Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Olen naiste keskel võõrkeha
 
Keskealine naine 06. veebruar 2017, kl 04.09
Kurdan muret lihtsalt.
Tunnen end naiste keskel võõrkehana. Justkui ma ei olekski naine.
Nii võõraks jäävad teised naised mulle, ei mõista neid, nemad mind.
Võõrastamine on vastastikune.
 
Ettepanek keskealisele naisele 06. veebruar 2017, kl 05.22
Hakka tegelema mingi heategevusega. Näiteks liitu pagulasperede integreerimise tugigrupiga, leiad kindlasti palju toredaid kaaslasi võõrast rahvusest naiste seast. Ka nemad tunnevad end teil seal Tartus väga üksikutena.
Saad olla kasulik nii endale kui teistele. On ju hea mõte?
 
Norm 06. veebruar 2017, kl 11.41
Minul on ka kogu elu olnud rohkem sõpru meeste hulgas, justnimelt sõpru.

Siin pole midagi imelikku. Mõni lihtsalt pole selline "sõbrannainimene".
 
naba ei pöörle ümber minu maailma 06. veebruar 2017, kl 11.53
veab siis kui ainult naiste keskel. hullem on siis kui oled igalpool võõrkeha, isegi enda keskel.
 
Keskealine naine 06. veebruar 2017, kl 12.13
Käisin nädalavahetusel väljas ja tundsin jällegi väga tugevalt naistepoolset tõrget.

Tihti mõtlen, kas ma ikka üldse olen naine.
Mees ka nagu ei ole.

05.22
Reeglina inimesed tahavad suhelda ikka omadega.
Kasvõi venelased suhtlevad peamiselt ikka venelastega jne.
 
Mh 06. veebruar 2017, kl 12.53
Tean, mida sa tunned!
 
noo 06. veebruar 2017, kl 13.44
Su imelikkus ja tigedus paistab lihtsalt välja, ongi kõik.
 
keskealisele 06. veebruar 2017, kl 13.47
>
> 05.22
>
> Reeglina inimesed tahavad suhelda ikka o
> madega.
> Kasvõi venelased suhtlevad peamise
> lt ikka venelastega jne.

Ära loobi ninaga! Pagulasnaised sobivad sinuga paremini kui need, kes sind kogu su keskealisepõlve aja pole omaks võtnud. On ju ka nemad teistest tõugatud ja maailmas üksi ilma sõpradeta. Ei hakka ojuland sulle sõbrannaks, otsi ikka omasuguseid!
Agne Tamm 06. veebruar 2017, kl 15.04
Hiljem muutub kõik samaks! Ka pagulastega! Sa otsid meestelt hingelist vastuarmastust, teisi naisi see ärritab!
 
KUS on sinu meeste --pere ? 06. veebruar 2017, kl 16.07
Keskealine naine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kurdan muret lihtsalt.
> Tunnen end naiste
> keskel võõrkehana. Justkui ma ei olekski n
> aine.
> Nii võõraks jäävad teised naised mul
> le, ei mõista neid, nemad mind.
> Võõrastami
> ne on vastastikune.
Tean sinu muret --siis peaksid meestega
suhtlema ---näiteks minu emal -olid kodus ainult poisid. Mehed ümber ringi tegutsesid ja kõik aitasid loomade talitusel ka ema ! Ka kõrges vanaduses oli ainuke ema
aitaja ---venna kasupoeg! ´Kes südamest
hoidis nagu vanaema ikka ;; Väga südamega poiss
 
Keskealine naine 06. veebruar 2017, kl 16.12
Agne
Kuna naised mind omaks ei võta, siis õnneks on elu jooksul olnud meessoost tuttavaid.

Hiljem muutub kõik samaks ? Mis sa tahad sellega öelda ?

noo
Ma ei ole ju tige. Imelik, seda kindlasti.

Olen nagu nõme mees, kes naistega kuidagi kontakti ei saa.
 
Keskealine naine 06. veebruar 2017, kl 16.17
16. 07
Tundub, meestel on suhtlemiseks rohkem aega ja tahtmist.
Naised jätavad mulje, et neil kogu aeg hirmus kiire ja aega üldse ei ole.
 
irw 06. veebruar 2017, kl 16.50
Ja pandigi see plaat jälle käima. Peel on ainult kaks jututeemat: pagulased ja naised, saateks ohkimine ja mõttetu inin. No kes ei tahaks nii huvitava inimesega suhelda :D
 
luuul 06. veebruar 2017, kl 18.57
Omad on kas tugev perekond või ühel pool keskjoont meeskonnaliikmed, kolleegid, kahemehe sae otsad töö ajaks. Mis absurdipärast peaks võõrad täiskasvanud kedagi omaks võtma ja seda ainult omasarnaste sootunnuste pärast, pole loodudki nii.
 
jep 06. veebruar 2017, kl 19.29
ma ka ei mõista, miks peaks võõrad naised sind omaks võtma. seda enam, kui sa ise ei pinguta selle nimel, vahid veidra näoga neid.
 
