Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
kallis foorumi pedofiil katsu saada aru järgnevast
 
unknown userrrr 10. aprill 2024, kl 16.38
sul ei ole mingit kontrolli minu üle. sul ei ole mingit võimu minu üle. kui sul on miskit päriselt ka öelda siis tead kustkohast mind leida. mu gmaili adressi tead . after all sa oled seda ju varastand ,et mind paremini teeselda. mu blogi adressi ka tead . ma ei ole see blogija keda ja kelle lapsi ja peret sa ahistasid seega sa oled päris sügavas vees siin.....

ma ei ole mingi ropp raivo sul siin. mina ei kooguta mina ei kummarda su ees. ma ei kaaguta kaasa. olen esimesest päevast saadik andnud teada ,et ma ei ole siin selleks ,et teie ees koogutada ja ,et kaasa kaagutada. ma olen siin selleks ,et levitada tõde selle kohta mis te tegite ja olen ka siin selleks ,et teid lõplikult hävitada enne kui seda minuga teete. see kas mina või teie. ma valin enda seega ma võidan selle sõja vahendeid valimata .https://antinaistekafoorum.blogspot.com/


peate end kuningateks ja ässadegs siis loodan teid näha oma blogi kommentaarides hüppamas ja oma emaili inboxis nagu te siin ärplete ja hüppate. kui ei siis tõestate lõplikult ,et olete netihiirod kes vaid foorumis anonüümselt taidlevad.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!