Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Tahaks suurt, sooja, paksu
 
külmavares 05. jaanuar 2008, kl 22.53
Tahaksin kangesti kuskilt osta hästi suurt, sooja ja paksu öösärki. Niisugust, mis ulatub kandadeni ja mis on nii lai, et ma saaksin magades oma jalad sinna sisse kerida ja mis oleks hästi paks ja soe. No kuskil pole näinud, kõik lühikesed, õhukesed.

Kust ma selle saaksin? On teile kuskil silma hakanud?
Ise ma ei oskaks õmmelda.
 
kal 05. jaanuar 2008, kl 22.54
Maga talvemantliga.
 
dyly 05. jaanuar 2008, kl 22.57
söö rohkem, rasvast tilkuvat toitu mõni aeg, kasvatades niimoodi endale mõnusa, siukse rohkelt võdiseva rasva polstri, mis hoiab sind mõnusalt soojas, jalad naq nii vajuvad sinna peki sisse, naq pakud. Ja siis kui rannahooaeg lähenmas akkad aind salatilehti närima, et liigsest polstrist vabaneda.
 
polster 05. jaanuar 2008, kl 22.58
nahk on see, mis külmale reageerib mitte pekk. seega peaks selle pekikihi naha peale kasvatama?
 
kiki 05. jaanuar 2008, kl 22.58
Seal mustamäel on üks pood, pisikene nr 9 lõpppeatuses...tuled maha ja tipid üle tee, siisk kohe peaks tulema.
 
ui 05. jaanuar 2008, kl 23.00
issand, osta normaalne suletekk.
ja maga alasti.
öösärk? öäk
 
anna 05. jaanuar 2008, kl 23.08
öösärk läheb keerdu, osta parem pehme flanellpidzhaama.
 
külmavares 05. jaanuar 2008, kl 23.11
kiki ainuke sõbralik ja abivalmis inimene, teie teised ainult...,no jah, mis ma räägin.
Aga ikkagi, üht vägevat öösärki tahaks!!!
 
ui 05. jaanuar 2008, kl 23.13
loll oled. keha tahab hingata ja nahk puhata. milleks puua mingi riideesemega teda ka veel öösiti
 
heh 05. jaanuar 2008, kl 23.21
Olin kindel, et teemaalgataja kurdab, et ei leia suurt, sooja ja paksu meest :D
 
dsf 06. jaanuar 2008, kl 00.25
mina ka nagu heh :D aga muide "anna" vastus oli ka ju sõbralik ja abivalmis ja täitsa asjalik! või ei olnud või? soovitada öösärgipoodi ei oska, aga pikk öösärk tõesti läheb magades jalgade ümber keerdu ja JUBE ebamugav on :( ise mäletan, kuidas lasteaias kasvatajad sel teemal arutlesid, kui ebamugav jne ikka pikk öösärk on, et nemad sellega enam ei maga. no ei tea
 
bb 06. jaanuar 2008, kl 00.50
ma soovitakski otsida suur, soe, paks mees, kelle kaissu saaks pugeda.
 
nähh 06. jaanuar 2008, kl 01.39
Ma küll magan riietega, kasvõi ainult tsärgiga. Ei viitsiks iga päev voodipesu vahetada, mingil määral ikka higistan, lihtsa, riietust vahetada.

Mul sai just hiljuti läbi kantud nö. nõukaaegne flanellist öösärk, vanaema kinkis. Nemad, teadagi, hoiavad aastaid asju kapis. Mõnus oli:)
 
Katja 06. jaanuar 2008, kl 01.46
Mul just pidžaamapäksin keeravad ülespoole=))Öösärk jääb kuskile külje alla kinni=))T-särk on mõnus=)

Soojad ja paksud ja pikad jms jne öösärgid on turgudel saadaval=) Erinevad mustrid ka=)Mul kunagi oli selline, hästi mõnus pehme ja pikk ja väga soe=)
 
öösärgiga 06. jaanuar 2008, kl 02.34
ei kujutaks ette alasti magada, kuigi magan paksu suleteki all. muidugi magan aken lahti iga ilma läbi aasta ja toas suht külm. aga kuidagi öösärgiga mõnus, kerid ennast sinna sisse ja mmmm..

ise leidsin kogemata vanast Kannikese poest, seal mingi venepärane poeke, jätab mulje, et ei tasu sisse astudagi aga kuna aknal oli üks ilus villane pontšo, siis astusin.. sain pontšo ja öösärgi!
 
Tont. 06. jaanuar 2008, kl 02.44
Osta magamiskott...
 
kk 06. jaanuar 2008, kl 08.04
Usun, et turult saaksid endale sellise öösärgi ja ka Filikorist.
 
külmavares 06. jaanuar 2008, kl 10.40
Anna pidžaamasoovitus võib ju hea olla sellele, kes pidžaamaga magab, mina himustan ikka öösärki. Ja tõesti ei aja mingit kaisukaru taga, ikka suurt, laia, pehmet, paksu öösärki.

