Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
jumal kui oled päriselt olemas las see olla viimane kord alatiseks või pikaks ajaks kui siin postitan aamen
 
thicc daddy 14. detsember 2023, kl 16.50
tere.

paks mõttetu lammas siin. tegemas mõttetut kirjatööd mis ei koti mitte kedagi peale mu enda . a naljakas on ,et kõiki teid kotib minu kasutu nunnu roosa manna elu. nii tore on olla lilleke ja õitseda. lilleeke rohus aaaa aaa aaaa. tore on olla ka euromiljonär. ilma maksumaksjata kes on väga ohvri annis ei oleks ma suutnud saada euromilionäriks. tõmba jube välja seinast ja sust inimene saab. end rihmaks tõmbaks et ükskord elust mõnu tunneks. ei oska miskit öelda. ma lahkun ja olen mõttetu euromiljonär ja paks pihutseja. las foorumi hullud teevad näo nagu kõik mu elus oleks nende asi ja mõjutaks neid. ma olen paks ja euromiljonär. varsti plaanin osta sinise bukati millest olen alati unustanud ja pannkoogi tegemis masina ,et ei peaks kööögis neid ise tegema

musi püksi ja päikest luuserid

euromilionär out
 
Jube välja seinast? Ja sinise bukati? KAS SEE OLI TÄIELIK AJU-HÄLVIK, KES SELLE SIIA KIRJUTAS??? 50 VÕI 100% VÕI KA SUUREMA PUUDEGA??? APPI!!! 15. detsember 2023, kl 00.15
Postitajal tundub olevat algharidus (1.-6. klassi max).
 
Päul-Mäul Brähniku - Kakamulguti õpetaja 15. detsember 2023, kl 00.18
Tal ongi algharidus, sest jäi neljandas ja korra veel kuuendas klassis istuma. Sest IQ oli miinuses nagu räägitakse. Superõpetajate toek saadi see alles +5 peale, mis on siiski idioodi ja debiili vahepealne aste!
 
plähnik-mähnik 15. detsember 2023, kl 01.19
mine lükka lund, kui sul muud teha pole.
aa, sa oled meie ülalpidamisel invaliid ju, kelle paks kere on ainult arvuti taga istumiseks võimeline. äkki tuleks see invaliidsustoetuste programm läbi vaadata. kui nii terved ollakse, et terve internet läbu täis jõuab tippida, siis pole ju mingit toetust enam vaja.
 
lol sa oled ikka pedofiil ja su sõber läks ka vangi u mad bro 15. detsember 2023, kl 06.40
Jube välja seinast? Ja sinise bukati? KAS SEE OLI TÄIELIK AJU-HÄLVIK, KES SELLE SIIA KIRJUTAS??? 50 VÕI 100% VÕI KA SUUREMA PUUDEGA??? APPI!!!


okei pedofiil okei vaimuhaige.


Postitajal tundub olevat algharidus (1.-6. klassi max).


eksid taas pedofiil 9 klassi haridust. ikka olen targem kui sina
 
sa oled pedo kes ei oska lugeda ma olen sest kõigest 100 x rääkind juba 15. detsember 2023, kl 06.43
mine lükka lund, kui sul muud teha pole.

küll ma lükkan kui vaja. sina pedofiil mind ei kamanda :)


aa, sa oled meie ülalpidamisel invaliid ju, kelle paks kere on ainult arvuti taga istumiseks võimeline. äkki tuleks see invaliidsustoetuste programm läbi vaadata. kui nii terved ollakse, et terve internet läbu täis jõuab tippida, siis pole ju mingit toetust enam vaja.

ma olen sellest rääkind juba sa loll pedofiil. ma olen oma grupi ausalt saand u mad bro. sa ei tea minu elust miskit ja sa tõestad seda koguaeg sa anonüümne pedofiil. tee nagu ekre ütles. ära maksa makse ja siis ma ei saa ka euromilinär olla puude toetusest sest puude toetused meil nii suured ju. ei sorry kui riik peab toetama abi vajajaid. seda võiks maksumaksja asemel teha haigekassa. ma olen sest 40000 korda rääkind a sa oled pedofiil ja sa ei oska lugeda ikka veel.
 
loll pedofiil mõtleb asju välja ja ei tea endiselt millest räägib 15. detsember 2023, kl 06.45
Tal ongi algharidus, sest jäi neljandas ja korra veel kuuendas klassis istuma. Sest IQ oli miinuses nagu räägitakse. Superõpetajate toek saadi see alles +5 peale, mis on siiski idioodi ja debiili vahepealne aste!


