Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Mida teha, kui tunned et oled kellegisse armumas?
 
Appi!!!!! 03. märts 2007, kl 20.51
Just nii ongi! Tegu on siis msni tuttavaga. Oleme juba kuid rääkinud, kuid kokku pole saanud. Ma ei taha jumala pärast temasse ära armuda. See on igavene piin, igatsus kui rääkida ei saa...Olen selle enne teise inimesega läbi elanud ning lubasin, et ei armu iial enam msnis. Korrutan endale kogu aeg, et ma ei armu, ma ei armu...aga tunnen et see ei aita:( Appi!!!! Ja ärge soovitage kiiremas korras kokku saada temaga, kuna see pole hetkel võimalik. Mida teha?
 
suhtleja 03. märts 2007, kl 21.07
oi jummal ..minuga oli sama lugu....armusin kah virtuaalkujusse...nii et ...usu see inimene pole see mis sina ette kujutad.....lõpeta suhtlemine ära...minu tuttaval oli msn adre R-tähega..äkki on sama tüüp...
 
ohoo39 03. märts 2007, kl 21.12
Ära tee midagi. Armumine läheb üle.
 
n 03. märts 2007, kl 21.15
Mina soovitan siiski kohtuda. Siis ju selge pilt, kellega tegu. Ja kuidas temaga on? Kas on ka sinusse armunud? Vahel lahvatab leek ka msn-is ja pilti nähes. See pole midagi imelikku, paljud on oma eluõnne niimoodi leidnud. Ehk magadki oma õnne maha.
 
eesti keel 03. märts 2007, kl 21.18
soovitan eesti keele grammatika selgeks teha endale kõigepealt

kellesseGI -
gi ja ki ALATI sõna lõpus!!!!!!!!!!!!!!


kui hakkad kallimale kirja kirjutama, võib ta vaadata, et eesti keeles kirjutad nii vigaselt, järelikult rumal või nii;)))))
 
teemaalgataja 03. märts 2007, kl 21.32
Olukord on mul praegu just selline, et kui võtta inglise keelest väljend: to fall in love, siis hetkel ongi tunne, et ma olen kukkumas. See moment, kui oled kukkunud sügavasse auku ja püüad meeleheitlikult augu äärest kinni hoides end üles upitada. Just selline tunne, et ei ole veel armuNUD vad armuMAS. Tõesti olen suhelnud selle inimesega juba ammu, aga lootsin kogu aeg, et oleme sõbrad. Miks ma pean siis nüüd niiviisi tundma:( Iseeenest armumine on ju hea tunne, aga ma ei taha sellega msnis kaasas käivat igatsust kui rääkida ei saa temaga ja kohtumisel meeletut pettumist. Been there, done that.
 
n 03. märts 2007, kl 22.01
aga võib olla, et sa ei pettugi. Kui olete nii kaua juba suhelnud inimesega, siis peaks olema juba teada, milline ta hingeelult on. Ma tean seda tunnet, armusin samuti msn-is janüüd oleme juba 2 aastat õnnelikud. Ma ei pidanud pettuma kuigi kartsin ka alguses kohutavalt.
 
ingel 03. märts 2007, kl 22.05
Mul oli täpselt sama lugu!!! Kuskil 2 aastat olin temasse armunud. Meil oli lihtsalt nii paljust rääkida, ta tegi alati mu tuju heaks, kõik oli super:) Ma mõtlesin tema peale KOGU AEG!Aga ma polnud teda kunagi näinud ka. Tegelikult ta aga valetas ka päris palju ja saatis mulle endast vale pildi. Ta oli mulle ennast kirjeldanud ja ma kujutasin ette et ta on super super, iseloom, välimus, kõik!!! tegelikult pole aga kõik nii ilus kui tundub...aga ei mäletagi kuidas ma tast üle sain. Me vist mingist hetkest lihtsalt enam ei rääkinud ja nii umbes pool aastat ja kuidagi suutsin ta unustada. Nüüd oleme jälle rääkima hakanud aga ainult kui sõbrad. Tegelikult ma vist vahepeal armusin kellesegi teisesse. Ongi nii, et kui tahad kedagi unustada, otsi uus ja püüa kellessegi teise armuda!!! ainult see aitab.
 
f 04. märts 2007, kl 11.06
Mina olen ka msnis armunud. See tüüp, kellega suhtlesin, armus minusse ka juba msnis, tahtis mind väga näha. Algul ikka lükkasin edasi kohtumist aga millalgi saime kokku. Suhe oli küll lühike, umbes kolm kuud aga ilus oli ikkagi :)
Saa temaga kokku. Kui ta on nõme, saad temast üle, kui on lahe, olge koos :)
 
kp 04. märts 2007, kl 11.50
arvan, et see läheb iseenesest üle. nii, et tunne mõnda aega seda head tunnet, kuniks on. jõudu!
 