Kes külmas toas, kui väljas veel paugub pakane ja akna taga möllab torm, see teab, kuivõrd mõnus on voodisse pugeda just nimelt sellises soojas öösärgis, keerata end sinna sisse kerra, panna jalga soojad, pehmed villased sokid, ja mmm.... milline mõnus uni tuleb, ilma igasuguse tablata. Ja hommikul ärkad nagu uus inimene.

Aga siin on nüüd tõesti veel mõni hea soovitus - turud, Filikor (ehkki kohe lambist ei tea, kus see on), Kannike. Aitäh aitajatele.
Olen juba sügisest, külmade saabudes, seda särki taga ajanud, küll mitte just paaniliselt, aga pole veel leidnud. Ja räägitakse ju ikka, et kui kuskilt mujalt abi ei saa, siis delfi naistekast ikka.
 
jumal küll 06. jaanuar 2008, kl 10.41
kui vana sa siis oled ja kas meest pole kes soojendaks
 
Hing 06. jaanuar 2008, kl 10.45
Veel üks lahendus oleks soojaveekott, mis tekialuse eelnevalt ära soojendab.
 
sips 06. jaanuar 2008, kl 12.18
flanell voodipesu annab kordades soojust ja mõnusust juurde. Olen kuulnud, et P.O.P.'i laste poest saab sellist sooja ja paksu öösärki ka täiskasvanutele. (polan o pyret vist poe pikk nimi)

tallinnas poed foorumi keskuses ja kristiines.

muide sooja mehe kaisus on vastik magada, higiseks läheb, wäkk...
 
aga mõned 06. jaanuar 2008, kl 13.24
võtavad sooja veega täidetud pudelid voodisse
 
kk 06. jaanuar 2008, kl 13.38
Filikori pood on minu meelest Kadaka pst. ja teine on Lasnamäel,Peterburi mnt. trammi lõpppeatuses vist. Olen autoga käinud, seepärast täpset aadressi ei tea.
 
mina tean 06. jaanuar 2008, kl 14.32
mustamäel kadaka selveri juures on pood Flikor vms. Seal on pesuosakond ja need öösärgid on nagu vanasti seal ,hästi suured ja maani ja puuvillased. Ostsin karnevali jaoks sarnase :)
 
vana 06. jaanuar 2008, kl 16.57
säändseid vai?

https://www.quelle.ee/default.aspx?item=300708
https://www.quelle.ee/default.aspx?item=311070
https://www.quelle.ee/default.aspx?item=311132 - flanell!
 
oma teki all 06. jaanuar 2008, kl 21.30
mehe kaisus magada on viimane asi, mida soovida.. kohe rõve on teise higise ihu vastas ja tõeliselt ebamugav, magame alati eraldi teki all ja puhkame välja. ja ärge nüüd hakake pihta - on, on meil lapsed ka ja enne magamajäämist pole probleem ka muid asju ajada.. päris ilma tekita siis juba..
 
õpetaja 06. jaanuar 2008, kl 21.43
Ma ikka hädas sellega, et lapsed ei saa koolis loetust aru.
Näe - siin täpselt sama lugu! Justkui täiskasvanud koos, aga ikka ei saa aru, mida küsitakse. Muudkui kribaks aga midagi vastuseks, ise ei taipagi, et küsimus oli hoopis muust.
Palun lugege küsimus läbi! Mitte keegi ei küsinud teie arvamust, mis teie arust on ehk küll teravmeelne ja vajalik, aga paraku .... oles vist mõistlikum see endale hoida.
Jõudu arenemisel!
 
maiu 06. jaanuar 2008, kl 23.12
ostsin kunagi Balta turult ja tõesti,kui tuba külmem,siis mõnus magama jääda.Vahel öösel võtan seljast,kui keha juba soe.Hommikuni ei suuda sellega magada.
 
ma ka 05. jaanuar 2017, kl 21.09
... olen sellist otsinud, no ei leia. turul on aga mingist kunstmaterjalist - särisevad.
(NB! minagi ei soovi, et mind õpetatakse ja hurjutatakse, vaid lihtsalt küsin, et äkki keegi oskab juhatada)
 
VANAEMAD 06. jaanuar 2017, kl 06.24
külmavares Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tahaksin kangesti kuskilt osta hästi suurt, sooja
> ja paksu öösärki. Niisugust, mis ulatub kandadeni
> ja mis on nii lai, et ma saaksin magades oma jalad
> sinna sisse kerida ja mis oleks hästi paks ja soe
> . No kuskil pole näinud, kõik lühikesed, õhukesed.
>
>
> Kust ma selle saaksin? On teile kuskil silma
> hakanud?
> Ise ma ei oskaks õmmelda.
MINE mõne VANAEMA JUURDE JA KÜSI NENDE KÄEST ,,JÄRSKU NENDE ""RIIDE KIRSTUS ON MIDAGI ,,, JA MUTIKE ÕPETAB---KUIDAS KÜLMAGA EESTI NAINE ÜLDSE RIIETUS ;;;
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!