Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
crazydeal
 
jaanika 17. detsember 2014, kl 13.34
Tellisin üle paari nädala tagasi crazydealist mõned asjad, siiani pole midagi, telefon ei vasta, meil ka mitte, on keegi veel samas olukorras???
 
aga 17. detsember 2014, kl 13.42
kirjuta meilile siis!
 
nojaaa 17. detsember 2014, kl 14.06
aga tarneaeg võib muu olla.mina tellisin ka kauba kuu alguses aga kättetoimetamine hakkab alles 22 kuupäevast.
 
jaanika 17. detsember 2014, kl 14.08
to aga

meilile ka ei vasta, nagu kirjutasin
 
Kuidas... 17. detsember 2014, kl 14.19
....kunagi. Mina sain ühe toote kätte järgmine päev nagu lubatud,aga teist ootan siiani.
 
nojaa 17. detsember 2014, kl 14.21
meili teema on üldse nagu see on, toimib tõesti ainult näiteks pankades jms, see on laiemas mõistes nagu pood, kus ei panustaks üldse mingite meilide peale.
 
nojaa 17. detsember 2014, kl 14.24
käisin kohe vaatamas, oli seal näiteks mingi kleit mille kättetoimetamine algabki alle 15 jaanuarist kuni 22 jaanuarini, kuigi pakkumine lõppeb juba 9 h pärast. osadel ongi juures homme kaup kätte. Kas sul on siis toimetamise aeg üle läinud või?
 
jaanika 17. detsember 2014, kl 14.24
to nojaa

mul oli eeldatav tarnekuupäev 11 dets, siiani ootan, loodad oma tõesti 22 kätte saada? oled neilt ka varem tellinud, ongi nii aeglased või on petised?
 
järelikult 17. detsember 2014, kl 14.58
tellivad välismaalt, Hiinast ja hetkel ongi Hiinast tuleva kaubaga jama, ootan oma tellitud kaupa juba 1,5 kuud, varem tuli 2 nädalaga
 
jaanika 17. detsember 2014, kl 15.10
to järelikult

oled nendega ühendundust võtnud, on nad vastanud?
 
järelikult 17. detsember 2014, kl 16.15
ostsin kunagi autopesu, autopesu aega ei saanud, kuna telefonile ei vastatud. Saatsin kaebekirja, vaikus, saatsin tarbjakaitsele kirja ja selgus, et ma pole ainuke, kaebusi sadu. Kirjale vastust ei tulnudki kunagi, raha tuli küll umbes kahe kuu pärast tagasi.
 
on ikka lolle 17. detsember 2014, kl 17.41
enne ostu guugeldada ei oska, saaks kohe teada, et crazydealist ei tasu küll midagi osta, kui just aega üle pole ja soovi nendega kakelda ja oma raha tagasi nõuda.
 
no 17. detsember 2014, kl 17.44
mina olen tellitud asjad ikka kätte saanud, kuigi mõnel on kättesaamise aeg edasi läinud, aga siis on sms selle kohta saadetud. Ühe asja tagastasin umbes kuu aega tagasi, aga raha pole siiani saanud, helistasin mitu korda, keegi ei vasta, lõpuks ükskord vastati isegi, lubati raha kohe tagasi kanda kui paki kätte saavad aga siiani ei midagi.
 
no 18. detsember 2014, kl 21.57
sain täna raha tagastatud asja eest kätte
 
rahul 19. detsember 2014, kl 00.41
Mina olen sealt 4-5 korda tellinud ja alati tuleb pakk nagu lubatud järgmisel päeval või siis ülejärgmisel, kui tellimine on olnud peale lõunat.
 