vale sa loll pedofiil.esimeses klassis korra jäin istuma ja mitte enam 9 klassi haridust. kui sa stoorit ei tea ole vait sa loll pedofiil. :) taaskord mõtled sa asju välja.

sa oled vaimuhaige pedofiil saa üle. sa võid mind maha teha ja laimata aga sa ja su sõbrad olete ikka pedofiilid ja ahistajad :)
 
Tule taevaisand appi, esimeses klassis???? 15. detsember 2023, kl 07.01
Siis peab ju ikka ülipõrunud wärd olema…
 
ma ei häbene oma puudusi sest ma pole loll pedo nagu sina 15. detsember 2023, kl 07.24
Tule taevaisand appi, esimeses klassis????

jah jäin saa üle. hakka nutma siis


Siis peab ju ikka ülipõrunud wärd olema…


räägid sina kes vileled wärdja keelt ja oled ahistaja ja pedofiil. sa wärdjas tead mida sa oled teind. sul pole mingit õigust mind hukka mõista eriti anonüümselt sa loll PEDOFIIL.
 
taaskord kui sa ei tea mu lugu ja asju siis palun 15. detsember 2023, kl 07.24
ole vait ja hoia oma arvamus endale
 
tõde miks esimesed klassis istuma jäin 15. detsember 2023, kl 07.30
ma olen puudega . see on fakt. ma ei saand aru täpselt veel kooli poindist ja põhimõttest ja õppimis tähtsusest. ma ei teatnud ,et võin klassi kordama jääda. mu klass polnud ka kõige parem ega halvem. õpetaja polnud ka hea ega ka halb. pandi ka tartusse aga õpi asju ei antud.
pärast klassi kordama jäämist sain aru mida ma pean tegema koolis ja ei jäänd kunagi KUNAGI klassi kordama. lõpetasin9sanda klassi. üks tüdruk mu klassis ja kutt jäid muidu istuma vist 4 jandas või 5ndas klassis ei mäleta. üks mu algsest essast klassist jäi meelega kõrgemates klassides istuma kuna teda kiusati ja sai läbi ühe mu klassi kaaslasega.

plus paljud vanemad kutid jäind 9sandas päris mitu korda istuma nii kaua kui vanus päästis. nad polnud rumalad vaid laisad . nüüd on neil ikkagi hea töö ja elu minu teada.


see on tõde mida vaimuhaige valetaja siin ei tea.
 
siit blogist leiate tõde 100 protsenti tõde 15. detsember 2023, kl 08.04
https://antinaistekafoorum.blogspot.com/


ei viitsi vaielda foorumi autistide kärenite pedofiilide pervertide ja potesiaalsete vägistajatega. kui vaimuhaigetel päriselt ka miskit öelda siis leiavad nad mind mu blogist. kui neil on tõendeid ,et tõestada oma vale väiteid. ma ei tee seda klikide ega tähelepanu pärast . ma teen seda tõe pärast ja selleks .et rääkida mis TEGELIKULT ON JA JUHTUS. need vaimuhaiged ei kontrolli narratiivi ja tõde ja tegelikust . nad ei tea milllest nad räägivad . PUNKT.nad vaid valetavad ja mõtlevas asju välja.
 
Kas on uhke olla 9 klassi haridusega? Eriti kui enamus lõpetab ülikooli magistrikraadiga… 15. detsember 2023, kl 14.52
Aga hulle, matse ha maakaid vist ikka leidub…

Hea, et veel vaid 6 või 3 klassi pole seda arunatukest jagatud.
 
sa oled ikka vaimuhaigeeeeeee 15. detsember 2023, kl 14.57
Kas on uhke olla 9 klassi haridusega? Eriti kui enamus lõpetab ülikooli magistrikraadiga… 15. detsember 2023, kl 14.52

jah ikka on. mõnel ei ole sedagi aga ikka pere ja hea töö. ei egas kõik ei saagi olla nii targad ja haritud kui sina . palju õnne enamusele. ma ei ela oma elu enamuse järgi. need su magistrid on ülehatitud kogemuseta ja töötud . lol


Aga hulle, matse ha maakaid vist ikka leidub…


jah ma elan maal. saa üle. eestis on peale tallinna ka elu. isegi maal. rääkides hulludest. sina oled ju hull ja samamoodi on seda ka su sõbrad. seega kas tahad veel loopida kivisi klaashoones.

Hea, et veel vaid 6 või 3 klassi pole seda arunatukest jagatud.

okei sa üleharitud hulluks õppinud vaimuhaige okei :)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!