Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
probleem blogijatega üldiselt
 
ei oska nimetada taas end aga teate kes 15. aprill 2023, kl 13.51
mind ei huvita ,et jane ja teised müüvad oma blogis asju. kui nende ja ta fännid on nii rumalad ,et seda jama ostavad on see nende mure mitte minu. jane aga teeb koguaeg reklaami poste ja väidab ,et ta pole blogija. korra või paar ta väitis ,et ta pole blogija. siis ütles ta poole sõnaga ,et ta proovib - proovis kirjutada raamatut. see inimene EI OLE kirjanik. mis sest ,et ta blogib ja kirjutas paar cringit järjejuttu netis. no need mida pea igaüks rate. ee s kirjutada proovisid. jane ei tundu siiras kui ta teeb koguaeg reklaami poste . kas oleks tal raske viis minutit olla siiras ja mitte proovida oma fännidele mingit jama pähe määrida . kas on raske olla päris inimene. kas on raske mitte näha oma fänne euromärkidena ja rahakottidena. kas see on TÕESTI nii raske. ma ei taha kuulda juttu stiilis ,et faa faa firmad maksavad talle ,et ta käituks teatud moodi . keegi rääkis mallukast sellist umbluud btw. mina mitte kunagi ei soovind fännidelt raha . mitte kunagi ei proovind ma neile miskit maha parseldada. vaid 2015 kui ma arvasin ,et mul uneapnea oli siis soovisin ,et nad mulle audiables mingi hüpnoosi asja ostaks ja see oli ka ainuke kord . üks tore fänn ja sõber ostis selle mulle muidu aga ma ei nimeta seda head ja lahket inimest aga tänud talle. ma olin oma fännidega siiras ja päris inimene. see on asi mida ei jane ei mallukas olla ega teha suuda sest ma arvan ,et nad ei hooli oma fännidest. tänu oma fännidele on neil platform ja nad on seal kus nad on. kurb ,et mõni ei oska üles näidata tänulikkust ja mõnedele on ego pähe ronind. ma aga ole ikka tänulik pea 300 vaataja eest ja pea 600 tellija eest. olen ka tänulik üle 50 justin tv jälgija eest ja paljude twitteri jälgijate ja fänni lehe jälgijate eest. neid numbreid ma ei näe oma elus iialgi. suurem osa fänne võisid olla mul võlts fännid aga päris fännid eksisid ka nende hulka ära . olen neile lõputult tänulik. morbiidne uudishimu toob mind tagasi siia aga ma näen ,et see foorum on suht välja surnud. nagu ma alati ütlen ma andsin sellele foorumile elu kui siia tulin ja siit lahkudes võtan ka selle . sest igakord kui lahkun on siin suht vaikne.
 
Probleem kirjaoskamatutega! 15. aprill 2023, kl 16.21
On kaks inimgruppi, mis suures osas kattuvad: teatava neljatähelise Eesti partei fännid ja need, kellele pole elementaarne haridus kuidagi külge hakanud.
Nende (sõna otseses mõttes) valusalt silmatorkavaks ühisomaduseks on, et nad kasutavad tühikuid ja kirjavahemärke nii valesti kui vähegi võimalik!
Nad on käinud koolis, lugenud raamatuid ja ajakirjanduslikke tekste - SELLELE VAATAMATA jätavad nad sõna järel tühiku ja alles siis panevad punkti või koma. Lisaks sellele ei jäta nad koma või punkti järel enam tühikut - kõik muidugi TÄPSELT VASTUPIDI sellele, kuidas oleks õige kirjutada.
Niisugustel inimestel pole õigust end Eesti patriootideks kutsuda, sest nad risustavad eesti kirjakeelt.
Õppige enne ELEMENTAARSEL TASEMEL kirjutama, ning alles seejärel sobib produtseerida tekste, mida ka teised saavad (internetifoorumitest või mujalt) lugeda.
Kirjaoskamatute tekstide postitamine on aga lihtsalt LUGUPIDAMATU nii kaasinimeste kui ka eesti keele suhtes.
 
issand jumal keda kotib 15. aprill 2023, kl 16.47
ma kirjutan nagu tahan ma ei viitsi su targutavad kommentaari lugeda. ma olen selle maa patrioot ja kahu ,et sa seda pole. on aasta 2023 otsi originaalsem kommentaar. moded otsustage ära kellele olete lojaalsed. otsustage ära kas ja kes tohivad halbu sõnu öelda kes ei . sorry kui teile ei meeldi kui kutsun labidat labidaks ja ütlen otse nagu arvan. nutke edasi ja kaitske edasi oma vaimuhaigeid oivikuid ja kodumaa äraandjaid.
 
