Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
taskuvargad Tallinna bussis
 
Olge Tallinna ühistranspordis tähelepanelikud 11. november 2016, kl 20.14
Juhtusin nägema täna mustlastest taskuvargaid bussis. Mustlased, kaks naisterahvast, ühel karusnahkne kasukas ja teisel must karvaga talvemantel. Teevad, nagu hakkaksid peatuses maha minema kuid jäävad hoopis kellegi kõrvale seisma ja peatuses maha ei lähe. Kui ohver ei sobi, otsivad järgmise. Võimalik, et neile oli "abiks" ka mustlasesarnane meesterahvas.
 
Olge Tallinna ühistranspordis tähelepanelikud 11. november 2016, kl 20.15
Jäi lisamata - märgatud seda lugu bussis nr 17
 
ohh 12. november 2016, kl 04.59
Tartus bussijaamas mustalasplika otsib meesohvreid.
Mustalasest mees on natuke eemal. ilmselt panevad ohvrile midagi joogi sisse, kuna üks nende ohver ei võtnud jalgugi alla.
 
Unn 12. november 2016, kl 08.23
Kes saab nii saabas olla, et hakkab bussijaamas mustlasega koos midagi jooma???
 
Mustamäe elanik 12. november 2016, kl 18.15
Olgugi et selliseid mustlaseid on palju, siis ilmselt tean, millistest inimestest konkreetselt juttu on. Olen neid tihti Mustamäel näinud, sätivad end sageli vanemate inimeste ligidale. Kord oli juhus, kus mustlasnaine sõna otseses mõttes ühe vanema naistehavaga kiskuma läks, sest ega vanaproua rumal polnud, sai aru, et tema käekotis võõras käsi oli. Skeem oli sama- hakati justkui bussist maha minema.
 
Teemaalgataja 12. november 2016, kl 19.37
Kas tulevad kohe füüsiliselt kallale?
 
Mustamäe elanik 12. november 2016, kl 20.11
Ei, ma ei mõelnud seda. Kui ikka tahetakse rahakotti kätte saada, siis võib juhtuda, et läheb nö rüseluseks. Eriti veel, kui teine pool seda tajub ja enda asju kaitsta üritab.
 
Teemaalgataja 12. november 2016, kl 20.26
Aga see ju sisuliselt ongi kallaletulek või mis?
 
Mustamäe elanik 12. november 2016, kl 21.21
Peksmist kui sellist ei olnud, kuigi jah, see on jõu kasutamine, selles suhtes on sul õigus.
 
no varem oli Kopli trammis 13. november 2016, kl 13.09
selline kasukaga mustlanna ja mingi tõmmu mees ootas veits eemal . . . ehkki trammis oli vabu kohti küllalt(mina istusin),sättis see vargast maadam end minu kõrvale ssisma ja viskas kasukahõlma üle mu sülesoleva käekoti . . . kui ütlesin midagi ja lükkasin selle hõlma ära,siis oleksin äärepealt vastu vahtimist saanud . . .:(((
 
. . . 13. november 2016, kl 13.10
"kõrvale seisma"
 
ehkki raha mul 13. november 2016, kl 13.12
. . . üldse polnud ja rahakotti ka mitte . . . ja kui raha juhtubki olema,siis ei ole see mul kohe kindlasti käekotis . . .
 
Teemaalgataja 13. november 2016, kl 14.53
Ehk on veel kellelgil nendega kogemusi, postitage.
 
Kle, teemaalgataja 13. november 2016, kl 17.19
Teemaalgataja, kas sa plaanid selle infoga midagi peale ka hakata (nt Politseisse pöörduma) või lööd siin lihtsalt aega surnuks?
 
Teemaalgataja 13. november 2016, kl 18.32
Plaanin need lood delfi Rahvahäälele saata. Delfi maksab 50€ loo eest puhtalt kätte.
 
Kle, teemaalgataja 13. november 2016, kl 19.03
Kui see vastus nüüd nali ei olnud ja kui selle kirjutas õige teemaalgataja, siis sinusuguse võtaksin ma esimesena vastutusele. Selle asemel, et tõesti Politseisse pöörduda, mõtleb tema ainult endale. Tase! Sa muidu tead, kui suur bitch karma on?
 
Teemaalgataja 13. november 2016, kl 23.27
Mis sul viga endal on? Ma teen inimestele head, kui aitan neil enda elamustest hingelt ära rääkida ja see võib kasuks tulla ka teistele. Sulle endale tuleb karma kätte maksma, kui sedasi sappi täis oled ja seda teiste peal välja elad!
 
arvan 14. november 2016, kl 10.39
18. 32 küll õige teemaalgataja ei ole.
17, 19 ja 19. 03 komid panevad küll imestama.
Kust tuleb üldse ähe niimoodi kirjutada +

Miks üldse kedagi häirib, kui arutatakse, hoiatatakse inimesi? Ega need mustlased politseid vist eriti ei karda, pangaarvet neil tõenäoselt ei ole, trahvid ei mõju.
Õige ja tark tegu on inimesi hoiatada, tõesti ei mõista, kuidas keegi seepeale sapise kommi kirjutab.
 
Mees 14. november 2016, kl 11.08
Mustlasega kogemus, Tallinna vanalinna juures tuli üks näitsik juttu rääkima, vene keelt ja inglise keelt oskas. Tunneb ta ära ebaloomulikult saleda keha järgi jalad olid nagu lapse omad nii peenikesed. Muidu ilus türduk. Ütlsingi, et lähme siis. Pakkusin ise 50 eur.

Väga jube, karvad olid ajamata nagu dsunglist oleks tulnud. Hea oli see, et soodsa hinnaga sai ilma kondoomita ja suuga tegi ka.
 
annetuste kerjamise uus moodus 14. november 2016, kl 17.08
Olge ettevaatlikud ka suurtes kaubanduskeskustes ringikäivate noortest tõmmunahalistest meestest "kurttummade" vastu, kes on oma tõmmu nahalt, moodsa soengu ja näojoontelt väga sarnased kuskiltki Süüriast või sealtkandist siia imbunud pagulastele.
Nad lähenevad just vanadele inimestele, käes paberileht kus on mingi x ühingu pealdis ja kuhu korjavad annetusi. lastes naiivsetel ka oma allkirja sinna juurde kirjutada. Nähes, et ma seda meest tähelepanelikult jälgin, kadus ta kähku müügisaalist.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!