Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Tasuta tsirkus neljapäeva õhtul...peaosas Laki 6 autopesu "kloun"
 
raivo1967 14. märts 2014, kl 15.03
Jagan "meeldivat" kogemust Laki 6 Gold Service autopesuga. 11 tunniga sai siis auto puhtaks teenusega, mis nendel hinnakirja järgi maksab 96 € (välispesu pigieemaldusega-survepesu, leotuspesu. pigieemaldus, sampoonipesu, uksevahade puhastamine jne, salongi keemiline puhastus ja auto vahatamine püsivahaga) . Headiili (http://www.headiil.ee/et/autopesu-keemiline-puha... ) saab selle 40 euroga pluss 3 € vautser lisaks. Piltidelt on näha siis tulemus. POLE PAHA...Kui keeldusin sellise töö eest raha maksmast, siis pesula väidetav juhataja ütles, et aga seest on ju puhas, vaata, istmed läigivad, enamus mustusest ja pigist on eemaldatud, 90% tööst on tehtud!!! Teie auto võrreldes sellega mis te tõite, on ikka väga ok juba! Pakkusin variandi, et võtate kohe ette uuesti kõik ja toote mulle auto pärast koju ära...see neile ei sobinud....Huvitav, mida tehti 11 tundi! Ja nüüd siis asja point - see "pesulakloun" helistas politseisse ja kutsus nad välja. Politsei tuligi päris opetatiivselt, aga konstanteeris fakti, et tuleb anda auto kätte ja kui pesulal on pretensioone raha mittemaksmise kohta, siis on neil seaduslik õigus kohtusse minna.....Kurb, et raisatakse politsei kallist resurssi oma tegematta töö eest. Kellel veel huvi nende tegemistest lugeda, siis siit saab http://tarbija24.postimees.ee/2577094/kliendi-va...http://foorum.clubmb.ee/showthread.php?tid=30888...
See töö mis nad tegid, maksabki 3€ nagu oli vautseri hind:)
Täna saadeti naeruväärne arve veel ka meilile...100 € salongi keemiline puhastus, 100 € auto vahatamine Presta vahaga:)
Fantaasia on nendel tegelastel ikka piiritu...https://www.facebook.com/raivov/media_set?set=a...



Toimetatud 2 kord(a). Viimati raivo1967 14.03.2014 15.07.
 
daam autoga 14. märts 2014, kl 15.25
hea teada, et sinna kunagi ei lähe siis :) tore, kui keegi viitsib hoiatada.
 
uskumatu kuhu jõudsime 14. märts 2014, kl 16.12
täiskasvanud kloun tuleb siia naistekasse kiunuma nagu mõni eit, sul selgroogu ikka jagub "mees"??
 
raivo1967 14. märts 2014, kl 16.21
Sinu vastuses kõlab läbi täielik Keskerakonna ja mittetegemise mentaliteet...nagu vanal veneajal, kui pool läks enda taskusse ja pool tööandjale. Eduka majandusega riigi riigi puhul peavad ka väiksed teenuseosutajad kvaliteetset teenust osutama ja selle eest saama tasu ning maksma riigile maksu.
 
raivo1967 14. märts 2014, kl 16.22
uskumatu kuhu jõudsime Kirjutas:
-------------------------------------------------------
Sinu vastuses kõlab läbi täielik Keskerakonna ja mittetegemise mentaliteet...nagu vanal veneajal, kui pool läks enda taskusse ja pool tööandjale. Eduka majandusega riigi riigi puhul peavad ka väiksed teenuseosutajad kvaliteetset teenust osutama ja selle eest saama tasu ning maksma riigile maksu.
 
raivo1967 14. märts 2014, kl 16.26
to...uskumatu
Sinu vastuses kõlab läbi täielik Keskerakonna ja mittetegemise mentaliteet...nagu vanal veneajal, kui pool läks enda taskusse ja pool tööandjale, tasuta bussisõidu saite, milleks siis ohite veel, et tänavad auklikud autodele:) Eduka majandusega riigi riigi puhul peavad ka väiksed teenuseosutajad kvaliteetset teenust osutama ja selle eest saama tasu ning maksma riigile maksu.
 
