Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Islandil koolitatakse juba lasteaias pederaste välja
 
Õudne 11. jaanuar 2017, kl 20.44
Pealtnägijas praegu näitab... Kohutav, kuhupoole teel oleme ka siinsete lillade ja muidu lilla soki kandjate survel!!
 
Fakk 11. jaanuar 2017, kl 20.45
Linnapead ja usupapid osalevad pedeparaadil... Ma ei usu oma silmi
 
noh 11. jaanuar 2017, kl 21.56
Soomes osalevad samuti.
 
HOIATUS ---isale ja emale: 12. jaanuar 2017, kl 09.35
Õudne Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Pealtnägijas praegu näitab... Kohutav, kuhupoole t
> eel oleme ka siinsete lillade ja muidu lilla soki
> kandjate survel
VÄGEV SAATAN - AASTAID JUBA TEGUTSEB ..JA ON JÕUDNUD MEIE EESTI KALLALE;;
1: Kunagi Juba Hävitati -selline Kurjuse, jumala vihkajate ,hoorade ja pedede eluke, ja ka see oli --väga haige maailm;
2.Jälgige TÄNA eestimaal --meie koolides ---mida Teie lastele-- seal Koolimajades ""Armsate pagulaste sallivuseks välja mõtlevad, -- igasugu mänge juba õpetavad! ( M. Helme Kanal-3 uudiste saates, sellest ka pikalt rääkis::
Aga eesti minister M, REPS ---POLE NAGU MIDAGI ÕPETAMISEST KUULNUD ?
 
lõpetage paanika 12. jaanuar 2017, kl 09.46
Seda ei ole võimalik õpetada, isegi, kui lapsi sunnitaks taha keerama, nende seksuaalsus sellest ei muutu. Ainult need, kellel endal on huvi, räägivad sellist juttu. Et tahe omasoolisega seksida on tugev, aga õnneks valitsus veel ei luba
 
pro 13. jaanuar 2017, kl 01.57
Selle ametlik nimi on: "homoseksuaalid ei tee homopropagandat" ja "ükski hetero pole veel homode juures homoks muutunud". IRW!
Imelik muidugi kui homod kinnitavad, et ükski hetero ei saa muutuda siis miks juba lasteaiast peale viiakse heterolapsed intensiivselt selle hälbega kokku? Ikkagi loodavad, et muutus toimuks?
 
to pro 17. jaanuar 2017, kl 02.38
Mida seal siis tehakse? Näidatakse ette, kuidas homo seksib ja antakse lapsele šokolaadi, aga kui hetero, siis peab nurgas seisma ja häbenema ja loodetavasti tekib assotsiatsioon? Kui lihtsalt homo- ja heteropaaridest räägitakse, siis lapsel tekib homoseksuaalsus täpselt sama harva, nagu loodusdokumentaalfilmi vaadates zoofiilia.
Pealegi ei saa lapsed seksuaalsusest aru, nagu täiskasvanud.
Nende jaoks on see täiesti ebahuvitav lugu, kui neid ei puuduta, lihtsalt fakt, et onu on onuga ja tädi tädiga. Mõni peab veel naljakaks, ka heterode suhteid. Nad ei kujuta ette, mis tunne see oleks, kui keegi nendega seksiks, nagu inimene, kellel on seksikogemus olemas.
 
robi 17. jaanuar 2017, kl 14.17
võib-olla vaatad mõne video youtube-st, kus looduse, sh. inimese arengut seletatakse (evolutsioon). siis ehk hakkad aru saama looduse "vingerpussidest" ning oskad asjadele pisut laiemalt hinnangut anda.
võid ka inimese loote arengu videost näha, milliseid metamorfoose loode läbi käib, enne kui inimesesarnaseks muutub. huvi korral võid ka mõne geneetika aluste video läbi vaadata, kus näeksid, milliseid "vigu" raku jagunemisel võib tekkida.
siis ehk jõuab sinu peakolu sisse teadmine looduse toimemehhanismidest, samuti ka omaenda mina tegelikust olemusest.
seniks ära plärtsu ja keskendu millelegi olulisele.
 
Tiba 17. jaanuar 2017, kl 14.30
See ülemaailmne tulemus on Obama algatus ja Merkeli toetus.
 
InterStar 18. jaanuar 2017, kl 17.18
Jätke see homofoobia ära juba, sest kriitika ja hukkamõist ei aita siin, aga teeb veel hullemaks olukorda, las nad olla sellised nagu on, sest meie planeedil on suur segadus, kuna inimesed ei ela Jumala seaduste järgi ja sellepärast mõned naishinged sünnivad mehe kehasse ja vastupidi. Seda ei ole võimalik meie meditsiini meetoditega välja ravida. On võimalik sellest lahti saada ainult inimese vaimse arenguga. Ja niikaua kui need inimesed ei ole sinna punkti jõudnud, tuleb neid aktsepteerida ja võtta vastu sellistena nagu nad on, see kiirendab protsessi vabanemise suunas, hukkamõistmine aga pidurdab seda.
 
