Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Maribell ilusalong
 
15minutit 21. aprill 2006, kl 21.20
Kas kellelgi on ka halbu kogemusi selle salongi mõne küünetehnikuga? mul juba teist korda ühega neist. esimest korda saatis tehnik mulle mingi paar päeva enne hooldust smsi et ta on reisil ja ei jõua selleks ajaks tagasi kui mul hoolduse aeg on. ja nyyd oli mul hoolduse aeg pandud 18,30 aga jäin 15 minsa hiljaks kuna suured liiklus ummikud olid. ja kui salongi läksin oli mu küünetehnik juba uttu tõmmanud. jas siis 15minutit on tõesti nii suur hilinemine? traaa ma ei või... ei lähe enam kunagi sinna...
 
y 21. aprill 2006, kl 22.11
Ah ma kohe ei viitsigi midagi kosta selle peale.......ise oled debiil muideks
 
kats 21. aprill 2006, kl 22.19
Ise käin seal juuksuris ja olen rahul.Aga tegelikult arvan mina,et kui juba nägid,et oled hiljaks jäämas siis oleks olnud ju viisakas helistada ja öelda,et õigeks ajaks ei jõua.Vast oleks siis tehnik su ka ära oodanud.
 
eee 21. aprill 2006, kl 22.50
jajah...tean küll sda tibi kes reisil oli...käis mingi aeg, kuid kas ka seesama tibi tõmbas ka uttu, vot seda ei oska öelda.aga muidu seal kristiina hea küünetehnik.Üks sealsetest parimaid.Neid kokku 3 seal.
 
Ansika 22. aprill 2006, kl 09.32
küünetehniku juurde hilineda kasvõi 5 minutit on väääääga suur asi. see on koht, kuhu ei jääda hiljaks.
 
Norma 22. aprill 2006, kl 11.00
oma hilinemiste pärast teisi mustata on inetu. Kui aeg kirjas, siis tuleb ka kohal olla.
 
no tule maa peale beibe 22. aprill 2006, kl 11.16
kuule come on! kas ta siis ei tohi sinu pärast reisida ka wä? ise ei saa reisile ja siis kadestad neid kes on.. appi kui hale, ta ju saatis smsi ka! ma ei näe et tema küll midagi valesti oleks teinud!
 
jah 23. aprill 2006, kl 07.33
tehnik ju teatas sulle PAAR PÄEVA ette, et ei saa sind sel ajal vastu võtta. sina aga ei saanud seekord õigeks ajaks tema juurde ja EI TEATANUD SELLEST ÜLDSE! kus on loogika? mis vingud siin, oma viga.
 
tehnik 23. aprill 2006, kl 22.33
kle kamoon minupärast hilinegu või pool tundi teinekord ju teen ma ka maalinguid kauem.nõme on see kui hilineja ei ilmu ega anna teada et ta hilineb
 
hm 24. aprill 2006, kl 11.13

Elementaarne viisakus helistada, kui oled hiljaks jäämas,kuna teie pärast peaks järgmine klient ootama.
 
inimene kes sinna enam iial ei lähe 02. juuli 2015, kl 20.41
Külastasin 02.07.2015 salongi maribell viru väljak 4/6 . Õudne koht kahjuks. Wc must ja haisev. ! Teenindus madalal tasemel. Massöör tegi lihtsat haltuurat
 
ansika'le 02. juuli 2015, kl 21.31
Ansika Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> küünetehniku juurde hilineda kasvõi 5 minutit on v
> äääääga suur asi. see on koht, kuhu ei jääda hilja
> ks.


Mis sa sellest hilinemisest räägid. Mul on olnud kogemus ühe küünetehniku juures, kus ma pidin ise teda ootama, sest ta oli poodi jooksnud jäätise järgi. Kui ta tagasi tuli, pidin ootama kuni ta jäätise oma laua taga ära sõi. Kui ta jäätise ära sõi, tõusin ma püsti, tänasin teda viisakalt pika ooteaja eest ja ütlesin, et võite nüüd teise jäätise järgi minna. Oleksite pidanud ta nägu nägema.
Ka niiviisi mõni teenindab.
 
tehnik 02. juuli 2015, kl 22.05
ise te kliendid pasandate selle wc täis ja pärast ohite.
 
marimari 04. oktoober 2016, kl 10.32
mina käisin kevadel 2016 kosmeetiku juures, nimi pole meeles, kuid venelanna rahvuselt, olin eelnevalt broneerinud kulmud-ripsmed ja näohoolduse.Tegi mulle ripsmed kulmud ja teatas, et tal tööpäev läbi ja viskas mind kabinetist välja, ütles et tulgu nädalapärast uuesti.Töökvaliteet ja suhtumine oli paigast ära.
 
* 04. oktoober 2016, kl 20.03
Ma käin, õigemini käisin päris mitmeid aastaid Viru keskuse Maribellis juuksuris. Muid teenuseid ei tea, aga enda juuksuri üle ma nuriseda ei saa, tegi hästi.
Väga mugav on neil ka võimalus kodulehe kaudu ise bronnida aega ja see, et saadavad eelmisel päeval meeldetuletuse, et ootame teid homme jne.
See kõik muidugi maksab. Kui nad juunis laksust 10% hinnale otsa panid ja mul koos kliendikaardi soodustusega lõikuse-triibutamise eest juba 60 euri välja tuli käia, siis hakkasin teisi võimalusi uurima.Ja leidsingi kesklinnas uue juuksuri, kelle hind on 2x (!) odavam, töö sama hea. Jah, tegemist ei ole nii klantsitud salongiga nagu Maribell, uhkest kohviaparaadist kohvi ka ei pakuta, aga kindlasti on selle üldmulje etem kui Maribelli WC- see on neil tõesti väga nõukaaegse hõngu ja väljanägemisega.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!