Naine autoga 14. märts 2014, kl 18.25
Huvitav, kas need kommijad siin kunagi ka autoga sõidavad ja pesulas ka käivad või niisama vigisevad ja kõige sitaga mis tehakse rahul on?
 
Njurr 14. märts 2014, kl 18.48
Aga kes minu auto täna puhtaks peseks? Homme tuleb lumi maha ja siis pole enam huvitav!
 
mmm 14. märts 2014, kl 19.19
Raivo, ära pane tähele, siin foorumis on hakanud mingi debiil jaurama(peaaegu, et igas teemas).
Aitäh Sulle, et hoiatasid! Sellised teemad on väga vajalikud, olgu siis tegu naiste või meeste või kelle iganes foorumiga. Vajalik info kõigile autoomanikele.
 
lammas kuubis 14. märts 2014, kl 19.28
mmm Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Raivo, ära pane tähele, siin foorumis on hakanud m
> ingi debiil jaurama(peaaegu, et igas teemas).
>
> Aitäh Sulle, et hoiatasid! Sellised teemad on väga
> vajalikud, olgu siis tegu naiste või meeste või k
> elle iganes foorumiga. Vajalik info kõigile autoom
> anikele.

sulle võib siis vabalt kärbseid pähe ajada? kuulnud ühe lolli hülgemöla ja teine pool pole midagi öelda saanud, siis sina langetad juba otsuse?
 
Kas kellegil veel kogemusi? 14. märts 2014, kl 19.42
Kas siin kellegil veel kogemusi mingite autopesulatega? Teema läheb päris huvitavaks, ainult ei saa kuidagi aru neist, kes võtavad siin sõna üldse mitte asjakohasel teemal. Kui te pole ise kuskil pesus käinud ja autod on aastast 80 roostetavad bemarid ja muud pannid, mis pesu ei vajagi, siis head kommimist, aga siin võin olla piisav hoiatus mitte seda Laki tänava urgast kasutada.
 
poiss 14. märts 2014, kl 19.55
Kas kellegil veel kogemusi? Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kas siin kellegil veel kogemusi mingite autopesula
> tega? Teema läheb päris huvitavaks, ainult ei saa
> kuidagi aru neist, kes võtavad siin sõna üldse mit
> te asjakohasel teemal. Kui te pole ise kuskil pesu
> s käinud ja autod on aastast 80 roostetavad bemari
> d ja muud pannid, mis pesu ei vajagi, siis head ko
> mmimist, aga siin võin olla piisav hoiatus mitte s
> eda Laki tänava urgast kasutada.


sa oled 6 klassi haridusega, et kired? kus on sinu faktid? sinu loba ilma faktideta ei maksa sittagi!
 
Kas kellegil veel kogemusi 14. märts 2014, kl 19.58
Poisile....mulle tundub, et seal fotodel on piisavalt fakte, et tööd ei ole tehtud nõuetekohaselt?
 
raivo1967 14. märts 2014, kl 21.17
Päris huvitav mõttevahetus siin Teil käimas. Kahjuks näen, et selle asemel, et inimesi hoiatada selle urka eest, saad ise hullu sapi ja viha ja vaenu kaasa kellegitelt kõiketeadjatelt ja debiilidelt ja alaarenenud poisikestelt. Õnn Teile kaasa, ostke ikka ilusti vautsereid ja külastage seda lahedat pesulat, saate õnnelikuks ja võibolla saate pärast oma kogemusi ka siin jagada ja oma onamistest rääkida:) Tublid olete, aga kahjuks on ainult 3% siin mõistlikke inimesi. Nonii, andke nüüd kõvasti kohe tuld, saate oma kommenteerimisvajaduse rahuldada, kui poliitilistest teemadest aega üle jääb....Ilusat õhtut Teile!
 
