Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Faktid
 
FAKTISM 08. november 2023, kl 15.39
Fakt on tõsiasi.
Fakt on tõene või väär.
Arvamus on mõte, seisukoht, hinnang millegi/kellegi kohta.
Arvamus võib inimestel erineda. Oma seisukohta saab/peab/võib teistele selgitada.

Otsustage iga lause kohta, kes esitab fakti või arvamust.
 
Just, aga mingi Foorumi opakas ja poolearuline Mundzu küll väljatoodule pihta ei saa ning AJAB OMA JURA EDASI… 08. november 2023, kl 18.17
Küürak parandab ainult…
 
raul teab! 14. november 2023, kl 00.00
üks on tõde pepuseksist ja miski vale ei saa kustutada igavese tõsielu tuld.
 
Raul Rüähmik 14. november 2023, kl 15.55
Analtšiku kanalis sulistamine on ikka ja alati lemmik! Ja seda elu lõpuni.
 
sellele autistist kõiketedjale ja targutajale 15. november 2023, kl 06.23
Fakt on tõsiasi.
Fakt on tõene või väär.
Arvamus on mõte, seisukoht, hinnang millegi/kellegi kohta.
Arvamus võib inimestel erineda. Oma seisukohta saab/peab/võib teistele selgitada.

Otsustage iga lause kohta, kes esitab fakti või arvamust.


ma tean seda autist . ma räägin fakte

1 on fakt ,et mind lavastati süüdi.
2 on fakt ,et minu identiteet varastati
3 on fakt ,et mind mõisteti ahistamis asjas õigeks
4 on fakt ,et ma ei ahistand blogijat ta lapsi ja ta peret
need faktid EI OLE väärad vaid õiged.f aktid ei saa olla väärad. faktid on faktid ja õiged sa loll autist.
5 on fakt ,et mind laimatakse siin foorumis.
6 on fakt ,et sa ei tea millest sa räägid-
7 ma olen oma seisukohta su sõpradele selgitand a nad ikka ei saa aru.
 
keegi ei otsusta midagi 15. november 2023, kl 06.24
ma räägin fakte selle kohta mis on või oli ja sina ja su sõbrad ei otsusta miskit siin.
 
su autistist 1 teema ponist ja pedofiilist sõbrad 15. november 2023, kl 06.24
teevad oma formulat. oma herneajudega pole nad võimelised millekski muuks.
 
Faktor R. 16. november 2023, kl 13.19
https://cs2.gamemodding.com/images/25ba50c3f56193425abd51277de8d8a084a3e59c9c06b69202cb0286d01ddcb4.jpg
 
eelmisele postitajale 16. november 2023, kl 15.40
404 Not Found
 
faktor r ile 16. november 2023, kl 16.03
ei vaata . naguinnii ühe teema poni jama
 
404jale 16. november 2023, kl 16.04
ehk on see ip haaraja. ära ava neilt hulludelt ühtegi linki
 
Raoul 17. november 2023, kl 00.34
FAKT ON SEE, ET MULLE MEELDIB ÜLE KÕIGE “URRUAUGU-SEKS” ehk Urrukas!!!
 
1 sina ei otsusta mis on faktid mis ei 2 ma ei postita oma nime alt 3 kui postitaks kirjutaksin oma nime õieti 17. november 2023, kl 07.10
ma ei postita oma nime ega initsiaalide alt 4 mind ei huvita need teemad ma ei tegele nende teemadega. 5 mida rohkem neid teemasi peale surud seda rohkem neid vihkan. 6 kõik ei pea olema ajusurnud 1 teema ponid nagu sina.
 
Õige Raul to vait rott Rüähmik! 18. november 2023, kl 01.47
Ainult mina olengi see kõige õigem äss ütlema, mis on õige!!

Sina ei saa ju öelda midagi, sest sul on ju PD-sõbra mûnn suus pea alati.

Höhöö, Mundzu - mõtleks vaid: mûnn suus…

See sulle, madalalaubaline IQ-ta maakas, ju meeldibki!! Öäkk
 
manfred witt 21. november 2023, kl 23.57
õige pumpamine käib ikka tagumisse auku ja seda ei muuda ükski fakt!
 
