Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Rumal vanamutt
 
L.K 28. detsember 2023, kl 18.46
Kuidas te suhtuksite sellesse kui lähete tualetti pissile ja kui olete lõpetanud siis ukse tagant ütleb vanamutt et ära vett peale lase, et ma niikuinii tulen ka kohe ja lasen ise vee peale.
Tundub uskumatu kuid minuga see just nii juhtus ja see on tõsi. Mul oli väga piinlik. Ebameeldiv oli mõelda et ta kusi minu kusele peale. See on isegi rõve ju. Ei lähe enam kunagi sinna siis kui ta kodus on.
Loll vanamutt oli nii kokkuhoidlik et alati lasi vett potis peale vaid niipalju et see viis vaid eest ära kuid kõik kogunes torustikku ja varsti oligi ummistus käes. Siis tuli keegi Haapsalu veevärgist või kusagilt autoga ja nad puhastasid torud läbi. Ei tea kas ta pidi selle teenuse eest neile maksma või on see penskaritele tasuta.
Igatahes vastik mõelda et on olemas nii lolle kes hoiavad kokku mõned sendid veearve pealt et siis maksta kümneid eurosid kahjude likvideerimisele.
 
KL. 28. detsember 2023, kl 18.56
Kokkuhoid on ostujõud aga sinu jaoks õud
 
L.K 28. detsember 2023, kl 19.03
Mida sa loll targutad siin käi õige perse.
Sa ju ei suuda endale midagi ettegi kujutada sa ajudeta pärdik.
Mul käivad siiamaani vastikusejudinad mööda selga kui sellele mõtlen.
Vastik kui on selliseid idioote maa peal, kärvaku juba kiiremini maha mittemingit kasu sellisest pole.
did_1305161 28. detsember 2023, kl 19.35
See on tõeline kokkuhoid, kui ühiskondlikus wc-s ka öeldakse, et ära vett peale lase. Milline see hais võib olla selle muti koduses wc-s kui ta pärast esimest häda vett peale ei tõmba ?
 
KorteriUriin 28. detsember 2023, kl 21.50
Mul mürgitas teisekorruse pakslehm mitu kuud uriiniga korterit, riided haisesid uriini järele, kui õues käidud terve päeva, toas oli võimatu pesitseda, kus bussijaama peldikus oli puhtam õhk. Pidin magama vänge uriini paksulehma pekinäo, uriini toksiinides.
Hälvikud nüüd kusevad, kui meesterahvad ning mängivad vanat paksu lehma. Õnneks enam ei ole uriinihaisu, harva nõrgalt on tunda.

Eriväelaste uriin mida nad mulle korterisse lasid, tegid mingit vodoood ning naersid, kui minu sitta sõid.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!