Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
head aega luuserid
 
winner winner chicken dinner 02. detsember 2023, kl 17.55
ei oota enam teie järgi. kiruge ja neage mind maa põhja. lämbuge oma viha ja kadeduse sisse samal ajal kui ma liigun tähtede poole lololololo 666 satan.
 
999 04. detsember 2023, kl 02.29
pekilaadung - sa ei suuda oma pekise persega isegi laua tagant tõusta, mis tähtedest sa räägid..
pesemata pesuga lihakeha, kes isega täiskustus trussad jätab emmele pesta, on pehmelt öeldes naeruväärne. lenda edasi linnutee poole, mitte keegi ei taha sinuga sama trajektoori kasutada.
 
Vaaatleja 04. detsember 2023, kl 14.03
See oli kyll tabavalt öeldud selle ärpleja kohta!
 
see on küll tabavalt öeldud anonüümse ku siku kohta 08. detsember 2023, kl 08.12
Vaaatleja 04. detsember 2023, kl 14.03
See oli kyll tabavalt öeldud selle ärpleja kohta!

mitu korda olen kutsund sind duellile. mitu korda debatile. a sa ku sed . sa otsid vabandusi. kes on siin ärpleja. ma oeln öelnud igal ajal igas kohas . seega kes on ärplejasiin. sina ja sinu -ässadest- sõbrad on mitte mina. tõe rääkimine ei ole ärplemine. ma ütlen viimast korda. kui sa ja su sõbrad üritate miskit siis ma kaitsen end ja see pole ärplemine vaid fakt. mind ei tasu alahinnata ega maha kanda. ma olen seda öelnud. ma olen ka öelnud ,et see on sõda ja ma teen kõik selleks ,et võita.
 
okei anonüümne kusi k ok pedofiil 08. detsember 2023, kl 08.13
pekilaadung - sa ei suuda oma pekise persega isegi laua tagant tõusta, mis tähtedest sa räägid..

sorry pettumust valmistada aga siin sa eksid. sa teaks seda kui sa minu kohta miskit reaalselt ka teaks. mu alahindamine on suur viga.

pesemata pesuga lihakeha, kes isega täiskustus trussad jätab emmele pesta, on pehmelt öeldes naeruväärne. lenda edasi linnutee poole, mitte keegi ei taha sinuga sama trajektoori kasutada.

igal ajal igas kohas. lenda peale ja ma näitan kui valusalt sa eksid sõbrake. ma ei karda midagi ega kedagi. mul pole miskit kaotada.
 
te teate ..... 08. detsember 2023, kl 08.15
mu blogi aadressi ja te teate mu gmaili. kutse on avatud virtuaal debatile või duellile. dont be scared homie .
 
DONT BE SCARED HOMIE 08. detsember 2023, kl 08.18
https://antinaistekafoorum.blogspot.com/

tibutobu31@gmail.com

mida te kardare neti hiirod. ma olen ju paks haisev võdisev lihakeha. mida ma ikka teen . ma ei suuda ju laua tagant tõusta.
 
hassstag 08. detsember 2023, kl 08.18
takemedownbro
 
Just sellepärast ei viitsigi keegi sellisega võidelda, kellest niikuinii vastast pole tõsisele mehele… Tsiteering enda kohta Mundziku poolt: mida te kardare neti hiirod. ma olen ju paks haisev võdisev lihakeha. mida ma ikka teen . ma ei suuda ju laua taga 08. detsember 2023, kl 15.02
Mehistu Mundzik ja siis kutsu duellile.

Keegi täiskasvanu ei hakkaks ju ka lasteaialapsega võitlema..
 
oi kui armas väike pedofiiltunneb end taas vapralt 08. detsember 2023, kl 16.57
Just sellepärast ei viitsigi keegi sellisega võidelda, kellest niikuinii vastast pole tõsisele mehele… Tsiteering enda kohta Mundziku poolt: mida te kardare neti hiirod. ma olen ju paks haisev võdisev lihakeha. mida ma ikka teen . ma ei suuda ju laua taga



1 sa ei saa aru mis asi on sarkasm. viimane ütlus oli sarkasm. samas ka te olete lödipüksid ja netihiirod. te pole tõelised mehed. te peidate end anonüümsuse taha. kui viitsite mind laimata ja mu kohta valesi levitada siis viitsite võidelda ka. 2 mu nimi ei ole munzu. 3 ma vist ütlesin ,et mind ei tasu maha kanda ega alahinnata. siin foorumis ei ole tõsiseid mehi. tõsised mehed ei laima teisi anonüümselt ega rõvetse siin. ära aja asju sassi jälle
 
seeega hastag ikka 08. detsember 2023, kl 16.59
takemedownbro. võrreldes teiega olen tõeline mees. ma ei peida end. ma ei irise siin anonüümselt . seega jah.
 
läida kauoti mkäli 08. detsember 2023, kl 17.01
Just sellepärast ei viitsigi keegi sellisega võidelda, kellest niikuinii vastast pole tõsisele mehele…

kus kohas siin foorumis sa tõsiseid mehi näed ka.


