Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
washer samsung ei saa teid päästa minu netiga jamades
 
aitab jobud 07. november 2023, kl 16.51
tahate ,et siit foorumist lahkuks aga jätkuvalt provotseerite mind . teie sõber washer samsung ei päästa kaitse ega aita teid. te räägite koguaeg laimu minust. vahel lakute oma mädand haavasid mida teile andsin paljastades fakte ja tõde teie ja teie tegevuse kohta.

on aeg taas paljastada teie teod ja tõde teie kohta kuna washer samsung jätuvalt provotseerib.
teie ja teie sõbrad lavastasite mind süüdi ahistamises mida ma toime ei pand. teie ja teie sõbrad ahistasite blogijat ta peret ja ta lapsi. öeldes ta laste kohta rõvedusi ja jätsite mulje nagu oleks ma seda teind. teie kahjuks mõisteti mind õigeks. te ei saand mind vangi ega hullari saata. see ei õnnestunud teil siis ja ei õnnestu ka tulevikus.

te ütlesite ,et 12 aastased võivad teineteisega anaali teha. teie tegite maha minu mineviku vigu ja ütlesite .et võita halbu asju jagada.

te olete minuna esinend ja teisi pand uskuma nagu ma tahaks seda foorumit hävitada . olete minuna esinedes öelnud asju mida ma ei ütleks iialgi. aitab naljast . aitab teie lolli mängimisest. olete taaskord paljastatud.

tänage oma sõpra washer samsunig. hakkake teesklema kuida ma räuskan siin foorumis. a reaalsuses paljastan teid ja räägin teie ja teie tegude kohta tõde.
 
washer samsung lõpeta minu neti 07. november 2023, kl 17.01
varastamine ja kao mu networgist
 
muidugi ku si kud lasevad end täis 07. november 2023, kl 17.24
ei julge vastata ja oma 1 teema poni gimmickuid teha
 
mul on alust uskuda ,et washer samsung ja teised kes mu networki tulevad varastavad ja rikuvad mu netiühendust 07. november 2023, kl 18.31
kui see pole nii siis miks on nad mu networkis ja miks nett nussib peaa igakord kui nad seal on. miks üks kord kui washer samsungist siin rääkisin siis foorumi vaimuhaiged kohe aktiveerusid. kas need asjad on seotud ja mu oletused on õiged ,et need asjad seotud. siin foorumis toimuv laim ja washer samsungi ja teiste kummaliste ühenduste ilmumine mu networki. ma ei tea sest ma pole mingi ekspert siin alal. on antud nõu ,et ma it ala õpiks aga seniajani pole mul olnud väga huvi selle vastu. eks ma õpin kui huvi tuleb. ühe mu kunagise klassi venna vanem vend on it mees. teeb veebilehti ja programeerib jne jne. a see selleks. praegu ei paku huvi väga it ala. see ei tähenda ,et tulevikus ei. ning mul pole kannatust ja püsivust ,et õpida itd ja programeerimist ning mu matemaatika teadmised on ka nõrgad. a eks näis mis tulevik toob.
 
ku sikud ja autistid ei julendgi siia mögisema ja 15. november 2023, kl 06.30
ponitsema tulla. te olete nii etteaimatavad. teadsin ,et teete oma 1 teema poni gimmickuid. taaskord tõestasite mu argumenti ja tugevdasite seda.

kas tõesti arvate ,et võidate selle sõja pidevalt tõestades ,et mul on õigus te lollid autistid...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!