ok venemeelne reeturrrrrrrrrrrr 15. aprill 2023, kl 16.49
On kaks inimgruppi, mis suures osas kattuvad: teatava neljatähelise Eesti partei fännid ja need, kellele pole elementaarne haridus kuidagi külge hakanud.
Nende (sõna otseses mõttes) valusalt silmatorkavaks ühisomaduseks on, et nad kasutavad tühikuid ja kirjavahemärke nii valesti kui vähegi võimalik!
Nad on käinud koolis, lugenud raamatuid ja ajakirjanduslikke tekste - SELLELE VAATAMATA jätavad nad sõna järel tühiku ja alles siis panevad punkti või koma. Lisaks sellele ei jäta nad koma või punkti järel enam tühikut - kõik muidugi TÄPSELT VASTUPIDI sellele, kuidas oleks õige kirjutada.
Niisugustel inimestel pole õigust end Eesti patriootideks kutsuda, sest nad risustavad eesti kirjakeelt.
Õppige enne ELEMENTAARSEL TASEMEL kirjutama, ning alles seejärel sobib produtseerida tekste, mida ka teised saavad (internetifoorumitest või mujalt) lugeda.
Kirjaoskamatute tekstide postitamine on aga lihtsalt LUGUPIDAMATU nii kaasinimeste kui ka eesti keele suhtes.


ausalt ei koti jah ma olen patrioot sina oled aga venemeelne reetur ja äraandja. ma ei ole kunagi väitnud ,et ma olen hea grammatikaga . ma olen eestlane ja rohkem eestlane kui sina. sorry kõigil pole seda haridust nagu sinul sorry kõik ei ole tegijad ja üleharitud ahvid nagu sina. sorry eksole hakka nutma nüüd
 
viimane asi veel .-- 15. aprill 2023, kl 16.51
ma ei saa aru kuida see mida sa ütlesid on üldse relevant sellele mida ütlesin. ehk selle asemel ,et mu kirjaoskuse kallal iriseda võiksid ehk mu arumente ümber lükata järgmine kord. ehk on see sinu jaoks liiga raske sest sa oled luuser nohik ja targutaja kes kellegile ei meeldi. proovi uuesti. aitäh mängimast.
 
ma olen erakonnatu konservatiiv 15. aprill 2023, kl 17.04
sa teaks seda kui lugeda oskaksid. ma ja ekre erinevalt sinust oleme selle maa patrioodid ja hoolime sellest maast. sina aga seda ei tee. ma tean seda sa ei pea seda tõestama. ehk ründaks mu argumente järgmine kord mitte mu grammatikat. see argument on surnud teema selle grammatika kallal irisemise olen debunkind 100 korda. sorry ,et ekre ja erakonnatud konservatiivid su nii tigedaks ajavad ,et su püksikud sulle sinna auku tõmbuvad . sorry ,et meie isamaalisus sind solvab, see maa see riik on ehitatud üles -harimatutele- talupoegadele. sa ja su semud võlgnete kõik meile. lollidele ja harimatutele talupoegadele. vitsutate oma kered täis meie toodetud toitu maa messidel ja siis teete meid maha. häbi peaks olema sul.
 
küssaaa 15. aprill 2023, kl 17.15
kas sa mingi vihane blogija fännn ve. mine nurka ja nuta .
 
see on leviosaa mitte 15. aprill 2023, kl 17.44
levioSSSSSSSSSSAAAAAAAAAAAAAAAA
 
Probleem kirjaoskamatutega! 15. aprill 2023, kl 18.20
Kui sul oleks natukenegi mõistust, saaksid aru, kuivõrd naeruväärne on hakata foorumis tõestama (kõigile, kes lugema või isegi vastu kirjutama juhtuvad), et sa oled enda arvates kõige targem geenius üldse, ja et kõik teised inimesed on rumalad, eriti veel need, kes sind mingit pidigi kritiseerida julgevad.
See on ekstreemselt nürimeelne.
Oled kurb näide Dunningi-Krugeri efekti paikapidavusest (Dunningi-Krugeri efekt on tunnetuslik nihe, mis tähendab olukorda, kus inimesed jõuavad ekslikele järeldustele ja teevad sobimatuid valikuid, kuid nende ebakompetentsus jätab nad ilma võimest seda mõista).
Ilmselt kujutad ka ette, et ainult sina oled terves Eestis nii laia silmaringiga, et oled Harry Potteri sarja raamatuid lugenud ja filme vaadanud ja suudad neid koguni muu jutu sees tsiteerida...
Tõenäoliselt elad end just sellepärast foorumites välja, et sa ei saa enam oma vanemaid tüüdata. Küllap on sind ammu hoiatanud, et nende tervis ei pea vastu, kui sa neid oma vatramisega lämmatad.
 
see on internet ja kedagi ei koti grammatika mine sinna kust sa tulid nohik 15. aprill 2023, kl 18.26
Kui sul oleks natukenegi mõistust, saaksid aru, kuivõrd naeruväärne on hakata foorumis tõestama (kõigile, kes lugema või isegi vastu kirjutama juhtuvad), et sa oled enda arvates kõige targem geenius üldse, ja et kõik teised inimesed on rumalad, eriti veel need, kes sind mingit pidigi kritiseerida julgevad.
See on ekstreemselt nürimeelne.

millal olen ma seda tõestada tahtnud ja püüdnud. millal. jah ma olen kirjaoskamatu cry about it.


