Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
mina ei ole süüdi ,et teie elu on rämps ja minu oma mitte nii väga
 
mittesüüdlane 10. detsember 2023, kl 08.59
ma ei kavatse maksta ega kannatada sellepärast ,et te ei oska elada ja ,et teie elu on olnud hunnik rämpsu. see pole minu süü ,et olete vaimselt haiged potensiaalsed vägistajad , zoofiilid ja vägistajad. pole minu süü ,et olete olnud kas hullaris või vanglas või olete ikka seal. see ei ole minu probleem ega mure. see pole minu ülekaalu rasvasuse vanematega elamise süü ,et elu on teile keerand sinna sammusesse auku millest koguaeg räägite. ma ei kavatse olla selles süüdi ega selle pärast kannatada ,et minu elu on olnud parem ja ,et minu pereelu on olnud parem kui teil.

elate end nüüd minu peal välja kuna teie elu on solgiauk ja te pole osand seda parandada . sorry see pole minu süü ning ma ei vastuta selle eest.
sägens .
 
Kubu 10. detsember 2023, kl 11.24
Keegi ei süüdista sind, netihiiro
 
ma ei ole netihiiro ja sina oled vaimuhaige ja pedofiil 10. detsember 2023, kl 11.29
ma olen sulle ja su sõpradele öelnud ,et duell elu ja surma peale. kus iganes millal iganes . . oi sorry sa ei tule sest SINA oled neti hiiro ja pedofiil vägistaja ja ahistaja.

ning süüdistate küll. erinevalt teist oskan ma ridade vahelt lugeda. ma näed süüdistuse nooti teie postides .

ma kutsun su rai pe välja

see on my gmail tibutobu31gmail.com tule ja hüppa seal

või mu blogis https://antinaistekafoorum.blogspot.com/

mina ei ole neti hiiro. sa tead mis mu nimi on ja kus ma olen. mis külas ma olen. mina ei peida end anonüümsuse taha. ma ei peida oma vigu . ma ei peida oma saavutusi ega põrumisi. ma olen sada korda öelnud .et ägise oma päris nime alt. a pidevalt sa ja su sõbrad otsite vabandusi ja ärplete siin foorumis.

seega ma ootan. kas duell või debatt mu gmailis või blogis . seega vali- ära ku se . võid oma sõbrad ka kaasa võtta sest ma tean kuida sulle meeldib teiste selja taha pugeda sa loll pedo ja netihiiro.
 
tõesta millal olen ma olnud netihiiro 10. detsember 2023, kl 11.31
ma ei ole end peitnud . ma pole oma mineviku vigu peitnud. ma pole peitnud kes olen. seega millal ja kunas olen ma olnud netihiiro. olen kutsund sind ja su pedo sõpru debatile ja duellile. teie otsite vaid vabandusi.
oi ma unustasin sa ja su sõbrad ei tõesta oma väiteid. kui rumal minust.

te süüdistate mind sest te käitute nagu mu elu oleks teie asi. nagu kõik mida ma teen mõjutaks ja solvaks teid isiklikult. kas te siis ei ela mu peal välja oma pekki läind elu. seda ,et teie ei ole osand elada ja käituda. kas see pole nii.
 
aga jah ma ei naase siia foorumi 10. detsember 2023, kl 11.40
üldse enam või mitte pikalt. te teate kus ma asun. te teate mis on mu gmail ja mis on mu blogi. teil ei ole mingeid vabandusi. ma tean ,et ma ei ole ei netihiiro. ei pedofiil ega ahistaja.

ma eeldan ja aiman ,et hakkate ku sema nüüd ja vabandusi otsima ja new fäägama taas. ehk taas tõestama ,et teie olete netihiirod. tehke sõna netihiiro selgeks mida see tähendab endale ja siis hakake mind selleks tembeldama. ma olen tõestand ,et ma pole neti hiiro. teie olete tõestand ,et teie olete. miks me üldse arutame seda asja mis on siililegi selge.

te olete ahistajad. te olete pedofiilid ja zooofilid ja vägistajad arvatavasti ja potensiaalselt. ma oskan ridade vahelt lugeda. ma näen süüdistus nooti. ma näen ,et elate oma pettumust ja viha minu ja tont teab kellle peal välja siin. ärge tulge tuututama ,et te ei tee seda. te teete seda . te käitute ,et mu elu ja mis iganes on teie asi. et see solvab ja mõjutab teid isiklikult. nii ,et ärge ajage mulle mingit iba. sorry ma oskan ridade vahelt lugeda. las ma arvan vastuseks tulevad mingid ühe teema poni jamad munzud punsud . projektimised ,et mingil mis iganes põhjusel olen mina netihiiiro kuigi need olete teie kes väldite duelli . isegi virtuaal duelli ja debatti. teie olete need kes peidate oma nime . teie olete need kes ei julge mögiseda foorumist väljas pool ja varjate oma nime. teie olete need kes hakkasid ku sema kui ütlesin ,et te olete viljandist pärit. kuna ise ärplesite ,et olete viljandi ninjad. kes see netihiiro siin on. ilmselt mitte mina. ma ei peida end hiire foorumi modede eesti rahva ja klaviatuuri taha. seda teete teie.

