Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
RÕNGASLIHASE VIGASTUS: Osalesin nädalavahetusel Eesti Bebbu-wendade Ceppi Cuninga võistlusel. Võit tiimiga tuli - lasin ca sajakonnal jäme juurikal wurtsutada oma rosin-mustikasse, nyyd aga pepsuauk enam ei pea kinni ja roe tuleb säärde
 
Múnnur Múndzu PD-pojuke (tuntud ka kui Kären Múnnitu Põnnike “Perzze-wõtja”) 26. veebruar 2024, kl 00.20
RÕNGASLIHASE VIGASTUS: Osalesin nädalavahetusel Eesti Bebbu-wendade Ceppi Cuninga võistlusel. Võit tiimiga tuli - lasin ca sajakonnal jäme juurikal wurtsutada oma rosin-mustikasse, nyyd aga pepsuauk enam ei pea kinni ja roe tuleb säärde.

Ma ei saa aru, miks see nyyd nii on? Kas nii jääpki?
 
Jarmo Jõhkard 26. veebruar 2024, kl 01.41
Kurb kuulda, et Su pärakas siis nõnda väljavenind, et ei täida enam oma rolli…

Ma küll lasin hundikoreal oma türviku kõvaks ja libedaks imuda, enne kui Su bebo-prakku selle lükkasin, või õigemini raiusin.

Kuidas muidu Järvamaal elu-olu - tibens-tobens?
 
Meero Mump 26. veebruar 2024, kl 01.46
Egash tuu Muntšo või kes-tuu-olligi ikke üks õoge miis oleki - tuu es jaga ju mishkit. Ma ikve õsw tõmmasi sääl tuu Muntšo wembost. Kus ummava ne tulemuse.

Järva elu normull. Aga järgmine aasta tulema ja mokad sirgeks raiume!!
 
Predatoor 26. märts 2024, kl 11.50
meil öösiti käivad agentpredaatorid suurte kiimalaste hälvetega, lendavad, kui parmud kohale, kus kasutavad tuimestavaid kemikaale ning lükkavad oma londu anusesse, kus löristavad mitu tundi ning ärgates tunned kuidas teie anus on välja veninund, siis imestate miks peeretades löriseb
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!