Ferdinant 19. jaanuar 2017, kl 00.06
Ma ka nägin erile pederasti kui tasulises käisin, sel oli uks lahti ja näitas oma riista mulle ning kutsus kuuti sisse, et ta vaba hetkel. Sitahäda läks ära kohe. Jube. Igalpool neid juba.
 
pro 19. jaanuar 2017, kl 08.24
Milleks seda tehakse? Mitte selleks, et pöörata normaalsed seksuaalselt hälbinuteks vaid selleks, et pöörata normaalse inimese terve mõistus perversseks. Selliseks mis hakkab pidama seksuaalhälbeid normaaluseks ning ei põhjusta enda degenerantidele nende hävitustöös takistusi. Normaalseid lapsi harjutatakse maast madalast seksuaalhälbinuid tavaliseks pidama. See on põhjus miks lastaaia lastele korraldatakse ajupesu.
 
prr 20. jaanuar 2017, kl 04.46
Islandil? Mis see meie asi peaks olema, kuidas nemad seal elada soovivad?
 
to pro 22. jaanuar 2017, kl 18.57
Kuidas harjutatakse normaalseks pidama? Lapsed saavad lihtsalt teada, et homod ja heterod eksisteerivad, keegi ei sunni neid homodeks. Laste jaoks on igasugused seksiteemad eelkõige tobedad ja naljakad, kui midagi pealesuruma hakatakse, saab vastupidise reaktsiooni. Lapsed ei kujuta seksi füüsiliselt ette, nende jaoks ongi kõrgem tase see, et onu hoiab onuga käest kinni ja kui räägitaksegi pepuseksist, siis lihtsalt roppude sõnade ütlemise pärast. Noku, pepu, kakaauk jne.
Kas sinu meelest tohiks lastele loodusfilme näidata, kus loomad seksivad? Või see teeb lastest zoofiilid?
 
teemaalgatajale 23. jaanuar 2017, kl 09.36
Rahune nüüd maha! Sinu lapsed ei käi ometi Islandil lasteaias :)
Kuigi tundub, et lasteaialaps oled sina ise.
 
pro 24. jaanuar 2017, kl 12.29
Nii harjutataksegi. Laps kes on saanud loengu homodest ja just sellise homosid normaalsuseks pidava (aga muud loengud on tänapäeval välistatud) siis laps muutub tulevikus ükskõikseks nende suhtes ja homodel on sellevõrra lihtsam oma perversset elu avalikult elada. Homod ei ole "mõnusad onud kes lihtsalt tahavad üksteist armastada" vaid räigete kõrvalekalletega suhtumises seksi. Vaata nende paraadide pilte! Seal näed kõike muud kui tavalisi mehi kes "soovivad vaid üksteist armastada"!
Ja kui mulle mainitakse, et lapsed niikuinii aru ei saa siis küsimus, et milleks lasteaialapsele siis seal korraldatakse ajupesu?
 
tõesti! 24. jaanuar 2017, kl 13.55
No ja kuidas see sind siis torgib?
Tule Islandilt ära ja ela Eestis:) Siis ei harjuta keegi.
 
Kuule viimane! 25. jaanuar 2017, kl 18.28
Vaata Tallinna TV-st A. Raidi saadet Mõtleme taas (möödunud nädalal), kus vägagi detailselt ära näidatud EESTI ÕPETAJATE JA LASTEAIA KASVATAJATE KOHUSTUSLIKUD KÄSULAUAD laste seksuaalkasvatusest
ALATES 4-ST ELUKUUST!!! Ja mida veel 10-aastastele õpetatakse!! :(
Seega, loll suumulk kinni, kui midagi ei tea!!!
 
lasteaiakasvataja, kes midagi ei tea 01. veebruar 2017, kl 11.35
Laps, ära plärtsu! Õpi kõigepealt viisakalt väljenduma ja siis tule täiskasvanute foorumisse.
Näita mulle ka neid KÄSULAUDU:), mille kohaselt ma alates lapse neljandast elukuust peaksin suunama. Mul küll neljakuiseid rühmas ei ole.
 
