Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
pealkirjata diip post eksole
 
JÄLGige punast palli kui lugemine raskeks läheb.... 17. veebruar 2024, kl 10.35
1 miks ma lihtsalt kaaalu ei kaota. miks ma peaks. kas ma peaks seda tegema teie või enda pärast. keda mu paks olemine mõjutab päriselt. teid või mind. ehk juba proovin kaalu kaotada enda mitte teie pärast. teil on see loll autistlik must valge hea halb 1980nendate mõtlemine ,et paksud ei saavuta elus midagi. te ei saavuta ise sellise autistliku piiratud mõtlemisega midagi

2 ma ei tee end lolliks siin. ma vaid kummutan sinu sinu mitte sõprade valesi. seda ei ole eriti raske teha kuna kõik KÕIK mida sa oma mitte sõpradega ütled on vale ja laim. aga ma teen end mingil maaigilisel kombel lolliks. ma olen vist 500 korda öelnud ,et MIND EI KOTI mida teised siin foorumis minust arvavad. olen 4555 korda öelnud ,et on vähe inimesi siin ilmas kelle arvamusest ma hoolin. ja MITTE KEEGI NEIST ei ole siin foorumis.

3 see on minu aeg. minu elu. ma teen mida tahan. millal tahan. kaua tahan palju tahan. te ei ole mu sugulased mu sõbrad mu vanemad. te ei dikteeri mulle mida ma võin või ei ON SELGE.

4 ma olen olnud kunstnik ja luuletaja ja kirjanik ja jään selleks kogu eluks. ma ei tee seda raha ega kuulsuse pärast. kahju kui te sest aru ei saa....

5. te ei otsuta mu tuleviku üle mida saan mida ei. te ei ole gate keeperid. te olete vaid tühi tolm mis mõne aja pärast maha pudeneb ja kõigilt meelest läheb. teil ei ole kontrolli ei enda elu ega minu elu üle. ei ole vaja tantsida teeselda tõmmelda ja näidelda.

lõpuks vaadake ise peeglisse ja enda sisse. teil on aega siin foorumis si tta rääkida asjadest inimestest ja nende peredest kellest te ei tea midagi. ma olen kui te veel märgand pole edukalt olnud siit foorumist eeemal korduvalt. a te ei oska ilmselgelt lugeda ning te ei tunne vist ka numbreid hästi. ainus mida oskate on gimmickuid ja 1 teema poni jama toota ja eirata seda mis siin foorumis tegelikult toimub. te jätkuvalt ei saa aru kes on siin foorumis probleem kes mitte. kes teeb end lollliks kes ei.
mina ei ole probleem. mina ei riku foorumit
seda teete sina
oma
mitte
sõp
ra
dega
.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!