Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
kuna seee foorumi PEDOFIIL ja VAIMUHAIGE JA AHISTAJA TAHAB tähelepanu siis annan talle seda veel
 
tahad tähelepanu nüüd said seda loodan ,et naudid.... 01. märts 2024, kl 08.12
taaskord tuletan meelde mida see pedofiil on teind. eeldan ,et seda posti ignoreeritakse kärenite ja teiste foorumi argpükside poolt ja öeldakse kedagi ei koti. aga well too bad sest ma teen selle postituse ikkagi.

1. ta ahistas blogijat. ta peret ja ta lapsi. proovides mind süüdi lavastada selles. ta tegi blogijale ühele g ay lehele kuulutuse ja jagas ta isikliku infot. ta ütles ,et blogija lapsed on vähihaiged kuna blogija ajas neil suvel juuksed maha . ta lubas neid ka seksi orjadeks müüja ja ütles ,et nad on kmaste nägudega. selles proovis see kloun mind süüdi lavastada aga me kõik teame kuida see lõpppes. NOT GUILTY VITCH.

2 julgustas 12 aastast tüdrukut sama vana poisiga anaali tegema. ma tean ,et te siin foorumis olete selgrootud limuskid ja ütlete ,et see on seaduslik ,et alakad võivad teineteisega seksida. aga see pole moraalselt normaalne ega õige . teil ei ole hinge ega moraali. te olete arad süldid.

3 ta tegi maha mu mineviku vigu oma sõpradega ja ütles ,et võib ka halbu asju jagada.

4 ta on mind teeselnud. proovib jätkuvalt varastada mu identiteeti. proovib mulle sõnu suhu panna mida ma ei ütleks tavaliselt.

5 varastas mu video klipi ja võttis kontekstist välja ja nüüd väidab ,et see mingi tutoorial.


vabandan kui miskit unustasin. naudi oma tähelepanu pedo nä rakas........


nüüd see vrdjas mõnitab kaudselt alexander rubeli ohvreid ka....
 
sa oled hale tähelepanu otsijaa 01. märts 2024, kl 08.13
sul pole eneseidentiteeti ega teadlikust. su elu on ringrada. käid ringiratast a kuhugi ei jõua. seega elad end minu ja teiste peal välja siin sa pedo vaimuhaige KÕNTS.
 
Maailma Kuningas 02. märts 2024, kl 11.27
Kes sul lubas siia kirjutada? Kas Sul luba üldse on? Tõesta, et on. TÕESTA!!
 
blablablablablaaaa 02. märts 2024, kl 13.32
Kes sul lubas siia kirjutada? Kas Sul luba üldse on? Tõesta, et on. TÕESTA!!

ma ei vaja sinu luba sa loll pedofiil. ma ei vaja su luba sa loll pedofiil. mina ei pea teile miskit tõestama. kui teie ei pea miskit tõestama siis ei pea mina ka....

okei tahad tõeestust . siis vaata omeenda poste siin on su tõestus. sa oled tähelepanu otsija. sa üritad olla keegi miski mis ja kes sa pole ja kes ja mis sa kunagi olema ei saa. tundub ,et sa taas oled iseenese eksistentsi ja koha ära unustand.
 
mitu korda ma pean ütlema ,ET 02. märts 2024, kl 13.33
ÄRA
AHVI
MIND
JA MU POSTE
JA MU SÕNU
 
Morbiidne Rubel Gimmick Formula Tutorial Mundzu on mu passi kantud õige nimi! Palun austage seda ja ärge ahvige mind! 03. märts 2024, kl 02.18
Mind ka palun ära ahvi!

Ma näiteks kirjutan siia foorumisse postitusi.

Sina aga ära ahvi mind ja ära tee seda! Ehk = ära kirjuta siia! Kirjuta näiteks sahtlisse või pastakaga näiteks oma tillukese mundziku eesnaha alla.

Jõudu! Ja eks, ära kirjuta siia enam.

Veelkord, jäta meelde: ei kirjuta! Eks! Siia ei kirjuta. Ei + kirjuta! Diil?!
 
???? 03. märts 2024, kl 03.02
su ema ika loeb su postitusi? ja mida ta neist arvab? ja mida ta naabrid sellest arvavad kui ta poja postitusi loevad?
 
kas su ema ja su mitte sõprade emad ja naabrid loevad su ja su sõprade postitusi ja mis nad sest arvavad 03. märts 2024, kl 06.53
su ema ika loeb su postitusi? ja mida ta neist arvab? ja mida ta naabrid sellest arvavad kui ta poja postitusi loevad?

pole relevent ja pole sinu asi. pole relevant ja sinu asi. pole relevent ja pole sinu asi.
 
mida nad arvama peaks siis. ma kummutan sinu ja su sõprade valesi. 03. märts 2024, kl 06.56
kumba nad sinu arust usuks sind ja su sõpru või mind. ära ürita indimitateta ja eks a proovi mu ema ja naabrite käest siis ise küsida . oi sorry sa ei julge . sa anonüümne netihiiro my bad....
 
gimmickutele ma ei vasta ei reageeri 03. märts 2024, kl 06.57
annan lithsalt teada .hale kuida mõni mu tähelepanu saada proovib. eks naudi sa loll pedofiil. rohkem sa küll ei saa nii pea kui üldse....
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!