Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
flirt.ee
 
flirtija 12. september 2004, kl 16.34
Uhh, lugesin praegu meeste kuulutusi www.flirt.ee-s (noh, mõned copy-pastesin ka teistele lugemiseks). Ei teagi, kelle nendest meestest valiksin - aga kuna ühtegi normaalselt tegijat ei õnnestu nende tekstide põhjal tuvastada, jääks ilmselt sõelale vaid unelmmees (see viimane) IRW!


... Otsin salasuhet, armukest. Kellega vahel koos vallatusi teha.

kenale, naiselikult saledale, kuni 30 aaastasele armukesele välja pakkuda tõsiselt arvestatav mees (182/80).....
kõik on võimalik...

Seksuaalsuhe: soovin leida elukogenenud naisterahvast just pealkirjas nimetatud põhjustel. Eelkõige kuulutus 40- da rajajoone ületanud daamidele.
Elan, töötan tallinnas, oma aja peremees.

Tere naised ja daamid! Tere Sina tore ja meeldiv naine /daam!
Mina olen üks Tallinnas elav meesterahvas.
Ja mis seal salata otsin endale mõnusat intiimsõbrannat kellega aeg-ajalt kohtuda ja nautida seksi, ideaalis väga head seksi.
Osutan teenuseid vanadele daamidele.

Otsin :) 33 a mees soovib tutvuda 35 - 45 a rinnaka ja saledama naisterahvaga seksuaalsuhte eesmärgil

lihtsalt... kas leidub tartus neiut naist kes oleks huvitatud ühest mõnusat sexsuhtest...p.s.peaksid olema ka hea vestluspartner...


SOS Krt,no ei ole tegijaid naisi,aind mingid frigiidid jäävad teele!Kas tõesti pean nüüd mõnele sepale hoopis suhu valama??

mees otsib salasuhteks kaaslast vanuses 30-40.

Krt-mis wärk on?? Vaatan siin neid kuulutusi ja endamisi mõtlen,et kas need nüüd on homoparaadilt ära karanud või need,kes veel kapis istuvad!?Mis mulle siin ajada-naised tahavad konkreetset juttu,rasket keppi ja ohjeldamatut kargutamist!Vaat siis oled mees ja tegija!!Sitavaresed kääksutavad aga miskist privaatsusest ja teab millest veel!Kui mees oled-tule välja oma varandusega ja näita seda ka naistele!Aga no kui ikka tilli pole,siis lase küll omale kiiremas korras taha keerata!Naised tahavad pahasid poisse,rasket rautamist,meeletut kargutamist ja vahest isegi kolki!Näiteks vene naine ei pea meest üldsegi mitte meheks kui ta ei suuda naisele nahapeale anda!Ja egas need eesti naised paremadki pole!Keskmine eesti naine näeb kord nädalas unes,kuidas teda vägistatakse,alandatakse!Tehkem siis oma fantaasiad teoks!

Unelmmees Kena, enesekindel, karske, romantiline, sportlik, tahtejõuline, 38 a lahutatud elus edasijõudnud mees, teades, et see sait pole tegelikult tema vääriline, proovib selles keskkonnas korraks visata kinda väga kaunile, nooremale (ehk alla 32 a kindlasti), väga armsale saledale, ennast ülikõrgelt hindavale, väärikale, viisakale ja peenete kommetega, kultuurist, muusikast, spordist ja huvitavatest koosettevõtmistest haaravale, hingematvale armastusele orienteeritud tõelisle naisele - kaunitarile - daamile. Selles lauses pole juhuslikke sõnu!
Kuid inimsuhted, see on tolerants ja psühholoogia, armastuses on kas keemia või teda pole. Poolik vegeteerimine ei huvita.
Kallid lugejad, mnjah, see tekst sai ülbe, kuid pole parata, elu on karm ja igaühe jaoks on keegi. Minu pisut karm pöördumine ärgu solvaku, kelle prakeerin eos, ja paraku enamus teab seda. Olen siin vaid korraks ja avatud vaid parimale, kui Jumal Su siis juhatas neil haruldastel tundidel, mil see tekst siin üleval.
Olen unelmmees. Ja see pole nali!
 
Jumalo, ma ei lugenud seda :) 12. september 2004, kl 16.54
:)))))) Ja siis nad räägivad, et naised on naiivsed:))))))))
 
Victoria 12. september 2004, kl 17.18
Ja kas Sa Flirt.ee põhipervertide otsa kah juba sattunud oled???

Näit. noorhärra nimega ALATIHUVITAV, kes kõigile aktiivselt väidetavalt oma riistast tehtud fotosid meilib.

Aga ühel mu sõbrannal õnnestus Flirt.ee kaudu koguni üks Riigikogu liige (mis sest et eelmise koosseisu oma) hoovi tõmmata.
 
flirtija to Victoria 12. september 2004, kl 17.32
Noh, sellistele, kes n.ö. erootilisi pildikesi saadavad või kohe esimeses lauses ühemõttelise ettepaneku teevad, ma tavaliselt ei vasta. Kokku olen saanud mitme inimesega, aga kohtingu käigus selgus alati, et otsitakse ikkagi diskreetset suhet, kuigi neti teel suheldes oli kõik hästi ilus ja ei mingist perest polnud juttu. Huvitav, kas kellelgi on flirt.ee-st ka teistsuguseid kogemusi kui minul? Igatahes ise enam sinna eriti ei kipu.
 
flirt 12. september 2004, kl 17.48
http://www.flirt.ee
 
.. 12. september 2004, kl 18.46
Mina leidsin sealt vägagi hea mehe. kuid kuna põdesin veel endist suhet, lasin ta käest. :( Peale seda kustutas ta sealt ka oma konto, nii et..rohkemaid ei tea. :) Oot.. tegelt 2 toredat vestluskaaslast meenub veel. Igal pool on meeldivaid mehi ka, aga neid otsi nagu nõela heinakuhjast sellistes kohtades nagu flirt.ee ja rate.ee
 
flirdikas... 13. september 2004, kl 11.06
flirdis on jah hull pervode paraad. kes soovib, et tema peale pissitaks, niisama kepivendadest rääkimata. kokku olen ka saanud päris mitmetega ja eesmärk meestel üldiselt ikka saada.
....kuid!!!! oh imet, leidsin flirdist ka väga toreda ja romantilise meesterahva, algul olid eelarvamused, et samasugune nagu teised. aga nüüdseks oleme juba koos kui paar ja tegeleme ühise elupinna otsimisega:)
 
xxx 13. september 2004, kl 21.48
Eks see flirt ongi selline portaal, kus ei maksa eriti mingit tõsisemat suhet otsida, aga mine sa tea, imesid juhtub. Olen sealt mõne tüübiga niisama pulli pärast kokku saanud ja juttu rääkinud. Need kohtumised on tõsi küll jäänud ka esimeseks ja viimaseks.
 
xv 14. september 2004, kl 08.19
Kunagi oli Flirdis sel teemal arutlus ning selgus, et Flirdi ligi kolme-aastase eksisteerimisaja jooksul on sealt 5-6 paari (teadaolevatel andmetel) ka AMETLIKULT abiellunud (muudest suhetest rääkimata).
 
Enno1970 24. mai 2017, kl 21.04
majanduslikult kindlustatud 47 aasane mees otsib kaaslast püsisuhte eesmärgil telefoni nr 53320171
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!