Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
aitab ma kuulutan sõja
 
võitleja ja tõeline nõid 12. aprill 2023, kl 16.00
ma kuulutan sõja vene armeele ja wagneri armeele. see on maagiline ja ideoloogiline sõda. vange ma ei võta. ma kuulutan ka sõja timur ollole ja tsatsile ja kõikidele venemeelsetele reeturitele kes meie isamaad rüvetavad oma kohaloluga. kuulutan ka sõja enda ahistajatele laimajatele ja kiusajatele. see on sõda ma ei võta vange ja ma teen kõik võimaliku ja võimatu selleks ,et võita see sõda. ma ei tee midagi füüsiliselt aga ideoloogiline ja maagiline sõda ongi hullem ja julmem. see on sõda ja ma võidan selle sõja kas selles või järgmises elus. te pole veel miskit näind. minu alahindamine on suur viga.
 
eitus teid ei päästa 12. aprill 2023, kl 18.43
eitus ei päästa vene sõjakurjategijaid. eitus nende sõjakuritegudekohta ja eitus selle pea lõikamis video ehtsuses. eitus ei päästa ka mu vastaseid ja teesklejaid. nad kõik võivad olla eituses ja nad võivad eirata ja eitada fakte . nii need kes mind laimavad ja need kes on sõjakurjategijad. teie eitamine ei muuda fakte. teie teesklemine ei muuda fakte. pole ka vaja teeselda ,et refformi eestihipster200 ja sotspiidrite erakond on eestile parim. palun lõpetage see eitamine ja teesklemine ja aksepteerige tõde- aksepteerige karmi reaalsust. see ei ole nii raske ju.
 
Tiiit 18. aprill 2023, kl 16.33
Sa vaata et peeru vahele ei saa...
 
ma ei karda sind sa mõttetu 18. aprill 2023, kl 16.37
neti hiiro sa vaata ,et sa klistiiri ei saa vaimuhaiglas sa ühe teema poni
 
tule serverisse kui julged neti hiiro 18. aprill 2023, kl 16.39
https://discord.gg/A866hgUn

näita kas oled mees või oled netihiiro ja üheteema poni ja vaimuhaige . mina siin foorumis enam ei vaidle ega postita.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!