Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Mida teha, kui olen PIN koodi ära unustanud?
 
Triin 18. juuli 2005, kl 12.25
Olen pangakaardi PIN koodi ära kaotanud ja meeles ka pole. Täiesti katastroofiline olukord, ma olen harjunud mitte sularaha kaasas kandma ja alles linnas raha välja võtma. Mida teha? Panka minna, mõni ülbe olekuga telleritädi nurka suruda ja pigiseda, et palun andke mulle mu PIN kood?

*murelik*
 
Eliise 18. juuli 2005, kl 12.29
Ega sul muud üle jah jää kui panka minna, kuid ega nad selle pärast ülbama ikka ei hakka. Lihtsalt juhtus nii ja kõik, saad uue pini :) Mina soovitaks selle panga poolt antud koodi ise kohe ära muuta selliseks, mis endal peas seisaks ja mida ei pea paberitükil kaasas kandma. Mul on selleks nt oma sünniaasta :)
 
jah 18. juuli 2005, kl 12.29
hmmm pole tõesti midagi muud teha kui panka pöörduda, aga siis saab minu arust täiesti uue PINi
 
heheeee 18. juuli 2005, kl 12.36
+ uue kaardi + pead maksma 50 eeki.
+ se,et oled 1,5-2 nädalat kaardita
 
Norija 18. juuli 2005, kl 12.37
Panka muidugi, milles probleem? Tellerid pole ju mingid tädid, pealegi. Äkki satud veel kena noormehe otsa?
 
:) 18. juuli 2005, kl 12.50
Ise olen kah pini ära unustanud. Võta pass või ID-kaart kaasa ja mine panka ning saadki uue.
 
irwik 18. juuli 2005, kl 13.11
uut pin koodi ei saa! pead uue kaardi tellima ja raha ka veel peale maksma. seda pin koodi ei võlu sul nyyd kyll mitte keegi välja
 
Juuli 18. juuli 2005, kl 13.16
Ära sa jah panka mine, saad veel riielda kurja telleritädi käest. Mine mõne sensitiivi juurde, küll nemad juba teavad.
 
Triin 18. juuli 2005, kl 13.19
Kindel, et pean uue kaardi soetama? :S Damn it
 
mimmu 18. juuli 2005, kl 13.23
Tuttav töötab ka pangas ning ütles, et kahjuks pead jah täiestu uue kaardi tegema, sest pank ei tea PIN-koode.
 
itsikas 18. juuli 2005, kl 13.25
ühes pangas ei pea uut kaarti tellima, saab ka lihtsalt uue pini tellida ;) vali parem pank ;)
 
to: Eliise 18. juuli 2005, kl 13.47
Mis su sünniaasta on ja kus sa elad? :P
 
*K*... 18. juuli 2005, kl 14.22
To Eliise:
suurim viga on sünniaasta pin koodiks panna
 
Undiin 18. juuli 2005, kl 14.23
Panka tuleb minna muret kurtma. Saab uue kaardi koos kõige saladustega:) Aega läheb paar päeva, vähemasti minul toimus vahetus 2-3 päevaga. Mingi raha tuleb ka uue kaardi eest tasuda, aga summat ei mäleta.
Lahendamatute hulka see probleem ei kuulu:)
 
ei 18. juuli 2005, kl 15.20
anta uus kaart, vähemalt Ühispangas. Klõbistas suts arvutiga ja uus PIN olemas ja ilma rahata
 
:) 18. juuli 2005, kl 20.41
Lähed panka, võtad dokumendi ka kaasa. Ütled, et ei mäleta enam PIN koodi, teevad sulle uue kaardi. Saad uue kaardi 3 päeva pärast kätte (kui vahepeal ei ole puhkepäevi). See pole ju niii raske, "we" on??? :D
 
Triin 18. juuli 2005, kl 21.10
Niisama mark on olla :P
 
morestes 18. juuli 2005, kl 22.25
No ärge seletage, Ühispangas pead uue kaardi tegema, nagu nalja. Internetipanga koodid antakse jah kohe uued, aga pangakaardi pin-i ei tea keegi peale kaardiomaniku enda.
 
:) 19. juuli 2005, kl 21.58
"mark" ei tohi olla, kasva suureks, "exole" :D
 
Em 17. november 2015, kl 15.54
Minul läks pin meelest kas peab uue kaardi tellima
 
:) 17. november 2015, kl 18.16
Em Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Minul läks pin meelest kas peab uue kaardi tellima

Kas eelmistest vastustest tõesti ei piisanud? Mida panga infotelefonilt vastati?
 
Em 17. november 2015, kl 20.38
Kas oled proovind
 
kohtunik Lynch 17. november 2015, kl 20.51
Sellest pangast, kust kaart antud, tuleb küsida. Mitte naistekas masturbeerida.
Pankadel on erinevad lahendused. Kaartile uut PIN-koodi minuteada küll kuskilt tellida ei saa. Kui saab, siis selles pangas oma raha hoida pole hea mõte.
Üks variant on, et antakse uus kaart uue koodiga. Teine ja sandim variant on, et uue kaarti võib saada, aga kood on endine. Pank seda muuta ei saa. Siis tuleb ilmselt leping ära lõpetada ja kohe uus teha.

Seniks võib pangakontorist sularaha võtta. Võimlik ka, et õnnestub kohalik külapoodnik pehmeks rääkida ja kiipkaartiga maksta nagu tavalise magnetkaartiga. Allkirja ja dokumendiga.
 
PIN 17. november 2015, kl 21.16
Pank ei anna uut PIN-i, ainult uus kaart on võimalik, uue PIN-ga
 
Minge panka küsima 19. november 2015, kl 08.49
Mul oli ka juhus, et unustasin koodi ära. Turismireisi jooksul nagu pühiti peast. Vist tehti uus kaart. Aga oli veel teinegi mingisugune juhus, siis tehti pangas mingi toiming, anti ajutine mingisugune number, kodus tuli sellega arvutisse minnes uus number teha.
Paar korda olen kaardi kaotanud (võimalik, et jätsin automaati sisse, olen ise mõnikord sellise asja peale juhtunud), siis on küll uus kaart tehtud.
 
epp viires 02. november 2016, kl 17.03
"Tere!!!
No jah!!!Mul sama probleem""".
Mina tellisin telefoni teel omale uue panga kaardi!!!
Nii, et homme või siis juba üle homme peaks uus panga kaart saabuma postiga siis.
Nii, et ma ka läksin pangast raha välja võtma, aga siis unustasin pin koodi ära ja siis saangi juba uue kaardi... postiga!!!
No olen sama sugune tuule pea nii nagu siin olete ka Teie eespool kirjutanud. siin!

No jah!!! Loodame, et kaart saabub siis nyd peagi postiga--- homme või üle homme. Siis...
 
robi 02. november 2016, kl 17.12
ma tean su pin-i, aga teenustasu on 50€
 
maniila 02. november 2016, kl 17.24
Juuli! minu respekt:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!