Tsiteering enda kohta Mundziku poolt: mida te kardare neti hiirod. ma olen ju paks haisev võdisev lihakeha. mida ma ikka teen . ma ei suuda ju laua taga

sa ilmselt ei saa aru sarkasmist. sa ju autistlik pedofiiil. ilmselt ootasin sinult liiga palju.... ei sorry ma ei oodanud sinult miskit.
 
head aega arpüksid ja k u sikud ja netihiirod 09. detsember 2023, kl 09.12
te olete netihiirod. te ägisete anonüümselt. te ei julge oma päris nime alt miskit öelda. te ütlete asju mida te ei saa tõestada. te mõtlete välja vabandusi. te käitute nagu mu elu oleks teie asi ja mõjutaks mind. nagu mu välimus ja kaal oleks teie asi ja relevant . nagu see mõjutaks teie elu. te mõtlete asju välja.

üks asi mis iialgi ei muutu on see ,et te olete vaimuhaiged ahistajad ja venemeelsed pedofiilid. te olete ahistajad identtieedi vargad ja laimajad . teie olete venemeelsed. teie olete venemeeelseid poste teind ja vene naisi taevani kiitnud. teile meeldib projektida oma 1 teema poni jama mulle peale suruda ega mõista ,et mind ei koti need teemad ja te ei saa sinna miskit parata. edu teile oma teesklemise ja vaimuhaigusega.
 
Ok, tere! Mu nimi on Maun Vurvaun ja ma kutsun Sind duellile ja esimeseks alaks on anaalseks väljalangemiseni (kordamööda rautame teineteist purskeni ja kes enam uuele raundile minna ei suuda, ongi kaotaja) 09. detsember 2023, kl 12.39
Teine ala on Sinu valida! Mõõgad risti (kui saad aru, nii otseses kui kaudses tähenduses ;)

Ja ära hakka, et Sind need teemad ei huvita! Kui oled õige mees, võtad väljakutse vastu ja pakud teiseks alaks siis midagi muud - luulevõistluse või rusikavõitluse. Nagu vanasti need rüütlitel käisid.
 
oi kui nunnu aga sa oled ikkagi vaimuhaige pedofiil ja ahistaja 09. detsember 2023, kl 13.05
Ok, tere! Mu nimi on Maun Vurvaun ja ma kutsun Sind duellile ja esimeseks alaks on anaalseks väljalangemiseni (kordamööda rautame teineteist purskeni ja kes enam uuele raundile minna ei suuda, ongi kaotaja)

pole huvitatud..


Teine ala on Sinu valida! Mõõgad risti (kui saad aru, nii otseses kui kaudses tähenduses ;)

pole huvitatud



Ja ära hakka, et Sind need teemad ei huvita! Kui oled õige mees, võtad väljakutse vastu ja pakud teiseks alaks siis midagi muud - luulevõistluse või rusikavõitluse. Nagu vanasti need rüütlitel käisid.

need teemad ei huvita mind . mina ei tee sinuga mingit rusika ega luulevõistlust ma ei löö naisi ega homosi .
 
saad sa aru sa loll viamuhaige pedofiil mind ei huvita need teemad 09. detsember 2023, kl 13.10
ja ei hakka mitte KUNAGI HUVITAMA ja sa ei saa sinna midagi parata
punkt ma ei räägi enam neist teemadest . punkt. ei mingeid munzuzi bobe ei plusse . kõik.
 
u mad ,et minust ei saa kunagi sinusugust homo 09. detsember 2023, kl 14.33
ja vrdjat . u mad ,et mind ei hakka kunagi need teemad huvitama. naljakas kuida sa selle duelli asja täiesti teiseks keerad nagu kõik teised asjad. vaid sellepärast ,et teha oma 1 teema poni homo teemasi. sa oled nii autislik ja arvad ,et KÕIK peab keerlema sinu teemade ümber. elu aga ei tööta nii. sa ei ole maailma naba. elu ja asjad ei keerle ei sinu ei sinu teemade ümber. ilmselt on see taaskord sinu vabandus ,et mitte duellile tulla. a ma ei soovi enam duelli sinuga pidada . sa rikkusid ka selle ära. mulle piisab sellest ka ,et sa siin foorumis ennast totaalselt lolliks teed. võid olla anonüümne ja selle taha peita palju tahad aga su postide taga on üks väga loll inimene. ehk siis sina. see on mu viimane post siin foorumis. mul pole siin miskit teha enam.
 
