Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
55620447
 
hämmeldunud 09. november 2011, kl 20.32
Kas kellelegi veel on helistatud väidetavalt turu-uuringute keskusest ( Veera, hääle järgi vanem naine ) ja palutud vastata küsimustele. esimesed 2 küsimust olid- kas elate tallinnas ja täpne vanus. 3-s küsimus oli, et kui suur on teie pere netosissetulek ühe inimese kohta? keeldusin sellele vastamast, siis teatas küsitleja, et sel juhul ta rohkem ei küsigi, sest lubatakse küsitleda vaid neid, kelle sissetulek on üle 500 €.
mulle tundub selline küsitlus kuritegeliku tagamõttega- kas kellelgi on veel sarnast kogemust olnud või mis arvate?
 
nette 09. november 2011, kl 20.38
Sellist pole olnud. Aga igasugustele uuringutele telefoni teel olen keeldunud vastamast. Mina ei tea, kes on need uurijad ja milleks andmeid kasutatakse. Sellised asjad peaks tänapäeval ikka teisti käima.
 
tead 09. november 2011, kl 20.47
Need TURU-UURINGUTE TEGELASED saada kohe heasse kohta! Mul on olnud kogemus kunagi ühe mutiga, oli teemaks näts ja laste huvi ja eelistused, tahtis tuppa tulla, hakkas mind ja mu peret lausa jälitama ja asi oleks lõppenud kohtuga, aga mutt lasti töölt lahti.
Minuga sellised naljad läbi ei lähe.
 
irw nette 09. november 2011, kl 20.48
oi mine tea jah milleks kasutatakse kui ütled, et sööd jah jogurtit ja käid jah öösel pissil ;D isver kui veel ütled, et kütad jah ahju briketiga või loed tõesti kroonikat ;DD haige mõtlemine, hoia ikka kõike saladuses, jõudu!
 
rääkiv kass 09. november 2011, kl 21.03
Mina Emori omadele olen vastanud küll, mul numbergi salvestatud, koguaeg sama olnud. Vahel inimene ainult teine. Küsib ainult orienteeruvat vanust, et kas 20-30 jne. On olnud pankade kohta, bensujaamade kohta, piima(et kas joote ja miks eelistate seda või teist), kõike ei mäletagi. Ei pea kunagi otse vastama, annab ise vastused ette. Näiteks kas tarbite piima nädalas: 5 liitrit, üle 5 liitri, alla 5 liitri, ei tarbi üldse.


Aga eks ettevaatlik ikka tasub olla, eriti, kui mobiili googeldamine ka tulemust ei anna. Emoril lauanumber ja kohe näitab netis ka, et mis ja kus.
 
Täpike 09. november 2011, kl 22.30
Helistati mõned kuud tagasi ja tehti "rahvaloenduse eel-loendust" või midagi sellist. Vanus? Elukoht? Sissetulek? Keeldusin vastamast...
 
aga küsitleja 09. november 2011, kl 22.39
peab täitma aruande, mis numbril helistas, mida vastati...
 
ee? 10. november 2011, kl 17.10
Ma ei viitsi vastata igast küsitlustele aga kas numbrit ilma luba küsimata tohib siia avalikult panna?
 
miisu lass 04. märts 2014, kl 16.45
täna helistas mulle kahtlase häälega vana naine kuna mina olen noor ei küsinud ta minult midagi
 
Anita 04. märts 2014, kl 21.26
Täna helistas ka mulle üks kahtlane tädi ja ütles, et on Eesti Lotost ning et olen võitnud 20 000€ viimase täismängu loosimisel ning soovis kohtuda ja uuris igasugu asju. Saatsin ta kohe puu taha, otsigu lolle edasi, sest mina mängin Bingo lotot ja mitte mingit Eesti lotot ja vaevalt sellenimeline loto üldse eksisteerib.
 
miisu 04. märts 2014, kl 22.28
irw nette
issand, ja leidubki sinusuguseid lolle:)))
ütle jah oma vanus, aadress, kuu sissetulek, kas elad üksi, pangakontonumber - ja siis oota külalisi.
mujal euroopas hoiatatakse PIDEVALT selliste "uurijate" eest. aga irw nette muudkui aga vastaks.
 
rrrrrrrrrrrrrrrrr 06. märts 2014, kl 16.51
helistati samalt numbrilt ja uuriti mobiilside operaatori kohta,kahtlaselt küsimusi maha lugev vanem naine oli.
 
zzzzzzzzzzzzz 06. märts 2014, kl 17.31
Peale ebameeldiva kogemuse viimase rahvaloenduse küsitluse ajal ei osale ma enam mingites uuringutes.
 
ont 19. detsember 2016, kl 16.19
Helistati nr. 55620447 ja esitati küsimusi sissetuleku kohta ja elukoha kohta ! ei tutvustanud üldse kus küsitlusfirmas töötatakse !
 
robi 20. detsember 2016, kl 08.50
mis siin keerulist on? telefonimüüjad on uue "triki" välja mõelnud.
 
hiljem 20. detsember 2016, kl 09.16
Anita kirjutas:
... uuris igasugu asju. Saatsin ta kohe puu taha,...

-------------------------------------
No küllap kohe ikka ei saatnud, muidu poleks ju võimalik olnud igasugu asju uurida. Ikka siis, kui jutud ilusti ära olid kuulatud.
 
ja mida 27. detsember 2016, kl 15.08
mulle helistavad ka vahel, et kiired küsimused ja võtavad vähe aega. olen siis neile vastanud ja minul pole küll midagi varjata ei palga ega vanuse ega muu kohta. mis mul häbeneda, kui teenin miinimum palka, poe käies jälgin kampaania hindu, elan puuküttega korteris, jne. häbenema ja varjama peaks ehk vast siis, kui oleksin eluga rahul siin riigis ja siis nuriseksin veel.
 
Ma 27. detsember 2016, kl 18.02
ei viitsi selliste jamadega kaasa minna. Lihtsalt ignoreerin taoliste sisudega kõnesi, nagu: "Kas teil on pisut aega" jne!Jube tüütud on tegelikult, nagu kärbsed s-ta ümber.
Minult on ka korra küsitud sissetulekute kohta, et kui palju tuleb ametlikult ja palju mustalt ja üldse tegelikult huvitas, et kust sa ikka raha saad.(maksuamet mängib heauskset küsitlejat) Pangad ka täitsa jobustunud, kuna enam ei võta sularaha ka teatud summas vastu, ennem kui pole adekvaatseid põhjendusi ja tõestusi antud raha kohta jaganud.
Soovitan igasugustele küsitlejatele viisakalt igaks juhuks ära öelda, sest kunagi ei tea, mis tegelikult nende küsitluste taga peitub! Pealegi pole see kohustuslik, kuigi rsk pressivad peale, nagu oleks...haiged!
 
to tra 27. detsember 2016, kl 19.38
Mis sa telefonis võõrale inimesele ütlesid oma palga? Milleks küll ?
Nii küsida ei ole kellelgi õigust, liiati telefoni teel.
 
joobert 30. detsember 2016, kl 20.16
Ma, kas päriselt ka küsiti, palju sa mustalt teenid? No johhaidii! See, palju ma mustalt teenin, on minu sügavalt isiklik asi ja seda ei tea isegi mu lähedased mitte :D
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!