nojahh 10. veebruar 2017, kl 22.34
See teatud propaganda on juba palju hullem kui välja paistab. Kuskilt uudistest lugesin et me lasteaedadel ka vastav programm. Alustatakse sellega, et tüdruk ei pea tüdruk olema ja poiss ei pea poiss olema jne.
Õhtulehes oli hiljuti artikkel, kus protestiti selle vastu, et Rahva Raamatu poes olid raamatud eraldi tüdrukutele ja poistele.Elagu el.
 
nojahh 10. veebruar 2017, kl 23.01
Sa näed asja õieti, aga sellise jubeda teemaga oled vales teemas. Ainuke ajudega koht siin on lolliklubi.
 
vaatasin 21. veebruar 2017, kl 20.43
Vaatasin ka saadet. Mis oli eris kummaline, et poisse ja tüdrukuid hoiti lahus ja mängiti ka eraldi, poistele topiti roosasid pluuse selga ja ei nähtud midagi halba selles kui nad ka kleidikesi kannaks ja küünte värvimine pidavat ka ok olema kui poisid seda teevad, ilusti olid vastavad programmid poistele seal lastaias sees(värvime küüni ja paneme selga tüdrukute riideid tunneme ennast naiselikuna) ja tüdrukutele oli ka kummalised programmid sisse võetud. Sorry aga minu meelest ei kasvata sealses lasteaias õeti neid lapsi, toimub juba laste peal katsetuste tegemine ja psüholoogiaga mängimine ning lapse seksuaalse arengu mõjutamine.
 
keegi 25. veebruar 2017, kl 00.58
Kuuni voi kuuri voi muu ehitise varvimine voib ju vabalt meeste too olla, milles probleem? Pigem on see teema inimeseks olemisest uldisemas plaanis, poistele voivad huvi pakkuda nn. "pehmemad" valdkonnad, samuti tudrukud ei taha alati kanda roosasid satsikesi, vaid soovivad ehitada, autodega mangida jne. Ise ka olen lapsena tahtnud mangupustolit ja puude otsas roninud ega sellest sugu ega sooline orientatsioon ei muutu.
Tanapaeval juhivad naised autot, firmasid, mehed on kokad ja poemuujad jne., imelik, kui lapsi titest peale kuskile kasti surutakse, ema teeb suua ja koristab ja isa too on olut juua ja ajalehte lugeda.
 
teele 28. veebruar 2017, kl 17.25
minu jaoks ka arusaamatu, miks poiss küüni ei tohiks värvida. igati mehelik ju. aga ausalt, ma lapsena ehitasin ja möllasin, mängisin ainult poistega, autod ja rattad, hiljem motikad - ja naiseks kasvasin ikka, isegi mees on mul olemas. müstika missugune, eks. süüa teen ka, aga koristamine on tüütu, õnneks mu ülimalt mehelik mees ei pea paljuks tolmu pühkida ja pesu pesta, kui ma ise ei viitsi. ta nimelt elab ka siin. remonti teeme koos.
 
küüni värvida? 01. märts 2017, kl 09.07
Mis sest küünist ikka värvida! Enamasti on küünid värvimata.
Aga kui on tarvis ikka küün ära värvida, siis poiss võiks vabalt seda küüni värvida küll.
 
KUULGE OINAKARI! 01. märts 2017, kl 15.50
KÜÜSI värvida oli teemaks! Ja sellised tainapead julgevad end siin LASTEAIAKASVATAJATEKS tituleerida!
4-kuuselt võib ka sõime minna, aga lapse kasvatamine algab juba kodust!
 
kökimöki 01. märts 2017, kl 19.13
oinas ongi juba sootuks tehtud, niiet määgige kõik oinakari hoolega, niiehknaa olete juba ühte sugu ja tegelt üsnagi sootud.
see ajude manipulatsioon mõjub kui päris kastratsioon...ilma füüsilise kastratsioonita. kogu värk algab ja lõpeb kahe kõrva vahel, niiet, parim, mida enda heaks teha annab, on HOIDA OMA AJU väliste segajate ja pahatahtlike eest. ainus, mis inimesel on, on aju, ilma milleta ei saa enam inimene olla, ei mees, ei naine...ja isegi mitte sootu...niiet, kaitsta ja hoida tuleb oma aju.
 
Tauno 01. märts 2017, kl 19.52
Tegelikult on see hetkel moes lasta endale mõnel pederastil tagant sisse kimada.Lastele tuleb ka varases eas tutvustada pederastide imelist maailma.Lasteaias tõesti oleks õige aeg pederastide videosid näidata.Mingi riiklik programm võiks olla.Keegi võiks projekti kirjutada saaks euroopa liidust piidrite propakanda raames stardi abi.Piidri äpp aitaks ka seda summutit lihvida.Muidugi võimalusi oleks palju.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!