattida ega otsiks vabandusi ,et mitte debattida. fakt on ,et kõik mida nad ütlevad on vale , laim , debunkitud ja surnud teemad. neid ei tasu uskuda. nad ei tunne mind ega tea minust miskit. salemi nõid ei tea minust midagi. ta ei ole mingi teadja vaid seepärast ,et ta luges paari mu kommentaari siin. ta ei saa minust aru ja ei tea minust miskit need on faktid. ennustan ,et mu vaimuhaiged laimajad valavad mind veel roojaga üle. eriti topelt seepärast ,et soovin siit foorumist lahkuda. ennustan valesi ja surnud teemasi ka nende poolt. see on kõik.
 
musklimees89 08. aprill 2023, kl 13.15
tere ma olen kõige ilusam ja kõige targem musklimeees. ma olen suur vaimuhiiglane. ma teen terve päev suurt ja rasket vaimset tööd. ma olen lydia koidula väga väga kauge sugulane. ma olen sulesepp. ma olen kunsti ja luulesepp. mulle meeldib ka ott sepp. ta maja kõrval kasvap lepp ja käes ta vanaisal on kepp. ha ha. ma olen nii osav . ma olen suur naiste lemmik. ma olen parem ja tegijam kui kõik blogijad ja suunamudilased ja naisjalgpallurid kokku. ma ei esita valesüüdistusi nagu mõned. mul on see 666 yolo swag broooo. ma olen moekas mees. kõike mida teen teen hästi. ma ei mune kuldmune aga kõik mida puutun muutub kullaks. minule peaks püstitama ausamba. ma olen kõige kuulsam maarjamaa mees. ma ka kõige ilusam ka. mis jama on see ,et stefan on eesti seksikam mees. mina olen eesti seksikam mees. ahaaa. ma olen nii tark ja nii ilus ja nii andekas. kui ma hakkan oma vägitegusi kunstimaailmas lugema läheb enne issanda päike ka looja. voot nii vägev meees olen maaaa. ma olen suursugune . ma olen sinivereline krahv von von VON VONNN. kahjuks pean selle haleda foorumi jätma sest siit ei leidu mulle võrdväärset. ma olen liiga suursugune ja kuninglik ,et siin olla. bye.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!