Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Mis on lahti meie näitlejatega ?
 
ohh, issand 24. oktoober 2016, kl 23.28
Vaatasin Märt Koigi videot Ojulandi sõimamisest ja pidin rabanduse saama.
Ojuland olevat nõme, labane ja kõige vastikum demagoog.
Täiesti jubedalt ja hüsteeriliselt sõimas Ojulandi, ei suutnud videot lõpuni vaadata, hakkas füüsiliselt halb.

Tekkis küsimus, miks inimene läheb närvi nende peale, kes hoolivad Eestimaast, aga mitte sotside ja reformi peale, kes reaalselt demagoogitsevad ?
 
ohh, issand 24. oktoober 2016, kl 23.50
Minna närvi nende peale, kes on oma kodumaa patrioodid ja soovivad, et ka edaspidi elaksid Eestis eestlased, kellele on rahvustunne ja isamaa püha.
Ei mõista, ei mõista.
 
arvan 24. oktoober 2016, kl 23.57
On võimalik, et teisitimõtlejate materdamise eest makstakse.

Olid ju ka laulmised ja seal maksti, kas ei olnud mitte üks laulmine ka Ilvese teise ametiaja toetuseks? Ivo LInna näiteks oli seal üks tegija - ma ei suuda teda pärast seda isegi raadios kuulata.;(
 
ohh, issand 25. oktoober 2016, kl 00.05
Tuli ka selline mõte pähe. Mine tea.
Paistis, nagu oleks Ojulandi peale reaalselt närvis, selline sõnavara, et ehmatasin päriselt.

Mõtlesin, et see kohe ei saa ilmsi olla.
Kuidas lastakse kedagi niimoodi mõnitada?
 
ohh, issand 25. oktoober 2016, kl 01.59
Nüüd on siis kätte jõudnud aeg, kui üks eestlane sõimab teist eestlast eestimeelsuse eest populistiks, demagoogiks, kus armastus oma rahvuse vastu on ajuvaba kretinism ja armastus kodumaa vastu paha.
 
eks tahab ka silma paista 25. oktoober 2016, kl 07.22
sest näitlejana ju null
 
maniila 25. oktoober 2016, kl 08.35
to "arvan". mis tähendab teisitimõtlejate? et kes mõtleb teistmoodi kui sina, siis makstakse? ole normaalane. nii palju kui on inimesi, nii palju on ka eri arvamusi. nii lihtne see ongi. sina ei ole mingi arvamusliider.
 
ilmselge 25. oktoober 2016, kl 09.21
See näitab, et sotsialistlike vaadetega inimesed on matsid. Aga eks läbi ajaloo ongi sotsialism madalamat lumpenit köitnud.
 
VM 25. oktoober 2016, kl 09.35
See oli täielik vihakõne, milles eriti häiris ropendamine ja vandumine.
Kui see oli näitlejatöö, mitte tema isiklik seisukoht, siis esitatud oli see ju meisterlikult.
Nüüd peaks ta samasuguse kõne pidama ka pagulaste pooldajate kohta, alles siis võiks öelda, kas on midagi lahti meie näitlejatega või teevad nad lihtsalt oma tööd.
Lõpuni kuulamiseks oli see vihakõne muidugi liiga pikk.
 
ohh, issand 25. oktoober 2016, kl 12.02
Ei oskagi öelda, kas tõsiselt mõtleb nii või tellitud "töö".
Vähemalt inimene ise nimetab ennast vasakpoolseks libearistiks.

Vaatasin videot selle hetkeni, kuni nimetas Ojulandi segaseks ja ajuvabaks kretinistiks.
Peale seda enam ei suutnud, selline sopaloominine, isegi nõukogude ajal ei mõnitatud valitsuse peavoolusuuna vastaseid ehk rahvuslasi nii rämedalt.