raivo1967 14. märts 2014, kl 21.57
modele ja poliitikule....soovitan sügavalt enne sõnu valida, kui siin tatti pritsima hakkate, see võib Teile väga valusalt see kätte maksta. Kui olete nii julged, siis tulge oma õigete nimedega välja ja vaatame, keda me siis vangi panema hakkame ja kes meist ilalõug on!!!
 
loll ja pime 14. märts 2014, kl 22.08
Klõpsasin kõiki kolme linki ja ma ei saa aru, kus peaks olema need pildid Raivo rikutud autost. Esimesel lingil on läikiv reklaamiauto, teisel on mingi vana Postimehe artikkel ja facebooki link ei avane.
Ah et "piltidelt on näha siis tulemus"?
Mul on sulle ka üks link, Raivo, tänase emakeelepäeva puhul:
http://tartu.postimees.ee/2727458/emakeelepaeval-martin-pau-miks-me-kipume-siisitama
Lõpeta kasutu siisitamine ja kui tõesti inimesi hoiatada tahad, siis koosta selline tekst, mis sinust ka usaldusväärse ja intelligentse inimese mulje jätab. Ja ära luba mingeid pilte, mida tegelikult näha ei saa.
 
naiss 14. märts 2014, kl 22.13
 
raivo1967 14. märts 2014, kl 22.18
Kurb, kui "targad" kommijaid isegi linke ei suuda avada:) Kas kõik peab kohe kandikul tooma kätte...Kes FB ei suuda avada, siis nautige siin neid pilte, ega mul kahju pole https://www.dropbox.com/sh/1ovira4uxip5828...
Ja ma väga loodan, et need sapipritsijad oma sõnade eest ka pärast vastutada julgevad, kui asi niikaugel on...
 
raivo1967 14. märts 2014, kl 22.29
Oeh, mul on lausa kahju teist siin....vanasti olid internetis jutukad, kus saite ennast välja elada, aga nüüd nagu näen naudite siin seda väljaelamise vormi. Huvitav, millega veel üllatada oskate? Nagu loen, siis ka tarus probleeme ülbete autopesijategahttps://www.facebook.com/photo.php?fbid=71378766...
 
autorile 15. märts 2014, kl 12.06
pildid oleks sul pidanud olema tehtud kuidagi nii et suudad tõestada nende tegemise aega, ma ei oska ise ka välja mõelda kuidas seda oleks pidanud tegema. kas politsei nägi et auto on tegelikult pesemata ja kas politsei on nõus seda vajadusel tunnistama?
 
delfi kana 15. märts 2014, kl 12.41
Kas mitte nii ei ole, et väiketegija peab klientide püüdmiseks ja hoidmiseks pakkuma eriti kvaliteetset teenust?

Ma olen ka korra sihuksesse ämbrisse astunud, et "kuldteenus" ja "ülim puhtus" ja kõik mis veel, aga pärast pidin ikka kõik ise üle tegema. Salongi koristuse eest võeti raha küll, aga istmevahed olid ikka liiva, kuuseokkaid ja koerakarvu täis (huvitav, milleks ma sinna läksin, kui mitte selleks, et neist lahti saada?).

Laisa ja rahumeelse inimesena ei hakanud purelema ja maksin vaidlemata ära, aga rohkem sinna ei lähe ja teistelegi soovitan soojalt sinna mitte minna, sest see on ilge urgas, kus saad suure raha eest palju mittemidagit.
 
raivo1967 15. märts 2014, kl 16.27
Päris lahedad tegelased siin, kõikide nimedest paistab koheselt peale ühte lauset ka nende tõeline olemus välja:) Palju edu Teile, uskumatu kuhu jõudsime, irw, mode, breznev, lammas kuubis, poiss, poliitik, vaffel, loll ja pime, ülbe autopesija, pervar....Kas keegi teist julgeb kunagi mõne kommentaari ka enda tõelise nimega ja minaga kirjutada? Oi vabandust, see nimi ongi Teil siin ju tõeline:)))
 
Raivo Vilbaste 15. märts 2014, kl 17.43
Soovitan väga tõsiselt oma sõnu valida, kes neid siis ülbelt loobivad!
 