Mundzu 10. detsember 2023, kl 13.45
See kes siin kirjutas, pole mina! Ise kahjuks kaotasin duelli. Ma pyydsin, aga lihtsalt ei suutnud enam. Ma vist lahkun siit foorumist. Elu on läbi, olen alandatud ja köödud. Nyydsest alandlik elu ees.
 
räägi mis tahad ikka oled vaimuhaige ahistaja. 10. detsember 2023, kl 14.25
See kes siin kirjutas, pole mina! Ise kahjuks kaotasin duelli

ma ei tahagi sina olla.

Ma pyydsin, aga lihtsalt ei suutnud enam. Ma vist lahkun siit foorumist. Elu on läbi, olen alandatud ja köödud. Nyydsest alandlik elu ees.

ma ei tea mis jama sa ajad aga samas mina olen siit foorumist olnud edukalt eemal olnud korrduvalt üle nädala ja proovin jääda ka pikemalt eemale ja teha oma isikliku rekordi. see mida sina räägid sellest ei tea ma miskit.
 
sa vist ei saa aru paarist asjast 10. detsember 2023, kl 15.15
sa oled LOLL sa oled VAIMUHAIGE sa oled PEDOFIIL . MITTE MISKI EI MUUDA SEDA . teeskle tantsi tõmble näitle osata palju tahad anonüümselt. see ei muutu. sa tead mis mu gmail ja blogi on . juhul kui sa ühel ilusal päeval kasvatad aju ja hakkad aru saama millest debatt PÄRISELT on ka siis tead kustkohast mind leida. ära teeskle ,et sa ei lasknud end täis küsides kustkohast ma tean kust sa pärit oled või elad. sa tegid seda. mingi vrdja sõnade ja viljandi vipi mailide tegemine ei aita sind ega veena mind. mind ei huvita mingi debatt mõtttetutel ühe teema poni teemadel. olen seda miljard korda öelnud. kahju ,et sa liiga loll peast ,et sest aru saada . kahju ,et sa ei saa aru ,et morbiidne uudishimu hoiab mind siin aga mitte kaua. osata mõnita näitle tantsi mõtle asju ja tegelasi välja . seda sa oskad. edu sulle selles. ära unusta pead vastu lollimaja seina taguda sa tobe pedofiil.
 
Vahekohtunik Bob Plusone: duelli võit Viljandi VIP-ile, kes alistas Järvamaa kusik-rasvamao! Hurrraaa!!! 10. detsember 2023, kl 15.52
Ja kahjuks on näha, et alatu valelik järvamaalane ei oska kaotada…
 
Ja kahjuks on näha, et alatu valelik järvamaalane ei oska kaotada… ja sa ei oska debattida pedofiil. ma ei ole miskit kaotand a palun teeskle edasi. teeskle ,et sa ei ole loll ahitaja ja pedofiil. vaata ma olen autist nagu sina viljandi viljandi viljandi. 10. detsember 2023, kl 16.11
Vahekohtunik Bob Plusone: duelli võit Viljandi VIP-ile, kes alistas Järvamaa kusik-rasvamao! Hurrraaa!!!

keeegi pole sind vahekohtunikuks valinud. keegi pole mind alistand. su uno reverse card ei tööta sa loll pedofiil. ma olen võitnud sest sa ja su sõbrad kordate sama asja. teil pole miskit uut lauale tuua. te ei tõesta oma väiteid. te mõtlete asju välja ja te teesklete ,et miskit on teema mis pole seda kunagi olnud . jah ma elan järvamaal. saa üle. ma ei pea end erinevalt teist peitma seega teie olete kaotanud. te ei oska debattida.
 
