Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Muusika kodulähedases poes
 
Kassiga tädi 18. veebruar 2024, kl 09.53
Mitmed aastad tagasi tuli mu kodulähedase poe kõlaritest pea iga kord, kui olin sunnitud toiduvarude täiendamiseks sealt läbi astuma, 5miinuse "paaristõuked".
Täpsemalt kommenteerimata, mida ma sellest loost arvan, lisaksin vaid, et kuigi Puuluup on tore bänd, ei ole ma viimast Eesti laulu võidulugu õnneks veel kordagi kuulnud.
Mina vanemapoolse inimesena jään ikka oma traditsiooniliste muusikaliste lemmikute juurde. Kahju, et poes ega ka "laulge kaasa" saates ei kuule kunagi midagi sellist:
https://www.youtube.com/watch?v=uTVNJWThv38
 
kas gösta on su sõber 18. veebruar 2024, kl 10.52
ka tal on kasse
palju
palju
PALJU
kassee....
 
Kassiga tädi 18. veebruar 2024, kl 11.26
10.52-le:
Jaa, muidugi, maailmas on 46.5 miljonit majapidamist, kus peetakse vähemalt ühte kassi, ja kõik need pered on omavahel isiklikult tuttavad.
 
hmmm 18. veebruar 2024, kl 22.02
Mulle meeldis võitja küll kõige rohkem, mis ei tähenda, et fänn. Üldmulje oli teistest lihtsalt parem. Puuluupi polnud varem kuulnud. Ollie laul oli hea, aga sõnu minu maitse järgi liiga vähe.
 
lood 19. veebruar 2024, kl 15.39
Praegu meeldivad Ukraina, Moldova, Leedu, Saksamaa, Hispaania ka. Inimestele meeldib veel Prantsusmaa lugu.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!