Oled kurb näide Dunningi-Krugeri efekti paikapidavusest (Dunningi-Krugeri efekt on tunnetuslik nihe, mis tähendab olukorda, kus inimesed jõuavad ekslikele järeldustele ja teevad sobimatuid valikuid, kuid nende ebakompetentsus jätab nad ilma võimest seda mõista).

sa ei ole psüholloog ära ürita mind diagnoosida parimad internetis on proovind ja ei ole õnnestund. sa oled salemi nõud 2.0 arvad ,et saad minust aru ja tead minust kõike aga ei saa ega tea. lõpeta teesklemine aitäh.

Ilmselt kujutad ka ette, et ainult sina oled terves Eestis nii laia silmaringiga, et oled Harry Potteri sarja raamatuid lugenud ja filme vaadanud ja suudad neid koguni muu jutu sees tsiteerida... pole seda väitnud aga palun teeskle edasi.

Tõenäoliselt elad end just sellepärast foorumites välja, et sa ei saa enam oma vanemaid tüüdata. Küllap on sind ammu hoiatanud, et nende tervis ei pea vastu, kui sa neid oma vatramisega lämmatad.

ei ela end välja sa teaks miks siin olen kui lugeda oskaks. sa ei tea minust ja mu elust ja mu pere elust miskit seega lõpeta teesklemine. sa ilmselgelt räägid endast ja projectid
 
kuule düüünerrr mida sa projectid 15. aprill 2023, kl 18.28
Oled kurb näide Dunningi-Krugeri efekti paikapidavusest (Dunningi-Krugeri efekt on tunnetuslik nihe, mis tähendab olukorda, kus inimesed jõuavad ekslikele järeldustele ja teevad sobimatuid valikuid, kuid nende ebakompetentsus jätab nad ilma võimest seda


sa reaalselt räägid iseendast ju
 
ja siin oled sina 15. aprill 2023, kl 18.31
üritad end välja elada ja tõestada ,et oled minust parem ja targem
projecti edasi luuser....
 
kana 15. aprill 2023, kl 18.34
Keegi pööras sulle tähelepanu ja vastas sinu foorumipostitustele, su päev on korda läinud!
Sa tahad seda kogeda veel ja veel...
 
ja taaas sa räägid endast........ 15. aprill 2023, kl 18.36
Keegi pööras sulle tähelepanu ja vastas sinu foorumipostitustele, su päev on korda läinud!
Sa tahad seda kogeda veel ja veel...


kavatsed veel projekteerida või tahad minna tagasi venemaale oma sõjakiurja tegijatest semude juurde riigi reetur
 
faktid taaz 15. aprill 2023, kl 18.37
1 ma ei pea siin miskit tõestama . 2 ma ei vaja kellegi tähelepanu. 3 mu missioon on täidetud siin. sa teaks kõike seda kui sa lugeda oskaks.
 
ja veeel ziiz 15. aprill 2023, kl 18.39
mul on palju tegemist mu elu ei ole nii tühine nagu sul ,et siin mõttetus surevas foorumis tähelepanu püüda. mu päev läks korda kuna ärkasin hommikul. ma ei ole mingi tähelepanu otsija sest ma ei ole birgitte susanne hunt ega silvia ilves. nagu alati haugud sa vale puu juures.
 
kes te sellised olete üldse ,et arvate ,et ma peaks teie 15. aprill 2023, kl 18.44
tähelepanu soovima. olete mu lemmik naised. ei. olete mu sõbrad või pere ei. ma ei vaja teilt miskit eriti tähelepanu. teie tõmblete siin foorumis ajate jama ja spämmite ja targutate kui tegijad olete . mille pärast te seda teete . TÄHELEPANU PÄRAST. hale kuida te teesklete ja projectite.
 
kana 15. aprill 2023, kl 18.47
Et siis mingid naised tahavad foorumis sinu tähelepanu, ja imetlevad eemalt, aga reaalses elus sinusuguse vaimuhiiglasega tutvuda ei julge?
 
kui rumal sa oled reaalselt 15. aprill 2023, kl 18.57
Et siis mingid naised tahavad foorumis sinu tähelepanu, ja imetlevad eemalt, aga reaalses elus sinusuguse vaimuhiiglasega tutvuda ei julge?


kuula teeskleja ma ei otsi siit foorumist naisi. siin EI OLE normaalseid naisi. sa teaks seda kui sa oskaks lugeda ja uurimistööd teeks ja minust MIDAGI teaks. ma ei ole kunagi väitnud ,et mingid naised siin foorumis mu tähelepanu tahavad . kas tõmbad kogu oma argumendid oma tagumikust välja või.
 
ja moded ma kasutan solvavaid väljendied 15. aprill 2023, kl 18.57
nimetan asju õigete nimedega mis teeete hakkate nutma või hakkake siis.
 
liitu wagneri armeega sa mõttetu 15. aprill 2023, kl 19.13
venemeelne riigi ja kogukonna reetur sa tead ,et sa tahad seda
 
bitch 16. aprill 2023, kl 15.43
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!