öööö 23. november 2023, kl 03.16
teie postitused edastatud politseile
 
Kombluspolitsei 23. november 2023, kl 17.03
Meie järeldus on, et kui tegu on täiskasvanutega - siis, kes soovib pumpab ette, kes soovib - taha ning ka “täitsa taha” või ka suisa annab “hamba peale”. Ja vahet pole, võib nii naisega kui ka mehega.
 
siin sa eksid ja rängalt! 24. november 2023, kl 01.05
Kombluspolitsei Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ja vahet pole, võib nii naisega kui ka mehega.

naisega jah, aga mehega on see ülim perverssus, millega tegelevad ehk vaid üksikud, eriliselt väärastunud piidrid.
 
Naiiv 24. november 2023, kl 01.22
Igaühel omad probleemid eks, aga selleks vaja ikka eriluba taotleda, siis võib ju
 
Karens 29. november 2023, kl 01.18
keegi ei otsusta midagi Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ma räägin fakte selle kohta mis on või oli ja sina
> ja su sõbrad ei otsusta miskit siin.

Me ei otsusta, kuid valdame informatsiooni ning informatsioon otsustab.

Kui teie koike asju korraldate, siis teategi kes tegi, kes on suudi. Teie oletegi need mustad lambad kes inimesi suudi lavastab. Ma tean reptiilid, maskeerijad, Te olete Maailmanabad otsjustajad, kui vaja, tapate s.taste sonadest, tuhistest tegudest, meeldivusest inimesi. Te teate koike mida inimesed teevad.
 
Keemikuk 29. november 2023, kl 01.49
sellele autistist kõiketedjale ja targutajale Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Fakt on tõsiasi.
> Fakt on tõene või väär.
> Arv
> amus on mõte, seisukoht, hinnang millegi/kellegi k
> ohta.
> Arvamus võib inimestel erineda. Oma seisu
> kohta saab/peab/võib teistele selgitada.
>
> Ot
> sustage iga lause kohta, kes esitab fakti või arva
> must.
>
>
> ma tean seda autist . ma räägin
> fakte
>
> 1 on fakt ,et mind lavastati süüdi.
>
> 2 on fakt ,et minu identiteet varastati
> 3 on
> fakt ,et mind mõisteti ahistamis asjas õigeks
>
> 4 on fakt ,et ma ei ahistand blogijat ta lapsi ja
> ta peret
> need faktid EI OLE väärad vaid õiged.f
> aktid ei saa olla väärad. faktid on faktid ja õig
> ed sa loll autist.
> 5 on fakt ,et mind laimataks
> e siin foorumis.
> 6 on fakt ,et sa ei tea milles
> t sa räägid-
> 7 ma olen oma seisukohta su sõprad
> ele selgitand a nad ikka ei saa aru.

Kust te teate, jarelikult ise korraldasite, te ei oskaks vaita. Ma moistan, et teil on vajadus voimutseda ning Maailmanabana tunda. Keegi ei ole kivist. Aeg teeb oma too.
Ma tean millest ma kirjutan.
Minu kohta selgitamine ei ole fakt, sest te ei tegi minust midagi, jarelikult ei osanud seletada, kus puudusid teadmised.
''faktid on faktid ja õiged sa loll autist.'' faktid on vaarad.

Te juhtige iseenast, mitte mind.

1. Lavastataksegi inimesi suudi, meil on grupp halvikuid, kes asju korraldab.
2. Identiteet varastataksegi, sest meil on grupp halvikuid, kes juhib inimesi.
3. Ahistamises saab oigeks moista, kui puuduvad faktid, olukord, teod, uksikasjad, aeg ei klapi, DNA ei uhildu ning on esitatud vaarasid, fabritseeritud fakte.
4. Kui inimene teab, kes teda ahistas, siis on fakt, et inimene ahistas, aeg. Sonadega, utlustega, lausetega ei saa kedagi suudi moista ega havitada. Kahjuks on meil inimesi, kes levitavad vaarasid fakte, mille pohjal havitatakse inimesi. Teil on sona loll igale lausele.
5. Laimatakse, et te laimate.
6. Ma tean, millest ma kirjutan, ma olen teemadega kursis.
7. Sinu sobrad ei tea minust midagi samuti ei tea teie minust midagi, et oma seisukohti sopradele seletada, siis nad ei saagi aru ega moista, kui nad ei ole teemaga kursis, samuti teie. Kahjuks ie hakkagi inimesed teemasid moistma, kas ei taha, ei ole voimelised, elavad uhtsetel arusaamistel voi kellegi survel ei tohi.

