Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
silmatilgad joogis
 
9 01. detsember 2003, kl 00.36
on kellelgi kogemusi? kui viitsiks jagada, oleks super! mis sümptomid, mis kõrvalnähud..
 
Kissa 01. detsember 2003, kl 03.30
Kle ää võid tappa inimese niimoodi ju!
Mul modellist sõps pani Itaalias 1st tüübist lahtisaamiseks talle silmatilku joogi sisse...kiirabi oli kutsutud ja ei teagi mis sai...
Ja muide - kõik halb missa teisele teed, tuleb endale tagasi...mõtle ennem kui tegema hakkad. Ega sa niisama ju ei küsiks.
 
mua 01. detsember 2003, kl 03.33
peapööritus, iiveldus, minestamine
 
9 01. detsember 2003, kl 06.59
Gga ma ei tahagi loomulikult kellelegi teisele panna! Igatahes midagi mulle joogi sisse pandi, see on kindel laks, aga iiveldust, peopööritust ja minestamist ei toimunud, aga totaalne mäluauk on küll, nu kohe mitte ühtegi detaili ei mäleta teatud hetkest. Kahtlustan silmatilku, kuna need vist kõige levinumad..
 
Trish 01. detsember 2003, kl 10.08
Silmatilgad (eriti klofeliin), kui neid sisse võtta, kutsuvad esile vererõhu järsu languse, mis lõpeb teadvuse- ja mälukaotusega. See meetod oli varem kasutusel põhiliselt turistide paljaksvarastamisel (näit. Tallinnas 1994a. röövitud ja tapetud Rootsi ametiühingutegelased).
 
eva 01. detsember 2003, kl 10.32
äkki sulle pandi joogi sisse mingeid psühhotroopseid aineid,rahusteid.neil on alkoholiga segunedes väga võimas toime.näiteks "rohypnol",mida ennem kirjutas iga perearst rahustina välja (nüüd vist enam ei kirjuta) on ju kõige tuntum nn.date-rape aine.segad joogi sisse ja mingi aja pärast ei osuta kaaslane sulle mingit vastupanu ja hommikul ei mäleta midagi.
 
tidrik 01. detsember 2003, kl 12.48
Kunagi pandi mu kutile ka silmatilku joogi sisse, igatahes oksendas ta terve öö ja oli näost roheline ja isegi hästi vist läks. :( Väga-väga ebanormaalne inimene peab olema, et seda kellelegi teha.
 
hummi 01. detsember 2003, kl 14.16
Mul tuleb teismelise east meelde, kui ka tehti nalja ja silmatilku mahla sisse pandi, tüdruk minestas, hakkas tõmblema ja vahtu suust välja ajama, kiirabi, politsei, tüdruk elus, aga noh.. enda asi rohkem millega "nalja" tehakse
 
ohhhh 01. detsember 2003, kl 15.43
täiesti 'lambist' (enne juhtumit oli vägagi norm olla) hakkas halb- kaotasin teadvuse ja kukkusin enne täielikku 'lüngani' oma 2-3 korda. tagajärjeks mitu katkist hammast (u. 3000-4000 kr. läks hambaarstile) + 4.-pisteline õmblus näos. :(
 
ohhhh 01. detsember 2003, kl 15.45
p.s sain ka peapõrutuse ning taastumine võttis aega ca. kuu aega.
 
kkk 01. detsember 2003, kl 18.56
Ja ma pole kuulnudki sellest. Kui paljust kogusest siis piisab, et selliseid asju hakkaks juhtuma?
Põhimõtteliselt siis kui endale otse suhu tilgutada võib ka nii juhtuda?
Ikkagi ma ei kujuta ette seda kogust.
Ning mis silmatilgad, mingid tavalised, mis müüakse käsimüügis?
 
uhh 02. detsember 2003, kl 01.47
Vanasti oli silmatilkade toimeaineks atropiin (kui mälu ei peta), praegusi ei tunne.Võimalik, et sama toimega sünteetilised ühendd.
 
liisu 02. detsember 2003, kl 04.33
kus teil neid silmatilkasid joogi sisse pandi?baaris,diskoteegis voi kuskil kellegi "kodusel" peol?
 
tidrik 02. detsember 2003, kl 12.41
Minu mehel pandi need joogi sisse nn "sõprade" poolt kodusel peol, see oli aastaid tagasi ja nende inimestega me loomulikult enam ei suhtle.
 
rebane 02. detsember 2003, kl 17.13
Minu tuttavale soomlasele pandi sossi klubis. Lauakaaslased panid.
 
soss 06. detsember 2003, kl 01.48
Sulfametisol ka mõjub?
 