sa pedofiil vist ei oska ikka lugeda 10. detsember 2023, kl 16.14
nagu ma ütlesin. siis kui olete kasvatand endale funktsioneeriva aju siis olete teretulnud minuga debattima mu gmailis või blogis. te teate millest debatt tegelikult on. mul pole aega teiega lolli mängida. ei ole vaja sul teeselda ega asju välja mõelda. mitte keegi ei ole sind valind vahekohtunikuks. teie ei dikiteeri ega otsusta millest debatt on või ei ole. vist ütlesin ,et debatt ja duell jääb ära kuna sa ja su sõbrad kordate sama asja pidevalt ega too miskit uut lauale. mul pole erilist huvi sellistega debattida päris teemadest . aga palun teeskle ,et ma ei oska kaotada teeskle ,et olen rasvapall kes miskit ei oska. teeskle ,et sa pole loll ahistaja ja pedofiil. lase käija .
 
ütle mis tahad a see ei muutu ,et sa oled 10. detsember 2023, kl 16.20
1 valetaja
2 pedofiil
3 ahistaja
4 laimaja
5 valetaja
6 vaimuhaige
7 kogukonna ja riigireetur
8 rõvetseja ja potensiaalne vägistaja sest sa käitud nagu sa olekd seda
mitte miski ei aita. teeskle ja mõtle asju välja palju tahad.
 
secret mannn 10. detsember 2023, kl 16.34
kas sa suudad nagu olla 5 minutit. 5 minutit ,et sa ei valetaks, et sa ei mõtleks asju välja. kas sa saad sellega hakkama jah või ei. ma juba tean vist vastust sellele küsimusele... hoian selle vastuse enda teada.
 
Vaaatleja 11. detsember 2023, kl 01.37
Jah just, kas sa Mundzik või järvamaalane või kes sa iganes oled, suudad olla ka tõesti 5 min, 5 tundi või 5 päeva vait, et sa ei targutaks mingite mõttetustega, kui juba välismaised rahukohtunikud on sekkunud ja asjad otsustanud. Olgem viisakad, lugupidavad, leplikud. Võibolla on sellel jõulisel kirjutajal ka mingi probleem, mis teda rõhub. Mõelgem sellele ja olgem kõik head! Jõuluaeg on tulemas ja toib rõõmu ka sinu kurja hinge! Palveta selle eest ja nimel, hea ligimene. Aamen.
 
sa mõtled taas asju välja 11. detsember 2023, kl 07.25
Jah just, kas sa Mundzik või järvamaalane või kes sa iganes oled, suudad olla ka tõesti 5 min, 5 tundi või 5 päeva vait,

jah suudan . olen seda korduvalt teind. see ei ole mu nimi. jah ma elan järvamaal. saa üle.

et sa ei targutaks mingite mõttetustega, kui juba välismaised rahukohtunikud on sekkunud ja asjad otsustanud

tõerääkimine ei ole targutamine ja valede kummutamine pole ka. sinu sõbrad targutavad . ära mõtle asju välja . siin ei ole vaja kohtunike. keegi pole sekkund me ei vaja kohtunike pedofiil. ära mõtle taas asju välja.



Olgem viisakad, lugupidavad, leplikud.

pedofiilide ja ahistajate vastu ei iial


Võibolla on sellel jõulisel kirjutajal ka mingi probleem, mis teda rõhub.

mul on sellest täitsa savi

Mõelgem sellele ja olgem kõik head

ei mõtle eriti kui tegu on pedofiilide ja ahistajatega kes on sinu sõbrad või mitte sõbrad

Jõuluaeg on tulemas ja toib rõõmu ka sinu kurja hinge! Palveta selle eest ja nimel, hea ligimene. Aamen.

pedofiilidele ja ahistajatele ei eksisteeri jõule . istu sisse oma palvetamine
 
kuule vaatleja kären lihtsalt ole vait ja ära kaitse ja toida oma pedost sõprade luulusi 11. detsember 2023, kl 07.49
https://antinaistekafoorum.blogspot.com/2023/12/ulim-debunk-naisteka-foorumi-kareni.html

loe ja nuta
 
Bob +1 12. detsember 2023, kl 02.00
And duel winner is Mäul Vurvaun!

Loser = Mr. mundzik-man. He is standing small..
 
7777 12. detsember 2023, kl 02.06
jälle see ema ja riigi ülalpidamisel räpane pekikärakas pläriseb siin. mida sa undad, mitte keegi peale sinu sellist ummamuudut ei loe. räpane koll kritseldab oma kiraoskamatut pläma ja lõpuks arvab, et on kirjanik.
see tüüp reaalses elus hakkama ei saa, ainult hullarisse toppida
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!