seega ärge hakake asju teispidi keerama ega asju välja mõtlema ja kokku luuletama.
teie olete siin ärpelnd ja ähvardand ,et oooo kui sind näen litsun su laiaks. oo ma annan sulle ja su emale kirvega. teie ähvardasite mind kirvega tappa ja mu ema. ma vaid kutsusin duellile ja ütlesin ,et kui te mind päris elus ründate siis kaitsen end. mitte kusagil ei ähvardand ma teid kirvega teie emasi või teie perekonda relva ega kirvega. mitte kusagil ei ähvardand ,ma teid ega teie perekonda tükeldada.
seda olete teind teie.
naljakas kas pole ,et kui kiiresti unustate mida teind ja ütelnd olete.

teie pagesite vip teemasse jama rääkima minust sest ma ei saaks sinna järgi tulla. teie pagete teistesse teemadesse jama rääkima kui verbaalselt tappa saate . teie eirate küsimusi ja argumente ja mu poste. seega kes on netihiiro siin. ilmselt teie. mitte mina.
 
siin on valik siis 10. detsember 2023, kl 11.42
kas duell või virtuaal duell või debatt mu gmailis või blogis.
rohkem ma seda pakkumist ei tee ega korda.

tahate olla anonüümsed neti hiirod ku sikud ja projektijad siis olge.

see on kõik. ma ootan . a ma ei oota igavesti.



eeldan ,et jääte siia foorumisse hüppama ja laia lehte mängima ja muud ei miskit. valik on teie netihiirod.
 
oi kurva ma unustasin 10. detsember 2023, kl 12.50
unustage duell ja virtuall duell.
ma ei löö homosi lapsi ega naisi.
te olete homodest lapsemõistusega naiselikud vaimuhaiged.

seega duell jääb ära.

a debattt ära ei jää
 
Maun Vurvaun (ehk Viljandi VIP):KUTSUN SIND DUELLILE JA DEBATILE (ma ei karda midagi ja meil on: m.vurvaun@viljandivip.ee 10. detsember 2023, kl 13.52
Ok, tere! Mu nimi on Maun Vurvaun ja ma kutsun Sind duellile ja esimeseks alaks on anaalseks väljalangemiseni (kordamööda rautame teineteist purskeni ja kes enam uuele raundile minna ei suuda, ongi kaotaja)

Teine ala on Sinu valida! Mõõgad risti (kui saad aru, nii otseses kui kaudses tähenduses ;)

Ja ära hakka, et Sind need teemad ei huvita! Kui oled õige mees, võtad väljakutse vastu ja pakud teiseks alaks siis midagi muud - luulevõistluse või rusikavõitluse. Nagu vanasti need rüütlitel käisid.
 
M.Vurvaun 10. detsember 2023, kl 13.57
Ja et asi ametlik oleks, kutsun omalt poolt vahekohtunikuks rahvusvahelise haardega juristi, kelle nimeks on Bob Plusone.

Sina, kallis duellant, võid kutsuda omalt poolt teise vahekohtuniku, et asi ikka aus oleks. Ausad kodanikud nagu me ikka oleme.

Ja siis alaku härrasmeeste galantne võitlus! Mõõgad turri ja risti! Aud demis auf Augranth!
 
sa oled ikka vaimuhaige ahistaja ja kloun 10. detsember 2023, kl 14.19
Ja et asi ametlik oleks, kutsun omalt poolt vahekohtunikuks rahvusvahelise haardega juristi, kelle nimeks on Bob Plusone.

ei tunne sa mingit juristi. sa ei ole mingi tegija ega teadja. sa oled vaid teeskleja. aga palun- kutsu oma totaalselt mitte väljamõeldud jurist.


Sina, kallis duellant, võid kutsuda omalt poolt teise vahekohtuniku, et asi ikka aus oleks. Ausad kodanikud nagu me ikka oleme.

sina ei ole aus kodanik. sa oled anonüümne netihiiro. ma vist ütlesin ,et mingit duelli ei tule. ma ei löö naisi lapsi ega HOMOSID .