Ohh, seda juba ei juhtu, ei tule ei reformi ega sotside kohta mitte mingit leebetki kriitikat sealt.
 
to teemaalgataja 25. oktoober 2016, kl 12.33
Paranda oma postituse pealkiri ära, väga rumal on üldistada ja rääkida Märt Koigist kui kõigist näitlejatest.
 
ohh, issand 25. oktoober 2016, kl 12.49
Avandi ja Võigemast kahjuks samasuguse mõttelaadiga. Ka näitlejad.
 
Kas alati on teada, 25. oktoober 2016, kl 13.34
kes need tekstid kirjutab?
 
---------- 25. oktoober 2016, kl 13.50
ohh, issand Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Avandi ja Võigemast kahjuks samasuguse mõtte
> laadiga. Ka näitlejad.

Mõttelaadi pole küll keegi ära keelanud. Sul oma, mul oma, neil jälle oma.
Näitleja on amet nagu iga teine.
 
ohh, issand 25. oktoober 2016, kl 14.34
Sellist mõnitamist ja tagakiusamist ei olnud isegi nõukaajal.
Vähemalt ei mäleta, et eestlased ise oleks eestlasi isamaalisuse eest niimoodi mõnitanud.
 
maniila 25. oktoober 2016, kl 14.59
nõukaajal hoidsid eestlased kokku ja kirusid venelasi. nüüd eestlased üksteisel kõri kallal. eestlane ongi selline vastik tüüp, no peab ikka saama konti järada. mina küll ei ütle, et eestlane olla on uhke ja hää. venelased hoiavad OMAVAHEL tunduvalt rohkem kokku.
 
maniilale 25. oktoober 2016, kl 15.57
Miks sa siis järad oma rahvuskaaslaste kallal, kui muidugi oled eestlane?

Sa oled kirjutanud hulgim eestluse-vaenulikke komme.

Antud videos eestlane järabki eestimeelse eestlase kallal.
Miks ometi?
 
arvan 25. oktoober 2016, kl 17.07
manilla - MIS õigusega, sa kähvad siin mulle, et ma ei ole mingi arvamusliider???

Kas foorum vajab sinu nägemuses arvamusliidreid ja sa positsioneerid ennast liidrina?

Ent fakt on see, et meil on peavooluarvamus ja siis arvamused, mis peavoolust erinevad. Peabvooluarvajaid doteeritakse riiklikult ja institutsionaalselt ja teisitimõtlejaid kotitatakse, kotivad äraostetud. LOOMULIKULT saavad näitlejad esinemistasu, loomulikult makstase Sutropile honorari jne.
 
arvan 25. oktoober 2016, kl 17.11
Ja veel manillale - jutt ei olnud minust, teema on Kristiina Ojulandi sõimamisest. Kristiina Ojuland on vaieldamatult teisitimõtleja - tema ei poolda islami invasiooni. On peavooluarvamus - ja siis kaine mõistuse arvamus.

Kelle huvides sa õieti nii palavalt ambrasuurile viskud?
 
rein 25. oktoober 2016, kl 19.13
no aga ojuland ei ole ju suurt midagi väärt ka, oleme ausad...
 
tegemist homoaktivistiga 25. oktoober 2016, kl 19.20
Ta ongi püüdlik kommunistlik noor - sellised nad omal ajal olid ja on ka nüüd. Panen siia tema labase videokommentaari selle peale kui SAPTK reageeris "Kumm on seks" reklaamile bussipaviljonides, mis oli siis suunatud meestevahelisele seksile - ühesõnaga meie kõigi laste silme all selline rõvedus. Ta muutub ikka selles videos nii rõvedaks ja ropuks, et ma ei ole ise suutnud seda kunagi lõpuni vaadata. Minul tekib tema suhtes nii suur piinlikkus, et ma ei kujuta ette kuidas suudab inimene ise sellise häbiga elada ja kas ta siis ise üldse piinlikkust ei tunne.

