Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
ma teen mida tahan elan nagu tahan postitan millal mida tahan . see ei ole sinu asi
 
ma ei kuula sind ja su nõuandeid sa ei tea millest sa räägid oma sõpradega 06. märts 2024, kl 07.16
ma teen mida tahan elan nagu tahan postitan millal mida tahan . see ei ole sinu asi ma teen mida tahan elan nagu tahan postitan millal mida tahan . see ei ole sinu asi ma teen mida tahan elan nagu tahan postitan millal mida tahan . see ei ole sinu asi ma teen mida tahan elan nagu tahan postitan millal mida tahan . see ei ole sinu asi ma teen mida tahan elan nagu tahan postitan millal mida tahan . see ei ole sinu asi ma teen mida tahan elan nagu tahan postitan millal mida tahan . see ei ole sinu asi ma teen mida tahan elan nagu tahan postitan millal mida tahan . see ei ole sinu asi ma teen mida tahan elan nagu tahan postitan millal mida tahan . see ei ole sinu asi
 
Täpsustus - postitan siis, kui peremehed ja isandad lubavad! 06. märts 2024, kl 07.34
See on EESTI asi! Peaasi, et meie kallis Eestis mingeid isehakanud Mundzusid ja hulle poleks rahvast tüütamas! See ongi ausa õigusriigi põhimõte. M.O.T.T.
 
Ja ärge unustage... 07. märts 2024, kl 00.24
... PEPUSSE PANNA !!!
 
gimmickud 1 teema poni blablabla kedagi ei koti 08. märts 2024, kl 11.57
sa oled ikka vaimuahige topelt reetur ja pdfiil ja hulll seda ei muuda miski
 
Anonüümus 11. märts 2024, kl 22.35
Nii. Ja mis sa edasi teed sellega? Avaldad petitsiooni või karjud "Kunstiakadeemia!"?
 
Mundzius 12. märts 2024, kl 00.21
Minu ööooteks oleks “Õrn anaal”…

Kas sa oleksid selleks ‘kepp’?!
 
veider 12. märts 2024, kl 02.07
emme tagatoas elav pesematu keskealine keda paneb? ilmselt toidujäätmeid ja lutikaid. kevadel loovad ka kärbsed seksuaalset vaheldust. vääga huvitav elu.
 
Ropp Raivo 13. märts 2024, kl 00.56
Olen pannud tähele, et sel ‘pojukesel’ on siiski ka ‘torutühjendamise’ vajadused.. Milleks on vaja ekraanile suurerinnalisi kaunitare?!

Aga kuulakem nüüd hästi - mina panen neid päriselus. Otse mopsu, sutsu ja vahel ka ana-kanalisse.
 
dsp ropp raivo tryes it 26. märts 2024, kl 08.23
Olen pannud tähele, et sel ‘pojukesel’ on siiski ka ‘torutühjendamise’ vajadused.. Milleks on vaja ekraanile suurerinnalisi kaunitare?!

mis see sinu asi on. mine poe oma isandatele. taaskord see hüppamine ei ole sinu rida. mine tagasi ja eira mind nagu enne tegid.....

Aga kuulakem nüüd hästi - mina panen neid päriselus. Otse mopsu, sutsu ja vahel ka ana-kanalisse.

mind ei koti kui paned mingeid naisi kellel ei ole aju ega mõistust......... ei koti sa oled mingi pervo ja potensiaalne vägistaja....

taaskord kõvatamine ja poosetamine ei sobi sulle. mine dodgi mind nagu enne tegid ja poe oma isandatele nagu enne tegid.
 
okei vaimuhaige okei pedofiiil räägi veel enda elust 26. märts 2024, kl 08.24
emme tagatoas elav pesematu keskealine keda paneb? ilmselt toidujäätmeid ja lutikaid. kevadel loovad ka kärbsed seksuaalset vaheldust. vääga huvitav elu.

endast räägid ve sest minust sa ei räägi
 
anonüümsele netihiirole siis 26. märts 2024, kl 08.25
Nii. Ja mis sa edasi teed sellega? Avaldad petitsiooni või karjud "Kunstiakadeemia!"?

ei kullake . seda teed sina ühel päeval
 
motti kusagil mujal luuser 26. märts 2024, kl 08.26
See on EESTI asi! Peaasi, et meie kallis Eestis mingeid isehakanud Mundzusid ja hulle poleks rahvast tüütamas! See ongi ausa õigusriigi põhimõte. M.O.T.T.




okei pedofiil okei ahistaja ok vrdjas
 
Petka 26. märts 2024, kl 12.21
Postitata võib kõike kõigest senikaua kui keegi pankrannikult alla ei hüppa
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!