Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
KÕIGI AEGADE SUURIM FEIL - IMALAIM EESTLANE: Hr. Múnni Mundzu suuris ka pühal Hingedepäeval eestlaste HINGE SITTÚDA! Valetades, et ta lahkub siit foorumist
 
Kiri maailma kõige valelikumale inimesele 03. november 2023, kl 01.41
Pooletoobine, paberitega “hull” lubas, et lahkub siit maailma ühest kõige elitaarsemast foorumist, taaskord LIHTLABASELT VALETAS….
 
nohh 03. november 2023, kl 02.54
ainuke, kelle hinge ta sittus, on ta oma ema. milline ema tahaks sellist poega?
 
nohh nohh in tülinorimis sõna 03. november 2023, kl 06.28
ainuke, kelle hinge ta sittus, on ta oma ema. milline ema tahaks sellist poega?

ma saan oma emaga hästi läbi sa loll vaimuhaige. saad sa sama öelda . saad sa oma emaga läbi oma ühetoalises. kas su ema ei kohtle sind nagu si tta ja seepärast kohtled inimesi nagu si tta. kuule jobu. ma mäletan asju. mu mälu pole veel nii halb sa vaimuhaige ro tt
 
sina oled valetaja sa loll pedofiil ahistaja. 03. november 2023, kl 06.31
KÕIGI AEGADE SUURIM FEIL - IMALAIM EESTLANE: Hr. Múnni Mundzu suuris ka pühal Hingedepäeval eestlaste HINGE SITTÚDA! Valetades, et ta lahkub siit foorumist

a sa oled ikka pedofiil , ahistaja , riigi ja kogkonna reetur ja jälitaja. see EI MUUTU. sina ei otsusta kes on kes. sina oled feil. sa ei suuda debattida. küsimustele ega argumentidele vastata. sa ei suuda oma argumente tõestada. see ei ole minu nimi ja sa oled ikka autistist pedofiil. ma pole kellegile hinge sittund. tõesta oma väiteid ja ära poe teiste selja taha.

Pooletoobine, paberitega “hull” lubas, et lahkub siit maailma ühest kõige elitaarsemast foorumist, taaskord LIHTLABASELT VALETAS…

ma olen sellest teemast rääkind. ainus hull oled sina pedofiil. ainus valetaja oled sina pedofiil. see foorumi on si ttt . see pole kunagi olnud elitaarne. lõpeta teesklemine ja asjade välja mõtlemine sa pedfooil. sina muud ei tee kui valetad ja mõtled asju välja
 
Hinge sittuvale valetajale 03. november 2023, kl 09.52
Ainus, kes teistele hinge situb on räige valevorst, kes lubas siit lahkuda ja õhu puhtaks teha!!
 
Hinge sittuvale valetajale ja sa oled hinge suttuda prooviv pedofiil 03. november 2023, kl 12.04
Ainus, kes teistele hinge situb on räige valevorst, kes lubas siit lahkuda ja õhu puhtaks teha!!

mind ei koti teised . eriti siin foorumis. maailmas on vähe elus ja surnud inimesi kes mind kotivad ja mitte ükski neist pole siin foorumis. ma olen sellest lahkumis teemast rääkind 100 korda. süüdista end ,et oled nii loll ,et aru ei saa. sina valetad sina mõtled asju välja ja laimad . ma võin siit lahkuda aga õhk ei jää puhtaks sest sina valelik pedofiil ja su sõbrad ikka levitate valesi minu ja teiste kohta siin. ma võin siit foorumist lahkuda . a ma ei lõpeta tõe levitamist sinu ja su sõprade kohta. loe mu blogi ja nuta. ainus valetaja siin oled sina. ja su sõbrad
 
ütle selle oma sõprale kes 16 aastase tüdruku alla ajas ja see tüdruk suri 03. november 2023, kl 12.17
,et loodan ,et teda ei näe siis kui näen saab jalaga näkku. saad sina ka oma pedofiilist sõpradega . see on hoiatus. hoidke mu tee pealt eest . netis siin foorumis ja päris elus. ma ei karda teid ei siin ega päris elus aga hoidke heaga eemale ja ärge tehke miskit lolli kui mind näete siis kui teete siis ma ei vastuta oma tegude eest. mulle ei meeldi pedofiilid ja lapse tapjad nagu sina ja sa oma sõpradega olete . pange põlema end selle foorumiga . või tõmmake oksa end. mina nalja ei tee. see on sõda ja ma hävitan teid vahendeid valimata . olgu kas needustega või muuga sest teie teeks mulle täpselt sama. tegite suure vea kui proovisite mind süüdi lavastada. pruukige suud palju tahate siin. ma mõtlen mida ütlen. seega andke heaga alla ja lõpetage see huiamine siin foorumis ja mujal ja minu ja teiste ahistamine ja minu ja teiste kohta valetamine. on selge sa roojane peni. rohkem ma end ei korda.
 
kellele ma olen hinge sittund ah 03. november 2023, kl 12.28
1 kas neile kes seda foorumit sinusuguste eest kaitsta ei suuda. 2 kas sinusugusele pedofiilile ja sinu ahistajatest sõpradele. 3 sina ja sinu sõbrad muud ei tee kui valetate ja mõtlete asju välja. 4 ma olen seletanud miks mul raske siit foorumist lahkuda . te ei saa aru sest te vaimuhaiged. 5 te olete mind provotseerind ja ärritand oma tegude oma sõnadega. 6 palju olete teie sittund mulle hinge minu kohta valetades . mind laimates. mu inimesi ähvardades. minu kogukonnast jama rääkides. palju olete teind seda teie. mõeldes välja minu kohta valesi ja mingeid võlts kogemus ja eluloo lugusi. teil ei ole õigust mind valetajaks kutsuda . teie olete mind provotseerind vastama nagu vastan. need on teie ja teie sõprade teod. kui te kedagi ärritate ja tõukate ja pidevalt pushite siis ilmselgelt see inimene ärritub ja võib öelda või teha miskit mida võib hiljem kahetseda. kes selles süüdi on mina või teie. mina selle nii öelda küberkiusu ehk vandenõu ohver või teie provotseerijad.

kes vastutab kas teie. olete kunagi oma elus vastust võtnud . olete kunagi üldse tõtt rääkind oma elus. olete . ma usun ,et ei ole. sorry teie olete valetajad. praktiliselt kõik mida ütlete on puhas vale või täiesti kontekstist välja võetud värk.

viimast korda . teil pole mind õigust süüdistada ja valetajaks kutsuda. ma ei ole si ttund kellegile hinge ja kui olen seda foorumi klounidele teind siis mind ausalt ei koti see. ma ei tunne süümekaid selle pärast. ausalt ei tunne. miks peaks. te ei tunne süümekaid oma tegude eest siis miks ma peaks oma sõnade eest ja tegude eest tundma süümekaid eriti kui teie olete mu nii kaugele viind oma sõnade ja tegudega. mängige lolli palju tahate. te teate ,et räägin tõttt ja ma pole hull. hullud olete teie.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!