kle 15. märts 2014, kl 21.00
Kodanik Vilbaste on jälle lõvi konservi kallal maiustamas käinud ?
 
vaata, delfi kana 16. märts 2014, kl 01.53
delfi kana Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kas mitte nii ei ole, et väiketegija peab klientid
> e püüdmiseks ja hoidmiseks pakkuma eriti kvaliteet
> set teenust?
>
> Ma olen ka korra sihuksesse ä
> mbrisse astunud, et "kuldteenus" ja "ülim puhtus"
> ja kõik mis veel, aga pärast pidin ikka kõik ise ü
> le tegema. Salongi koristuse eest võeti raha küll,
> aga istmevahed olid ikka liiva, kuuseokkaid ja ko
> erakarvu täis (huvitav, milleks ma sinna läksin, k
> ui mitte selleks, et neist lahti saada?).
>
> L
> aisa ja rahumeelse inimesena ei hakanud purelema j
> a maksin vaidlemata ära, aga rohkem sinna ei lähe
> ja teistelegi soovitan soojalt sinna mitte minna,
> sest see on ilge urgas, kus saad suure raha eest p
> alju mittemidagit.

vaata sinusuguste pärast saavadki sellised firmad õitseda, mis teevad raha eest olematutu teenust. sest sinususgune tropp maksab ikka kinni, sest ja ju "rahumeelne". ära meelita ennast, sa pole mitte rahumeelne, vaid loll ja lollidelt tulebki raha ära võtta. normaalne inimene ei maksa teenuse eest, mis täishinda väärt pole ja punkt.

ja Raivole suur tänu, et teada andsid, ei plaani kunagi sellesse urkasse sattuda.
 
muig 16. märts 2014, kl 03.22
Raivo Vilbaste Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Soovitan väga tõsiselt oma sõnu valida, kes neid
> siis ülbelt loobivad!

- sa Raivo oled ikka eriline turvas. kes vähegi viitsib enda ip-d varjata võib sulle öelda siin täpselt seda mida sülg suhu toob. ühele vähestest mõistlikest kommidest(kl 12.06) jätsid sa vastamata, selle asemel üritad siin delfi debiilikutega võidelda. miks sa oma õige nimega konto tegid ?? tundub et selle pärast et üks delfi debiilik käskis sul seda teha. mul oleks sinu asemel häbi, et olen nii lihtsameelne ja lasen endaga manipuleerida.
 
Teemale punkt 16. märts 2014, kl 17.03
Vabandan, no kohe kuidagi ei suuda siit oma näppe eemal hoida. Ükskõik kuidas, aga ma kohe pean saama siin kommenteerida- erinevate nimede alt inimesi mustates. Nii saan kõige suurema kaifi..
Aga ma lahkun nüüd, rohud hakkavad tasapsi mõjuma.
 
väga uudishimulik 16. märts 2014, kl 20.48
Raivo Vilbaste Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Soovitan väga tõsiselt oma sõnu valida, kes neid s
> iis ülbelt loobivad!


http://naistekas.delfi.ee/foorum/read.php?79,12914699 sina jälle?
 
muig 18. märts 2014, kl 09.15
ikka leidub ullikesi, kes näpivad internetist "vautšereid" ja lähevad poole raha eest, mingit kunni mängima.
Jah see on teenusepakkuja viga, et ta selise hinna välja käis, kuigi motivatsiooni tegelikult pole. KUID täiskasvanud inimene peaks sellest ka ise aru saama.
Ja mida antud juhul siis "soodukaga" saadi?
60€ eest 90% puhas auto, ajakulu, närvikulu - milleks?
Pappi pole, võta ämber ja nuustik ning nühi ise puhtaks.
Ehk üks sõimab teist, ühed tropid mõlemad.
 
via 24. juuli 2015, kl 11.43
Ei soovita kellelgil osta Laki 6 Gold Service autopesu vautseri teenust !!!
kui küsisime miks on pigiplekid autol siis vastus oli ,et VAHEND LÕPPES OTSA!
lisaks oli pooled tööd tegemata mis olid vautseril kirjas
JUBE URGAS on GOLD SERVICE
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!