Ja siis alaku härrasmeeste galantne võitlus! Mõõgad turri ja risti! Aud demis auf Augranth!

sa ei ole härrasmees vaid anonüümne ahistaja . taaskord mingit duelli ei tule. ma mõtlesin ümber . ma ei löö naisi lapsi ega pedesid. nagu ma ütlesin. debatiks olen avatud. eeldan ,et tead mu gmaili ja blogi nimesi juba seega ei pea ma neid andma. võid oma välja mõeldud juristid ja asjad kaasa võtta. see ei aita sul debatti võita. sa ei ole ei härrasmees ega aus kodanik.
 
okei debatt jääb ära. mingeid gimmickuid ja ühe teema poni jama ma ei aruta. olen rääkind 100 korda millest debatt oleks. kahjuks ei saa sa vist aru. seega ei ole mingit debatti. 10. detsember 2023, kl 14.23
Maun Vurvaun (ehk Viljandi VIP):KUTSUN SIND DUELLILE JA DEBATILE (ma ei karda midagi ja meil on: m.vurvaun@viljandivip.ee

ma ei lisa sind selle kahtlase nimega. ma andsin oma gmaili nime . ma ei lisa mingeid väljamõeldud nimesi. ma olen oma gmaili nime andnud. ma ei lisa mingit kahtlast nime. sa kas mailid mulle mu gmailile või ei tule mingit debatti. ja kui hakkad mingit ühe teema poni asja ajama jääb asi katki.


Ok, tere! Mu nimi on Maun Vurvaun ja ma kutsun Sind duellile ja esimeseks alaks on anaalseks väljalangemiseni (kordamööda rautame teineteist purskeni ja kes enam uuele raundile minna ei suuda, ongi kaotaja)


loe mis ma ütlesin. kui on mingi ühe poni teema siis jääb ära. okei- jääb ära siis. ise sa valisid selle tee.



Teine ala on Sinu valida! Mõõgad risti (kui saad aru, nii otseses kui kaudses tähenduses ;)

pole huvitatud


Ja ära hakka, et Sind need teemad ei huvita! Kui oled õige mees, võtad väljakutse vastu ja pakud teiseks alaks siis midagi muud - luulevõistluse või rusikavõitluse. Nagu vanasti need rüütlitel käisid.


mind ei huvita need teemad ja sa ei saa sinna miskit parata
 
Bob Plusone 10. detsember 2023, kl 15.48
Ja duelli võitja on…. Maun Vurvaun!! Palju õnne!

Kahjuks teine pool lõi araks hakates valskust ajama: tema eu löö lapsi ega naisi, unustades samas, et tegu oli viisakate rüütellike härrasmeeste duelliga.

Kohtuotsus: 1-0 võit lugupeetud viljandlasele Maun Vurvaunile.
 
jälle sa pedofiil mõtled asju välja...jälle sa ei saa aru mis teema on 10. detsember 2023, kl 16.17
Ja duelli võitja on…. Maun Vurvaun!! Palju õnne!

duell jäi ära- õpi lugema teeskleja


Kahjuks teine pool lõi araks hakates valskust ajama: tema eu löö lapsi ega naisi, unustades samas, et tegu oli viisakate rüütellike härrasmeeste duelliga.

sorry. ei taha pettumust valmistada aga sa mõtled asju välja. mina ei löönd araks. sina ja su sõbrad ei ole härrasmehed. ma ei löö lapsi ega naisi. egas ma mingi teiesugune pole. kordan taaskord. duell jääb ära kuna te ei saa aru millest duell ja debatt on ja seisneb . ning nagu ma ütlesin ennem ma ei löö homosi. ma ei löö lapsi ega naisi. ma ütlesin ka ,et kui teile kasvab funktsioneeriv aju ja saate aru millest debatt tegelikult on siis teate kust mind leida. mu gmaili adret ja blogi adret teate. ära mõtle asju välja jälle.

Kohtuotsus: 1-0 võit lugupeetud viljandlasele Maun Vurvaunile.

ära mõtle asju välja . debatt ja duell jäi ära kuna sina ja su sõbrad ei saa aru kuida kummagit pidada
 
Aju omanik (just kasvatatud) 11. detsember 2023, kl 01.46
Kuidas siis duelli pidamine sinu arust käib?

Et sina ytled, mis elust arvad ja teised peavad nigu lambad seda aktsepteerima?
 
za oledd ikka pedofiil 11. detsember 2023, kl 07.17
Aju omanik (just kasvatatud) 11. detsember 2023, kl 01.46

ja pedoofiil ei ole ikka naljakas ega vaimukas. who knew.

Kuidas siis duelli pidamine sinu arust käib?

pole sinu asi meie duelli ei pea sellepärast ära muretse. küll teada saad kui oled küllalt loll ,et mind päris elus rünnata.



Et sina ytled, mis elust arvad ja teised peavad nigu lambad seda aktsepteerima?

jah . tegelikult ei ole ma seda kunagi öelnud. ma ei tea miks sa taas asju välja mõtled . ja jälle need teised. millal sa pedofiil lõpetad teiste selja taha pugemise. sa taas ei saa aru. ma räägin tõtt mis tegelikult on ja oli ja juhtus ja ma paljastan su ja su sõprade valesi. need su kallid teised kas aksepteerivad seda või elavad eituses.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!