Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
MIDA TE TRA MÖLISETE SIIN RUBELIST JA MUUDEST ASJADEST JA KUJUTATE ETTE ,ET OLETE ÄSSAD

süüdistage end ,et olete arad ja nõrgad ja vaid räägite aga reaalsuses ei tee mitte miskit. 28. veebruar 2024, kl 13.10
ei ole te miskit ega te ei tee ka midagi te vaid mölisete. ma proovin algaja voodoo nõiana miskit päriselt ja reaalselt ka ära teha. võite olla igavad realistid ja kahelda mus palju tahate mind ei koti see.
miks teile rubeli elukohta vaja kui te miskit nii või na ei tee . te olete need inimesed sotsiaal meedias kes ütlevad ,et anname pedofiilile nii ja naa peksa aga tegudeni ei jõua. taas ei kutsu ma kedagi üles miskit tegema aga ma lihtsalt ütlen nagu on. sotsmeedias on kõik tegijad. siis heiditakse mind kuna ma üritan miskit ka päriselt teha mis siis kui voodoo nõiana. saan aru ,et te olete igavad ja ateistlikud ja realistlikud autistid seega say no more.
ma ei pea teie käest luba küsima kas ma võin siin postitada või ei. ma ei küsi netihiirodelt ega argpüksidelt luba. ma ei vaja mingite reetutire pedofiilide ja vaimuhaigete luba. võite selle ära unustada ja elada oma perfektses maailmas kus te miskit teete ja kus kõik teid armastavad. päris maailmas olete vaid jutupaunikud ja ei tee mitte sttaqi . punkt. te ei otsusta ega kontrilli mind mu elu ega saatust .. sellega on kõik öeldud. te olete nõrgad ja arad see on teie mitte minu süü .

eeldan ,et varastate ka selle kommentaari ja panete sellele mingi rumala pealkirja. head teed teile siis te krdi luuserid.

veel sellele isehakkand ässale 28. veebruar 2024, kl 13.19
mine ja mõtle veel muinasjutte välja kuida sa andsid mulle nii ja naamoodi ära. sa vaid räägid ja mõtled sõjalugusi välja . su lugudel pole tegelikuse ega reaalsusega pistmist. sa aja oma muinasjutte edasi oma sõpradega.
on aeg ja koht gimmickuteks ja formulateks ja 1 teema poni mögaks aga praegu ei ole see aeg.

kui tahad asju välja mõelda ja muinasjutte ja välja mõeldud sõjalugusi vesta siis tee seda mujal. tee selleks enda foorum või blogi.

lõplik ja viimane asi ma arvan. 28. veebruar 2024, kl 17.35
kui teie ei austa mind. kui teie ei austa tõde ja fakte ja minu inimesi . kui te ei pea seda mida ütlen millekski ja hakkate mingit homo jama peale ajama. mind teesklema ja mulle sõnu suhu panema siis ei pea ka ma austama teid. ma ei pea austama mida teie foorumis tahate või ei. ma ei pea austama teie soovi ja teie tahtmist. kui te ei arvesta minuga ei arvesta ma teiega. kui teie ei mind minu elu privaatsust millekski siis ei pea ma teie soove millekski. kui te ei pea mind millekski siis ei pea ma teid millekski.

sorry ma ei käitu kenasti inimestega kes mind ja mu inimesi laimavad. ma ei käitu kenasti inimestega kes neid laimajad kaitsevad ja kes käituvad sedasi nagu ma oleks probleem siin foorumis kuigi ei ole . miks ma peaks teadvustama mida teie ütlete ja räägite kui te ei teadvusta seda mida ma ütlen.

ma ei võlgne teile miskit. ma ei võlgne teile austust. ma postitan siin millal ja mida tahan.

ma teen mida tahan millal tahan oma elus. minu elu minu reeglid. ma ei pea olema teie sugune 1 teema poni. kõik ei pea olema teie sugused vaimuhaiged . ma ei jaksa seda sama laulu korrata ja laulda sest te olete nii rumalad ,et ei saa aru sellest mida olen 100 korda öelnud.

ma olen siin foorumis ,et kummutada teie laimu teie valesi tõe ja faktidega. muud ei miskit. vahel räägin oma arvamusi ja levitan patriotismi. teie aga vihkate seda sest te vihkate meie riiki meie maad ja meie inimesi. sest te olete venemeelsed reeturid. järvamaalasele ütleks üht mine ja hakka oma algkirju koguma kui sa arvad ,et ma olen järvamaa häbiplekk. mina ei ole süüdi selles ,et need vaimuhaiged kellele sa poed teevad järvamaad maha sest ma elan seal. mina ei pea peitma ega häbenema end. ma ei pea olema anonüümne. erinevalt sinust ja su sõpradest. selle asemel ,et minuga ägiseda ägise nendega . nemad teevad järvamaad ja järvamaalasi maha seal hulgas sind. sa rumal inimene.

ma ei kavatse teie ees koogutada ja kummardada sest ma ei ole ropp raivo.
te ei ole kuningad. te ei ole ässad. te olete anonüümsed argpüksid ja vaimuhaiged. kõik mis te minust mu inimestest ja me elust räägite on väljamõeldis. te valetate ja mõtlete asju välja. tunnen kaasa kõigile kes teid usuvad ila suunurgast tilkumas.

the end.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!