Kit 28. märts 2012, kl 20.48
Mulle pandi yhel peol, sel päeval oli mul synnipäev.. Ja järgmine päev totaalne mälukaotus.. Mäletan vaid yht asja, et yks noormees pakkus mulle juua ja minu ümber oli noormeeste ring. Ja rohkem ma ei mäleta midagi.
 
to Kit 28. märts 2012, kl 20.55
nüüd pojad taga?
 
to to Kit 29. märts 2012, kl 14.18
Idioot oled.
 
just 29. märts 2012, kl 15.19
Praegu on laialt levinud ka nn korgijook, mis tekitab mälu- ja teadvusekaotuse.
Olge inimesed ettevaatlikud oma jookidega..nagu näha ka "sõprade" hulgas.
 
tilgake 29. märts 2012, kl 15.22
milliseid silmatilku siis pannakse? käsimüügis küll atropiini sisaldavaid ei ole, kunstpisarad vaevalt et mõjuvad nii hullusti.
 
liisi 30. märts 2012, kl 14.05
ja ikka suhtub politsei asjasse "äärmise tõsidusega"?
 
nulltolerant sellise asja suhtes 30. märts 2012, kl 14.29
Kinni tuleb sellised inimesed panna, kui seda muidugi vähe ei ole - mängida teise inimese elu ja tervisega, või veel hullem, tema vaba tahtega on minu arust ülimalt ränk kuritegu.
Juhuslikke kaabakaid leidub kindlasti ka, aga vaadake tõesti hoolega, kellega ka ise suhtlete, ja kindlasti ärge kunagi jooge end ajudeta millimallikaks, nii saate oma sisetunnet paremini kuulata - vähemalt võimaldab see oma elu mitte iga ettejuhtuva kaabaka kätte usaldada.
 
tõesti sündinud lugu 30. märts 2012, kl 15.51
olen kuulnud, et isegi baarmanid on ära ostetavad, makstakse mingi 50 euri, et to paneks kokteilile sisse korgijooki ja hiljem tellija lohistab neiukese lihtsalt ära! Nii, et alati ei ole isegi sellest kasu kui võõrastel ei lase endale välja teha!
 
to tõestisündinud lugu. Butterfly Lounge Tallinn 24. september 2013, kl 13.03
on juhtunud selline asi
 
realist 24. september 2013, kl 16.01
tilgutajat pannakse vanglas ilma tilkadeta - ajudega võiks mõelda.
 
Huh 24. september 2013, kl 19.29
Millest selline suur huvi, et mida ikka täpselt pannakse joogi sisse, et inimene ära vajuks? Mulle piisab infost, et midagi pannakse ja sellest kuidas mõjub. Tean, et tuleb ettevaatlik olla.. Kuidagi tundub, nagu siin passiksid mingid perverdid ja otsiksid "edu valemit"..
 
saakal 07. märts 2015, kl 23.22
Mul oli alles hiljuti suht kahtlane teema.
Jõime tutavatega pitsist viina ja ühtäkki ärkasin kellegi autost ja teises maakonnas üles.
Sellepärast tekkibki küsimus,et mida pannakse,et inimene mälu kaotab?
Ma ei hakka seda välja tooma mis mul tol hetkel kaduma läks.
Aga kui pandi silmatilku mis mõju see oleks ja mis tagajärjed?
 
see on kuritegu 08. märts 2015, kl 16.29
Ja paljud teist politseisse pöördusid?? Enamikel juhtudel on võimalik tuvastada, kes pani, kaamerad on nii paljudes kohtades. Seniks kui ohvrid midagi ette ei võta, neid ka tilgutatakse.
 
ei saa aru 08. märts 2015, kl 16.43
50 euriga saab ju kobeda prosti, miks seda baarmanile sokutada. Peab ju päris idi olema, et hakata selle summa eest kurjategijaks ning kanda terve elu vägistaja tiitlit.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!