Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
kuida te enda ja oma tegudega elada suudate
 
hernehirmutis 89 03. märts 2024, kl 20.28
mäletan teie valeväidet ,et ma tunnistasin üles oma väiksemaid asju ,et saada vähem karistust suuremate asjade eest. vabandab aga te eksite rängalt. ei ole ega tule mu poolt suuremaid asju.

nüüdsest on lood sellised ,et ma ei võta teid tõsiselt ega teadvusta mitte midagi mida te ütlete kuna te olete ANONÜÜMSED. ma ei pea teid anonüümseid netihiirosi kuulama. ma ei pea teid teadvustama ega võtma tõsiselt midagi mida te ütlete . tahate tõsiselt võetavust rääkige oma PÄRIS nimede alt. ei mingeid ahto leemeteid ega sellist jama. tahate olla tegijad ausad ja õiged tegijad ja kuningad siis rääkige jama oma PÄRIS NIMEDE ALT . muidu te seda pole. muidu ei võta ma teid tõsiselt. ja keegi siit ei peaks võtma tõsiselt anonüümseid ärplejaid nagu teie. te juba teate kes ma olen. seega kui tahate mind hukka mõista tehke seda oma PÄRIS IDENTITEEDI ALT. MUIDU eiran ma teie jama ja ütlen koguaeg seda . ma ei võta teid tõsiselt ega teadvusta seda mida ütlete kuna olete anonüümsed...

mu paus siit foorumist jätkub. tundsin ,et pean seda ennem ütlema kui lähen. ma eeldan ,et te ei võta mind ja seda posti tõsiselt. noh siis ei võta ka ma teid tõsiselt. pole kunagi võtnudki. kui anonüümsus teilt kaob siis ehk võin teid tõsiselt võtta. ennem mitte. bye bye
 
Järvamaalane 04. märts 2024, kl 02.57
No te perekond on omadega ikka puhta sassis. Kollektiiv - oleme kõik lollakad ja ootame riigi abi, et lollakad edasi olla. Tegelt tuleks teid muidusööjaid kõik kuhugi ühiskondlikule tööle saata.
 
Ma olen robot 04. märts 2024, kl 15.57
Kahju küll, et sa, r., sinnamaani ei suuda areneda, et lõpetaksid ära selle kiusajate lõbustamise.
Ja kui sa küsid kiusajatelt, kuidas nad selliste ilgete v2rdidena elada suudavad, siis see oleks sama hea, kui sa üritaksid krokodillilt uurida, ega teda äkki kurbus ei taba, kui ta mõne rohusööja looma nahka paneb.
Ära käitu nagu haavatav saakloom, alles siis võid loota, et kiskjad ei pane sind väga tähele.
See pole küll tore, aga samas - selline ON tänapäeva maailma reaalsus.
Sa võid seda edasi ignoreerida ja teistelt nõuda, et nad muutuksid viisakamateks, mõistvamateks, inimlikumateks ja nii edasi, aga seda ei juhtu.
Igaüks saab muuta ainult ennast, mitte teisi.
 
Ausõna! 04. märts 2024, kl 23.55
Pange pepusse ja elage rõõmsalt! Vaadake ainult, et midagi meestevahelist aset ei leiaks - see on ülim perverssus, millega tegelevad ehk üksikud, eriliselt väärastunud isehakanud prohvetid.
 
ma olen robot. sa oled kären ma ei teadvusta seda mida ütled ja ma ei kuula sind 06. märts 2024, kl 07.07
ausõna sinuga ei rääkind keegi hoia oma gimmickud endale.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!