8. mind n.ikutakse pidevalt, pohjuseta, sest neile ei meeldi, et ma ei ole midagi teinud.
 
Karauul 29. november 2023, kl 01.51
raul teab! Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> üks on tõde pepuseksist ja miski vale ei saa kustu
> tada igavese tõsielu tuld.

Teile on koike teda, kuid mulle ei ole midagi teda, te naete, koike millega inimesed tegelevad eriti privaatselt.
 
satitus 29. november 2023, kl 01.52
Raoul Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> FAKT ON SEE, ET MULLE MEELDIB ÜLE KÕIGE “URRUAUGU-
> SEKS” ehk Urrukas!!!

selleks on teatud asutused, kus rahuldada omi halbeid.
 
need on faktid sa pedofiil ja neti varas ahistaja ja süüdi lavastaja 29. november 2023, kl 17.20
te nussite mu netiga ja sundisite mind korraks tagasi tulema ja paljastama seda kes olete teie ja kes on teie sõbrad. teie ja te sõprad olete usutatavasti pedofiilid. te lavastasite mind blogija ahistamises süüdi ja ta pere ähvardamises süüdi. ja samas ka ta laste kohta rõveduste rääkimises süüdi. mind mõisteti õigeks. see teile ei meeldi.

ütlesite ka ,et 12 aastased võivad teiste 12 aastastega anaali teha . tegite maha mu mineviku vigu ja ütlesite ,et võite jagada halbu asju.
 
sinu ja sinu sõprade jaoks on ka teatud asutused 29. november 2023, kl 17.20
ilmselgelt need asutused ei tööta sest teie suguseid küürakaid parandab haud. seega köis ja tool
 
sinu mitte sõpradele on need asutused ja sulle ka sest tundub ,et usud neid 29. november 2023, kl 17.25
olen korduvalt öelnud ,et mind ei koti need teemad ja ma ei postita neist teemadest ja ma ei postita nende nimede alt. ärge harjuge sellega ,et igakord kui mu netiga nussite tulen siia. see on erand korras. seega ärge harjuge sellega ära. te teate mis mu blogi nimi on ja mu gmaili adre kui teil miskit öelda on siis teate kust mind leida. punkt.
 
Ma olen talle pėrsse pannud! 01. detsember 2023, kl 00.53
Rääkigu, mida tahab. Et on 32aastane ja 0 sekskogemust ja järgmine nädal saab 34 ja mis iganes. Faktid on minu poolel.
 
Ma olen talle pėrsse pannud! jälle sa valetad ja mõtled asju välja 01. detsember 2023, kl 06.56
Rääkigu, mida tahab. Et on 32aastane ja 0 sekskogemust ja järgmine nädal saab 34 ja mis

jah ma olen null kogemusega 33 aastane kes saab järgmine nädal 34. miks ma peaks valetama selle kohta. ma ei tea kes sa oled. sa oled mingi suvaline vaimuhaige . arvatavasti vägistaja ja ka pedofiiil ja ehk ka zoofiil. mina valin oma partnereid hoolega . ma ei ole mingi homo. mind ei huvita need teemad ja ma ei tegele nende teemadega. taaskord mõtled asju välja.

Faktid on minu poolel.

faktid ei ole sinu poolt pedofiil.

a tahad fakte aga palun

1. sa oled ahistaja . sa oled süüdilavastaja .
2 sa ütlesid 12 aastasele siin foorumis ,et teiste sama vanadega on tal okei anaali teha
3 sa räägisid oma pedo sõpradega minu mineviku vigadest halba ja sa või su sõber ütlesid ,et võite ka pahasi asju jagada
4 sa oled mu identiteeti varastand ja mind ahistamises süüdi lavastand aga ma võitsin kohtus seega.

need on faktid need on minu mitte sinu poolt. seega ära ahvi mind ja ära mõtle asju välja. sa aru . mind ei huvita need teemad ma ei tegele nendega . ei hakka huvitama ega ka tegelema . lepi sellega sa loll pedo kalts.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!