Keskealine naine 06. veebruar 2017, kl 20.34
See on ilmselt küll õige, et veidra näoga vahin.
Kui üritaksin juttu teha, siis hakkaks üks eemaletõrjumine, igatahes negatiivne reaktsioon on kindel.

Ma kujutan ette, mida tunnevad mehed, kelle püüdele kontakti leida nägusid tehakse ja minema kiirustatakse.
Ime siis, kui nõrgemad mehed masendusest jooma hakkavad.
 
Keskealine naine 06. veebruar 2017, kl 20.53
Omaks võtmine võib - olla ei ole kõige õigem sõna.
Lihtsalt näen tõrjuvat ja negatiivset suhtumist, justkui ma oleks mingi pidalitõbine või kärnane koer.
 
Keskealine naine 07. veebruar 2017, kl 11.42
20 aastat tagasi olime naistuttavaga mõlemad naiste keskel tõrjutud, kaks musta lammast.

Solvav on see, et naistuttava arust olin mina üksinda naiste poolt äratõugatu.
Tegelikult olime me mõlemad ju.
Mina vähemalt tunnistan seda.
 
no aga 07. veebruar 2017, kl 12.02
Uudistes kirjutas, et üks pagulasmees läks oma maale tagasi ja naise jättis lastega siia. Mine ole sellele naisele toeks, tal ka üksi ja paha olla, leiad veel nii toreda sõbranna, et tore kohe.
 
pidalitõbisele koerale 07. veebruar 2017, kl 12.40
sul on haiglaselt madal enesehinnang ning tundub, et sa naudid seda.
lase aga edasi, püherda mõnusalt enesehaletsuses.
 
Mitut naist ühel naisel vaja on, kes ei tõrjuks võõrast ja muudkui naerataks ja kuulaks 07. veebruar 2017, kl 15.02
Kas kaks esimest kirjutajat teemas istusid teine teises toas ja kirjutasid teineteisele, et teine täpselt teadis esimest Tartus olevat?
Saab jee olla naiste keskel ja tõrjutud, kui naised teevad oma töid või on oma lähedaste pere keskel, eriti keskeaks. Nagu kuskil oleks kogum naisi koos üksteisega keras, kus siis keskel kedagi tõrjutakse. Paarkümmend aastat enne keskiga on naised enamasti üksteisele konkurendid, mõnede lapsepõlvesõpsidest või muidu sõpsidest eranditega. Meesteklubid ja naisteklubid. Padjaklubid ja jalkaklubid. Keskeaklubid, algava radikuliidi ja klatšiga.
 
ei pea olema teises toas 07. veebruar 2017, kl 15.42
Selleks, et teema alustajas ära tunda Tartu vanatüdrukust ekrefänni, kes töötab koristajana, kellel oli kunagi 'naistuttav', kes teda sünnipäeval pugejaks sõimas ja kes ainsa foorumist leitud sõbraliku naisterahva näo täis sõimas, soovides, et tolle laps pagulaste poolt ära vägistataks ei pea tema kõrvaltoas istuma.
Üleüldse kaitsku meid jumal temasugusega isegi ühte majja sattumast, kõrvaltoast kõnelemata.
 
ka keskealine 07. veebruar 2017, kl 15.47
hm, kui tunned et sind kõik aina tõrjuvad... siis peaksid sügavamalt oma sisemusse vaatama. sinus on siis midagi sellist mis eemale peletab. st kui inimene särab, on õnnelik iseenda üle ja maailmaga/ümbritsevaga rahulolev - see just tõmbab teisi ligi, sest sellise inimese seltsis tahetakse olla.
samas tundub teemaautor kuidagi tuttav... mõnda aega tagasi oli ka üks naine, kes kurtis, et kõik naised teda vihkavad ja tal sõpru pole.
 
Keskealine naine 07. veebruar 2017, kl 16.10
15. 02
Naistepoolne tõrjumine on olnud terve elu, ainult mina tunnistan seda, naistuttav aga hakkas oma minevikku salgama ning mind üksinda mustaks lambaks nimetama.

