Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Viljandi LRK
 
Sss 14. juuli 2017, kl 13.16
Tere,
kas kellelgil on kogemusi Viljandis LRK õpetaja Ivariga? Mina näiteks temaga sõitu selgeks EI saa. Ta ei õpeta, vaid karjub su peale. Siis peale kohutavat tundi lähen koju, räägin rahulikult teistele ümber, mida ta mulle näkku karjus, et teised saaks mulle ilusti seletada, mida ma valesti tegin. Nii õpin siis mina autojuhtimist.
On asi minus või temas?
 
On inimesi, keda õnnetuseks 14. juuli 2017, kl 13.27
EI TOHI IIAL rooli lasta!!! Ja üks oled sina , lammas! Miks sa kohe tunnis OTSE ei küsi , millest sa aru ei saa? Aga sellepärast, et MILLESTKI sa ei saa aru ja ei tahagi!
Vaheta õpetajat,kui sul , lammas ikka julgust on. Jääb inimesel tervis allles ja energia teiste jaoks.
Aga need invaliidid ja laibad edaspidi sinuga kohtumisest liikluses.... :(
 
aga miks? 14. juuli 2017, kl 16.00
Aga miks õpetaja karjub su peale? See "lambist karjumine" on ikka rohkem pubekate jutt, kes ei oska oma käitumist kriitiliselt vaadata.
Kui õpilasele on korduvalt märkusi tehtud (et enne peateele välja sõitmist veendugu ohutuses) ja seer õpilane ikka peatumata peateele kihutab, siis tulebki karjuda. Aga mida siis? Pead paitada ja koos õpilasega surma saada?
Mitte ükski õpetaja ei karju õpilase peale asjata ega ka esimese eksimuse peale. Ju ei saa siis teemaalgataja üleüldse aru, mida ta seal roolis olles teeb, kui isegi karjumisest aru ei saa ja talle see tuleb alati hiljem lahti rääkida, et ehk siis saab aru...... No kuidas sellisest autojuht saaks?
 
suhe on alati kahepoolne 19. juuli 2017, kl 00.34
aga see, et õpetaja sinu peale karjub, on siiski lubamatu. Minu õpetaja suutis omal ajal ka väga kriitilistes olukordades rahulikuks jääda ja seletas alati ära mida ja kuidas ma täpselt valesti tegin. Küsis küsimusi, et kontrollida kas ma sain temast aru. Kui ei saanud, siis seletas uuesti nii mitu korda kui vaja oli. Ja siis alles läksime edasi. Vahel sai ta ikka väga vihaseks ka, aga kunagi ei laskunud nii madalale, et lihtsalt näkku karjuma hakata. Vaheta õpetajat ja edu.
 
eksole 19. juuli 2017, kl 08.51
Õpilane näiteks sõidab peateele välja otse seal liikuvale autole ette ja õpetaja hakaku rahulikult selgitama, mis on valesti? Loomulikult röögatab õpetaja: kuhu? pidurda! Seda enam, et rahulikult räägitud ju küll ja küll, aga õpilasel arusaamine null.
Muuks ei ole enam aega.

Aga teemaalgataja valigu jah teine ja veel kolmaski õpetaja. Autojuhti temast ei saa.
 
endal tuleb ka midagi teha 19. juuli 2017, kl 09.42
rooli lubatakse ikka pärast seda, kui teooria ja liiklusreeglid selged.
Kui aga neid pole endale selgeks tehtud, siis jah - sõitu selgeks ei saagi.
Paraku on paljud seisukohal, et teadmised ja oskused tuleb õpetajal õpilasele kulbiga pähe panna - õpilane ise ei pea midagi tegema.
Sõbrad selgitavad heaga, õpetaja enne heaga, siis kurjaga - no ikka tulemusi ei ole. Kui õpetaja väidetavalt häält tõstab, siis peaks sõprade selgitus asja selgeks tegema. Eks viga ikka kelleski teises, mitte sõiduõppijas.
 
teemaalgatajale 19. juuli 2017, kl 14.23
Ei soovita siin foorumis mõttekate teemade kohta küsimusi küsida, sest see on kibestunud mutte täis :) Nad vastavad nagunii igale küsimusele negatiivse, mõnitava või lausa ähvardava tooniga - ise teadmatagi kellega nad räägivad, teadmata tagamaid ja nendest huvitumata. Mõtlemata, et elu ei ole ainult must või valge. Normaalset arutelu kohtab siin üliharva. Ise olen siin kuna teen koos sõpradega delfidebiilikutest väikest uurimustööd. Siiani kõige põnevam teema on see kuidas siinsed foorumlased ilmselgele trollimisele vastavad täie tõsidusega ja närvi lähevad. :D

Aga jah, otsi korras närvidega õpetaja ja läheb paremini.
 
No nii lolli 19. juuli 2017, kl 15.27
kui see viimane targutaja annab otsida! :D
Uurimustööd teeb? :D :D :D
 
let me google that 4 u 19. juuli 2017, kl 17.01
Kõikvõimalike portaalide kommentaariume ja foorumeid on uuritud ka varasemal ajal ja selles pole midagi imelikku :) Töö mille käigus avastatakse uut sõnavara, Delfi puhul siis ilmselt sõimusõnu uuesti...
 
Kisakõri 19. juuli 2017, kl 18.41
Kas õppesõiduautol topeltpedaale pole, et õpetaja saaks vajadusel pidurdada, mitte ei peaks karjuma?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!