Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
SALADUSE AVALDAMINE: Pean tunnistama tõsiasja, et igakord kui “pihupidu” teen (enamasti suurerinnaliste peale, kassneb mul seemnepurskega ka enesemärjutamine uriiniga
 
Kakamulgu huviline Raul Gimmick 14. veebruar 2024, kl 01.19
See on kestnud mul lapsest saadik ja seepärast pole mul ükski naissuhe ka kunagi kestma jäänud.. :(

On ju päris õõvastav, kui ta ilusasse naiselikku kehasse pursates ‘kusen’ ennast lihtsalt täis….
Nad pagevad siis kiirelt jooksujalu, ehkki väidavad et armats-igatsevad mind… :(
 
Soe soovitus 16. veebruar 2024, kl 20.30
Aa Raul tee seda vees siis pole midagi
 
no jälle 17. veebruar 2024, kl 00.13
sul on sisemine vajadus midagi räpast igale poole laiali saata. hirmus mõelda, mis su lapsepõlves toimus. räpane emme käis alasti, isa si'tus igale poole ja seepärast oled nüüd nupust nikastanud paks pesemata kere, kes üritab maailma poole seda si'ta tagasi hõljutada, mida ta lapsepõlves oma pere poolt sai. minge kurat ravile kõik - paks "kirjanik" koos emme ja ta sadade issidega, kes lapsepõves seda tatist literaatorit ahistasid.
 
see suur, et... 17. veebruar 2024, kl 01.54
aga kuidas pumpamisega oleks?
 
jälle te ajate jama ja mõtlete asj välja jälle te ei saa aru mis siin foorumis tegelikult toimub 17. veebruar 2024, kl 10.16
jälle te ei saa aru kes on probleem või kes ei
 
kallis autistist kären sa ei saa oma pedofiilist mitte sõpru päästa 17. veebruar 2024, kl 10.17
lepi sellega sa loll autist.
 
Rüäül Gimmick 18. veebruar 2024, kl 10.34
Pumpamisega on nii, et sooviksin et keegi võõras pumpaks mi kakamilgu vedelat spermi täis ja pühiks riista mehelikult kardinasse puhtaks (küll ema pärast ära peseb).
 
ei viitsi lugeda su vaimuhaige lora ei koti ei lähe korda 18. veebruar 2024, kl 10.50
mõtled jälle asju välja sa loll pedo kõnts.........
 
sa ei suuda mu nime õieti kirjutada seega ma ei võta sind tõsiselt 18. veebruar 2024, kl 10.50
soovitan soojalt tool ja kõis lahendust .
 
Ants Ahistaja 19. veebruar 2024, kl 00.29
Kuula nyyd, hr Pedo Kõnts (endise nimega Raul Mundzu) - see lahendus on inimsusvastane ja solvav. Tool + köis lahendust võid ise kaaluda!

Kindlasti aga soovitan lahendust: kaalujälgimine + tööleminek ning ka naisevõtt + käsikiimluse lõpp…
 
hiired netis 20. veebruar 2024, kl 03.04
nõme on see, et nüüd pead iseendaga rääkima, kuna oma idiootliku plämaga oled normaalsed inimesed siit eemale peletanud. sa isegi ei saa aru, milline idioot sa oled ja et peale sinu ei huvita mitte kedagi mingid munsikudpunsikud, kes sinu peas edasi-tagasi hüppavad ja kargavad. sa oled nii mõttetu inimene, et siinsed lihtsalt tegid endale eraldi koha, kus suhelda ilma sinuta. aga sa tralli siin rõõmsalt edasi.
 