Kuigi tegelikult olime mõlemad naiste poolt tõrjutud.

Noorena oli naistepoolne tõrjumine veel teravam, vähemalt häiris palju rohkem.

eelmisele
Ju on see mingi aura või mõjun imelikuna, ma ei tea ju.
Ega keegi selgitama ei tule, mis ei meeldi.

Õigem oleks otse ausalt öelda, mitte nähvata, et ei aega ei ole.
Pealegi on selline nähvamine solvav.
 
ka keskealine 07. veebruar 2017, kl 16.43
ma võin juba praegu öelda mis eemale peletab...
1) su kirjastii on vinguv
2) kirjastiililt paistad olevat nö ohvrimeelne
3) kirjastiililt paistad olevat klammerduv
4) kirjastiililt paistad olevat nö mitte täiskasvanulik... st täiskasvanud inimese mõttemaailm on selline, et ei vaja enda ümber pidevalt nö müra (a`la telekas, raadio vmt - ei pea kogu aeg mängima, et vaikust summutada) - st täiskasvanud inimene (aju) - tajub vaikuses privileegi mitte igavust. st ei vaja mingisugust a´la sõbrannatamist, et midagi kindlasti rääkida või oma muresid kurta, sest küps aju oskab/teab ise kuidas nö kitsikusest (olukorrast) välja tulla.

ma soovitan nüüd sul endaga tegelema hakata ja avastada/arendada endas üks õnnelik keskealine naine, kes on ka raugaeas/kõrges vanaduses väga rõõmus ja õnnelik. ehk õpi olema iseenda jaoks üks huvitav inimene - sest kõik algab endast ja kunagi ei ole hilja.
 
ka keskealine 07. veebruar 2017, kl 16.45
ps. nö aura ongi see kuidas sa end kuvad, ehk sinu sisemaailm. jõudu!
 
Keskealine naine 07. veebruar 2017, kl 17.09
Mis mõttes pidevalt vajan müra ?
Olen terve elu üksinduses ja vaikuses elanud, pidevalt üksinda.

See vaikus ongi kestnud kogu elu.
Kui ikka kogu aeg on, siis tüütab pikapeale ära see lõputu vaikus.
 
mine pokemone jahtima 08. veebruar 2017, kl 00.22
Kui Tartu, siis kunagi oli Annelinnas suur saun. Seal tehakse kõik selgeks, kes on kummal pool omad. Kui välja ei aeta, siis järelikult ei tõrjuta. Laata pole, aga vaikus puudub. Kõik sulistavad, küürivad, vahutavad, vihtlevad. Täielik sooline ühtekuuluvus ja puhastumine. Keegi kedagi ei tõrju, ei sega. Suur saal diskreetset ühtekuuluvust.
 
Keskealine naine 08. veebruar 2017, kl 00.58
Täitsa vaimukas vastus, vene ajal sai küll linnasaunas käidud.
Noorena oli üksinda olla ikka väga raske, oi, kuidas ma põdesin.

Nüüd, keskealisena olen juba harjunud.
Pealegi on tänapäeval internet, kus saab suhelda.
Varem seda võimalust ei olnud ja siis oli asi päris hull.
 
rääkida, rääkida... millest? milleks? 08. veebruar 2017, kl 13.21
Suhtlemine suhtlemise pärast. Mida selle kurtmisega otsitakse? Kitule siia võõrastele võõraste peale, ise ka teadmata, mida nondelt oodati või mida neile pakkuda oleks?
Sport, hobi, meelelahutus, koostöö. On mõned loomulikud kokkupuuted teistega, niipalju, kui vajalik, mitte rohkem. Aga niisama mingi kontakti otsiv eraklik inimene annab signaali, siis mida ikka arvata. Et mis tahab, või kuidas see oligi, mida ta müüb, kindlustust või midagi...
Ülearu vaba aega, enda raiskamine, kui ennast üles töötada või trenni teha, ei jäägi põdemisaega. Pere puudumist, kui asi teemas on osalt selles, mingi võõrastega kontaktiotsimine nüüd küll ei asenda. Eneseteostuse ja ajaveetmise viiside seas on ka ikkagi enda valik ja ettevõtmine, kas hobid ja tegevused on sellised, kui palju teiste inimstega tegemist on. Kui see aktiivsus on ise ette võtmata jäetud, ei saa teised ega nende pilkude ja suhtumise üle oletused eriti kuhugi edasi. Pensionipõlv alles ees, ei lähe see enesearendamine ja rakenduse leidmine kergemaks. Ettevõtmise asi.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!