https://www.youtube.com/watch?v=edrCpgo-3Hc&app=desktop
 
tegemist homoaktivistiga 25. oktoober 2016, kl 19.32
Siin õpetab ta oma labasel moel peapiiskoppi, kes ei teadvat usust ega Neitsi Maarjast midagi. Ma muidugi ise ei suuda üle paari sekundi ta labasust ja lollust kuulata. Ilmselt on tegu siiski ikka täieliku kasvatamatusega ja tähelepanu otsimisega. Ja mis paneb imestama - leidubki neid, kes teda kiidavad. Kohutav. Ka see, et see kõik on just ühte väravasse - konservatiivse maailma ja usuvastane, näitab kui väga ta püüab moodne olla ja ajaga kaasas käia, aga kahjuks jah ilma empaatiavõimeta ja väärtushinnangutega, puhas ajupesu aktivist.

https://www.youtube.com/watch?v=3bLBFTF6TqE
 
to tegemist homoaktivistiga 25. oktoober 2016, kl 20.21
Ma su linke küll avama ei hakka (kuna ise ka ütled, et "Ma muidugi ise ei suuda üle paari sekundi ta labasust ja lollust kuulata"), aga kellest sa räägid?
 
ma pole küll homoaktivist 25. oktoober 2016, kl 20.25
aga mullegi tundub, et meie peapiiskop ei tea ei usust ega neitsi maarjast midagi...
 
ohh, issand 26. oktoober 2016, kl 00.28
Kaldun arvama, et Koik mõtleb ka niimoodi, kuna reklaamib ennast vasakliberaalina.
 
reinule 26. oktoober 2016, kl 00.32
Rein sa küll ei ole, pigem Reina.

Oleneb, kust vaatenurgast vaadata. Euroopasse pürgivate hea elu otsijad tõesti Ojulandist vaimustuses ei ole.
Ojuland on vapper naine, julgeb vastu seista peavoolule.
 
maniila 26. oktoober 2016, kl 06.55
minule ei ole see tibist Ojuland kunagi meeldinud. rõve variser. lihtsameelsed lähevad libeda jutu õnge ja arvavad, et tibi on super isamaalane! see pagulaste vastane tõmblemine oli puhtalt sellepärast, et ennast jälle ekraanile saada. nendest pagulastest ei saa me üle ega ümber niikaua, kui EL-i kuulume. see karjumine ja räuskamine ei aita. on muidugi võimalus EL-ist välja astuda, siis on elu nagu lill maal, mis on 3 m pikk ja 2 m lai, ja elab 1 000 000 elanikku. reservaat? nendele, kes arvavad et maniila ei ole eestlane, võin öelda, et olen küll. aga see ei pane mind veel arvama, et eestlane on hea inimene! ka mina ei ole ingel.
 
maniilale 26. oktoober 2016, kl 14.30
Appi, kui õel ja vastik inimene sa oled. Päris tõsiselt, mis sul viga on?

Tüüpiline palgalise jutt sul. Miks Poola pagulasi ei võta, mitte ühtegi ? Poola ju ka euroliidus.
Portigal, kus on üle 10 miljoni inimese, võtab 17 pagulast, just nimelt seitseteist.

Ka euroliidus olles on võimalik pagulastest keelduda, nagu Poola ja veel mõned riigid teevad.
Vastik lugeda su propagandat.

Muide ise olin täielikult euroliidu vastu ja kahe käega poolt, kui välja astume.
 
ohh, issand 26. oktoober 2016, kl 14.47
Euroliit kukub varsti nagunii kolinal kokku. Kaua selline asi jätkuda ei saa, varsti Euroopas islamikalifaat.
Au riikidele, kes suudavad ja tahavad oma rahvast kaitsta.
 
hehe 26. oktoober 2016, kl 15.01
Ojuland pole muidugi sõimu väärt, täielik tühi koht nagu ta on. Aga rõõm näha, et P on endiselt elus ja vigiseb teiste eestlaste kallal jätkuvalt samasuguse rõõmuga nagu varem oma ema ja sõbranna kallal hambaid teritas.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!