hihihihihi ahhahaha heehehehe yeah yeah 22. veebruar 2024, kl 14.02
polnud vaimukas proovi uuesti
 
faktid taas sa loll kärennn 22. veebruar 2024, kl 14.09
1 mina pole süüdi ,et sa ja teised ei suuda seda foorumit kaitsta
2 mina ei ole nende munzu punzude teemade taga. mind ei huvita need teemad
3 see foorum oli rikutud enne kui siia tulin
4 naljakas ,et sa oma mitte sõprade poste minu kaela tahad ajada
5 ipsid saab varastada ilmselt. su mitte sõbrad keda sa minuks pead on seda enne teind ja teevad ka seda siin foorumis

sa lihtsalt liiga autist ,et tõde näha. kao siis teiste ku sikutega teisse foorumisse. ma olene dukalt siit foorumist üle nädala pause teind- kao nii ,et naha hais järel. pole minu süü ,et te olete argpüksid ega suuda seda foorumit kaitsta oma mitte sõprade eest keda sa ekslikult minuks pead sa loll autist.
 
mingi pedo ahv ei kamanda mind 22. veebruar 2024, kl 14.12
Kuula nyyd, hr Pedo Kõnts (endise nimega Raul Mundzu) - see lahendus on inimsusvastane ja solvav. Tool + köis lahendust võid ise kaaluda!

sina ees sa loll pedofiil . kas sa tunnistad et oled ahistaja. ma ei ole pedo. mina ei ahistand blogija lapsi seda tegid sina sa loll pedo vrdjas.

Kindlasti aga soovitan lahendust: kaalujälgimine + tööleminek ning ka naisevõtt + käsikiimluse lõpp…

olen nendel teemadel rääkind. sina ei ütle mulle mida ma pean ja mida ma ei pea. ma tegelen nende asjadega juba. olen enne seda rääkind sa loll ahistaja ja pedofiil . ma ei tee neid asju sellepärast ,et sina seda tled ja mingi pedofiil ja ahistaja mind ei kamanda.
 
isegi kui leian naise ma ei lõpeta käepidu 22. veebruar 2024, kl 14.14
teen seda kas selleks ,et sind ja su pedo sõpru närvi ajada. ma ei soovi unustada kust oma teed alustasin . seega ma ei loobu käepidudest aga mu tuleviku naine oleks nr 1 mu jaoks.
 
Kaur Põnnike (endine Munzu - vahetan nimesid, et sind ja ennast ja pedo sõpru närvi ajada) 23. veebruar 2024, kl 00.50
teen seda kas selleks ,et sind ja su pedo sõpru närvi ajada. ma ei soovi unustada kust oma teed alustasin . seega ma ei loobu käepidudest aga mu tuleviku naine oleks nr 1 mu jaoks.

+ UNUSTASIN LISADA, ET MÄEPIDUDE AJAL PLAANIN JÄTKATA KA ENDA LIBESTATUD AANUSE PENETREERIMIST PÖIDLAGA SAMAL AJAL TEISE KÄEGA “PIHU-PEOTADES”, SIIS ON MU SEEMNE-YOBI PURSKED ÄSTI VÕIMSAD!
 
reaalselt ei saa aru mis soga sa ajad 25. veebruar 2024, kl 14.43
oled sa ehk proovind mitte olla vaimuhaige pedofiili ahistaja ja teeskleja.... oled kunagi proovind normaalnne inimene olla.....
 
Järvamaalane 28. veebruar 2024, kl 01.48
Saadame need unelmad edasi su emale. Las ka naudib elu vanaduspõlves
 
naljakas ,et oled nende poolt. rooma tagasi selle kivi alla kust tulid . nad mõnitavad järvamaad ja järvamaalasi aga sa tont oled ikka nende poolt. 28. veebruar 2024, kl 07.10
Järvamaalane 28. veebruar 2024, kl 01.48
Saadame need unelmad edasi su emale. Las ka naudib elu vanaduspõlves

saada edu sulle . ma hea meelega ütlen mida sa ja su sõbrad teevad ja räägivad siin.
 
eks sa saadaa siis 28. veebruar 2024, kl 07.11
a keda mu ema su arust usub rohkem sind ja su vaimuhaigeid sõpru või mind........ usub ta rohkem teie valesi või mind. mõtle selle peale teeskleja...
 
Noksitrollid 26. märts 2024, kl 11.46
..ma tean, kus kohast te kõik info võtate, kasutate kemaikaale...

LP. Noksitroll
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!