............. 19. detsember 2014, kl 12.53
Minu arust on crazydealiga väga paljud hädas. Mingi jama seal ikka on. Parem on mitte enam torkida, äkki on ühel päeval samuti udus nagu zizu.ee mõne aja eest ja oled ilma nii kaubast kui rahast. Kuigi seda tuleb tunnistada, et pakkumised on neil teiste analoogsete portaalidega võrreldes ahvatlevad. Aga just see teebki ettevaatlikuks.
 
liina 19. detsember 2014, kl 13.31
Isegi Saaremaale jõudis pakk 2 päevaga.
 
jaanika 20. detsember 2014, kl 09.22
Kõik mon õnneks korras ja sain paki eile kätte, aitäh kogemuste jagajatele ja parastaja sai see kord vastu hambaid :)
 
Maris 24. detsember 2014, kl 13.28
Minu selline mure.
Tellisin erinevaid kaupu ja osa vouchereid jäi meilile tulemata.Saatsin neile meili aga see tuli ka tagasi. telefon ka ei vasta. Kas kellelgi on sellist olukorda olnud?
Mis ettevõtta?
 
vihane 29. detsember 2014, kl 13.04
minu pakk on ka juba 6 päeva hilinenud telef keegi ei vasta
 
>< 29. detsember 2014, kl 17.32
Ilmselt neil siis mingeid kaupu on ja mingite pakkumiste osas blufivad. Kes tellivad asju, mis olemas on, saavad kauba kätte, kes tellivad olematut asja, nendel on jama majas.
 
Tarbija 08. jaanuar 2015, kl 15.24
Olen paar korda tellinud ja kunagi pole korrektselt kaupa kätte saanud. üks kord saadeti 2 korda vale kaup ja õiget ei saanudki, raha sain tagasi. Teine kord läks tarneaeg üle. Nüüd jälle ei saa kaupa kätte. Tarbijakaitseameti mustas nimekirjas veel neid ei ole aga ebausaldusväärne e-pood on küll. Suurema summa eest ei julgeks kindlasti neilt tellida. On kahtlane, kas saad kauba kätte või raha tagasi. Olge ettevaatlikud neilt tellimisega.
 
carmen 13. jaanuar 2015, kl 12.18
Tellisin ka neilt saapad, mille tarneaeg pidi olema paari kuu pärast. Lõpuks saabus meil, et saapaid ei tule ja kas soovin tellimuse tühistada või pakuvad asendustoodet. Tühistasin tellimuse. Raha sain tagasi veidi rohkem kui nädala pärast aga klienditeenindus alla igasuguse arvestatava piiri ja ei soovita sealt tellida. Telefoni teel sain kätte järjepideval helistamisel 3. päeval. Kui toon oli kinnine helistasin nii kaua kuni kutsus. Ja kui sain kutsuva tooni kätte siis helistasin uuesti ja kohe uuesti ja uuesti kuni vastu võeti. Vastu võetigi kolmandal päeval alles :D.. Jube, enam ei telli mitte kunagi sealt.
 
Tiiu 23. jaanuar 2015, kl 16.46
Lugege siit lingilt.Mina ka ei soovita,probleeme olnud nendega küll ja küll...

Kuigi viimane positiivne kommentaar paneb mõtlema,kas selle on postitanud mõni firmas olev töötaja?

http://www.netipoed.ee/?&e-pood=1097
 
Katz 28. jaanuar 2015, kl 11.24
NB!kui soovite oma närvirakke alles hoida,siis ärge selle firmaga küll tegemist tehke.
eid_150d76b61cd82b 23. detsember 2016, kl 16.57
Oktoobris tellitud kaup pidi saabuma novembris, siis teatati, et tarne lükkub kuu aega edasi, lepingust taganemise kohta aeti hundijuttu. Kui viitasin euroseadustele, siis sain teate voucheri tühistamisest ning 2 nädala jooksul raha tagasi kandmisest. Mida muidugi ei toiunud. Andsin aega 1 päeva, ikka ei midagi. Andsin dokumendid tarbijakaitsesse ning rahad laekusid samal päeval kui tarbijakaitse kiri nendeni jõudis. Soovitan soojalt, ÄRGE JÄÄGE OOTAMA, ANDKE KOHE KAEBUS TARBIJAKAITSESSE, seda on lihtne teha ja saab esitada "online"
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!