Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Pildid suitsupakkidel
 
Pusa 16. detsember 2016, kl 12.42
Ma ei ole kunagi elus suitsetanud, ei ole plaanis ka nüüd alustada - miks mind karistatakse nende rõvedate piltidega täpselt silmade kõrgusel? Kui tahate piirata - pange suitsud eraldi letti kuskile müüki! Miks mina pean neid pilte vaatama? Ühtlasi olen huvitatud - andke teada, kui keegi on nende piltide peale suitsetamise maha jätnud? On sellest üldse kellelegi kasu???
 
mittesuitsetaja 16. detsember 2016, kl 13.09
Ei ole küll kunagi neid suitsupakke uurinud ja ei tea neist piltidest midagi. Seega ka ei häiri.
Kuskohas need sulle küll nii silma puutusid? Kassades on nad vist seal kusagil ülevalpool, näen, et kassapidajad tõusevad püsti ja upitavad neid pakke sealt alla võtta. Aga ära siis vahi neid:)
 
ettepanek 16. detsember 2016, kl 13.12
Oleks veel parem kui, sitsud ja kange alkohol müüdaks eraldi poodides aga mitte praegusel moel.
 
ettepanek 16. detsember 2016, kl 13.16
Vabandust, suitsud (tubakatooted).
 
maan 16. detsember 2016, kl 13.48
ossip viib kõik müügi lätti siis ei häiri
 
vahi 16. detsember 2016, kl 15.07
näed siis, olgu mismoodi tahes, ikka keegi leiab koha irisemiseks.
täitsa pael, kui palju on Eestimaal sügava vaimupuudega isendeid.
 
Ülla-ülla 16. detsember 2016, kl 16.09
Ei usu, et need pildid suitsetajat takistavad.

Näiteks mul oli ka valimiste ajast mitu Savisaare pildiga tikutopsi - no ei jäänud need tikud seepärast tõmbamata ja tuli pliidi alla tegemata. Ikka kulutasin samamoodi ära pildist hoolimata.
 
Pusa 16. detsember 2016, kl 16.21
Prismas näiteks on täpselt silmade kõrgusel. Maximas ka. Kõige tobedam ongi minu arvates just see, et tegelikkuses nad suitsetamist ei vähenda... Lihtsalt moe pärast trükitakse sinna pildid peale ja sunnitakse kõiki neid vaatama... Linnuke kirjas! Vähendame tubakatoodete tarbimist!!! Yeah, right...
 
hehh 16. detsember 2016, kl 17.57
No natuke noortele ehk mõjub, kellest veel kroonilisi suitsumehi pole saanud. Vana suitsetajat ei huvita ükski pilt. Ostsin endale hoopis ilusa portsigari:)
 
Oma viga 16. detsember 2016, kl 18.11
Hakake suitsetama siis näete asja teistpidi - viga on hoopis teis, mittesuitsetajatest vingatsid!
 
toss 16. detsember 2016, kl 18.59
Pusa, kes sind sunnib neid pilte vaatama?
Jätsin suitsetamise 15 aastat tagasi maha ja, et suits enam huvi ei pakku, siis sain alles nüüd hädaldava Pusa käest teada, et vahepeal on suitsupakkidele mingid pildid trükitud.DD
Kassas olles jälgin tablood, kuhu kuvatakse ostud, ning hiljem keskendun kauba eest tasumisele.
 
njahh 16. detsember 2016, kl 22.06
nalja teete või, kui usute, et need pildid kedagi morjendavad? Noori häirivad nad veel kõige vähem.
Olen aastaid noortele objektiivselt seletanud, kuidas suitsetamine tervist mõjutab - kroonilisele suitsetajale on see kui hane selga vesi - kuulab ära ja läheb nurgataha suitsule.
Just küsisin ühelt staažikalt suitsetajalt nende piltide kohta. Ta ütles, et algul häirisid, kuid nüüd enam ei märkagi...
Seega täiesti mõttetu vaev ja küsitava väärtusega ettevõtmine. Pealegi, nagu kuulda on olnud, on pakkidele sattunud inimesi, kelle haigus pole olnud sugugi suitsetamisega seotud ja kes karsklased oma elus olnud on.
Mare Tamm 17. detsember 2016, kl 04.29
Eesti müüs sigaretivabriku maha ja võõrale toodangule võib silte panna küll. Muideks, aliekspressist saab väga vahvaid suitsupaki ümbriseid tellida. Need suitsupaki pildid pole eestlaste tehtud-ei ole eestlaste näod.
Aga alkoholi toodab me vabariik ise ja ei mingeid jubedaid silte.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!