Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
rip naisteka välja surnud foorum
 
ripitaja riputaja 02. mai 2023, kl 07.26
puhka rahus foorum. ma ei istu ega teeskle ,et see foorum ei ole välja surnud ja ,et kõik mis teised siin teevad on NORMAAALNE ja see mis ma teen ja räägin ei ole. sorry ma ei mängi seda näite mängu kaasa. sorry not sorry.
 
Ripper 02. mai 2023, kl 10.55
Absoluutselt kõikidele NORMAALSETELE inimestele teadaolevalt tuleb kasuks, kui end tund-kaks enne dušiоtsikuga seest puhtaks loputada. Korduvalt. Ühe-kahe korraga ei saa. Esiteks jääb ikka mingi hägu sisse ja teiseks võib niisama vett sisse jääda, mis seksima hakates võib välja purtsatada. Seepärast soovitan omade kogemuste najal valmistuda põhjalikult ette - tund-kaks varem peaks alustama loputamist maksimaalse veesurvega, mida kannatad, lasta lihtsalt veel voolata, hoida pärakulihased lõdvalt, et kõik välja voolaks ja niimoodi paar minutit. Siis 15 minutit vahet. Siis korrata. Siis 20 minutit vahet jne.

Tulemuseks on see, et mulguke on mõnusalt ja põhjalikult puhas nii, et partneril pole mingit põhjust oodata ebameeldivaid üllatusi.

Et asi oleks 200% kindel, oleks hea, kui loputuse vahepeal saaks ka dildoga läbi tööödelda sest niimoodi saab veel puhtmaks. Kui dildot sees hoida, hakkab soolestik tööle ning ....eee...sitt laskub allapoole. Kui seejärel end taas ja taas üle loputada, on tulemuseks sedavõrd hiilgavalt puhas peps, kust läbi käinud riista võib julgelt ka suhu võtta ;-)
 
ära varasta ega ahvi mu pealkirju 02. mai 2023, kl 11.49
teiseks surnud teema saa üle liigu edasi vaimuhaige teeskleja. pole enam 2014 saa üle
 
tule tagasi siis kui sul mingi reaalne argument on ja sul miskit lauale tuua on kui ei siis 02. mai 2023, kl 12.20
PEA OMA VAIMUHAIGE VÄRDJA SUU KINNI RAISK
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!