tean 04. märts 2007, kl 13.05
olen ka interneti vahendusel ära armunud ja armastama hakanud. See kestis mitmeid aastaid. Kohtusime selle aja jooksul ka mõned korrad. Me tundsime siis, et oleme maailme õnnelikemad inimesed! Nüüdseks on suhe läbi, kuigi me ise seda kunagi ei uskunud, et võime lahku minna. Tunded olid tohutult suured! Kuid see, et ei saa armastatud inimesega koos elada või vähemalt tihedamini näha, sai saatsulikuks.
 
tean 04. märts 2007, kl 13.08
lisaks veel seda, et ega armumise vastu ei saa. Ma ei tea, kuidas on võimalik end sellest päästa? ehk tõesti vaid nii, kui lõpetad suhtlemise, aga see on jabur, kui tegelikult jutu poolest te nii hästi klapite. Mis ütled, et kuule, ärme enam kunagi räägi, sest muidu ma armungi sinusse ära ja siis on jama majas? Minu jaoks küll see hea lahendus pole.
 
naisss 04. märts 2007, kl 14.10
ma ei saa aru kuidas saab kellessegi armuda teda nägemata.
mitte iial ei kujuta sellist asja ette.
aga ma ei mulise ka võõrastega msnis
 
äpu 04. märts 2007, kl 14.34
mina aga olen armunud oma ex-i.
 
krõps 04. märts 2007, kl 18.10
Ma olen ka armunud oma eksi. Suhe sai läbi 2 kuud tagasi. algul oli kõik normaalne. Nüüd iga päevaga hakkan rohkem ja rohkem igas asjas teda nägema - mälestused tulvavad üle ja valus on. Kõige hullem,et mitte ühegi teise mehe vastu ei ole isegi tunderaasukestki, kuigi enne olen olnud suht vaba uusi suhteid alustama. Vanaks hakkan jääma??
 
fiigo122 25. september 2010, kl 14.21
See et ma tantsin ühe tüdrukuga kes meeldib mulle. Aga ma ei tea mida ma tegema pean. Kas ma peaks talle otsa vaatama või ei või mida ma tegema pean.???
 
mette ei möista 25. september 2010, kl 15.40
Kuskohast need salapärased valevorstid teile sinna msn-i saavad? Minu msn-is on sõbrad/tuttavad päriselust, kes nüüd kaugematesse kohtadesse elama läinud/jäänud ja töökaaslased, kellega ajan asju, kui kodus töötan. Pole ühtegi sellist inimest, kellega oleks rääkinud AINULT msn-is, et nad saaksid mulle valesid pilte saata või mingit udu ajada. Te siis olete ilmselt mõnel tutvumissaidil end kaubaks sättinud ->st otsitegi meest -> st tahategi armuda. Mis siis nüüd katki on???
 
erand 25. september 2010, kl 16.09
Autor: eesti keel
Aeg: 03-03-07 21:18

soovitan eesti keele grammatika selgeks teha endale kõigepealt

kellesseGI -
gi ja ki ALATI sõna lõpus!!!!!!!!!!!!!!

....

oled kindel, et alati? või on erandeid ka?

kuskile? või ehk kuslegi ;D
 
erand 25. september 2010, kl 16.13
eelmine postitus lipsas käest.. tahtsin veel lisada, et tegelikult olen alati poolt, et õigekirjale tähelepanu pööratakse - ehk vähemalt üks inimene võtab õppust, asi seegi. kuigi tavaline on siin, et vigadega kirjutajad kukuvad end õigustama ning maha tegema neid lolle, kes keelt väärtustavad ja näitavad nii välja oma lollust ka muus osas. olen ka ise mõnikord mõne vea teinud ning alati tänulik olnud, kui keegi tähelepanu juhtinud ja edaspidi seda viga enam ei tee ka. eriti ajab mind närvi ka kirjutamine kahe a-ga, mida siin juhtub ikka iga päev, piinlik lausa.
 
skiso 25. september 2010, kl 16.32
mina olen armunud oma msn-i ja msn on armunud minusse.
ja kuigi mul pole seal mitte ühtegi kontakti, siis ikka ja jälle arvutit käivitades ta muudkui tuleb ja avab ennast minule.

aga mul on selle võrra lihtsam, et ma olen teda näinud.

arvatavasti on nüüd juba ka teemaalgatajal lihtsam, sest möödas on juba kolm aastat ja seitse kuud :)
 
ahahhh 25. september 2010, kl 18.08
" Autor: erand
Aeg: 09-25-10 16:09

Autor: eesti keel
Aeg: 03-03-07 21:18

soovitan eesti keele grammatika selgeks teha endale kõigepealt

kellesseGI -
gi ja ki ALATI sõna lõpus!!!!!!!!!!!!!!

....

oled kindel, et alati? või on erandeid ka?

kuskile? või ehk kuslegi ;D"


"Kuskile" ei sisalda -gi, -ki sõnalõppu, vaid tegu on pealeütleva käändega. Kuidas nii rumal saab küll olla? :S
Kuigi ega ka "eesti keel" ei seletanud ära, mis "gi" ja "ki" kohta ta räägib. Õigem oleks olnud kirjutada justnimelt -gi, -ki.
 
no lahe 25. september 2010, kl 18.32
"pealeütlev kääne" :D
 
middda 25. september 2010, kl 20.10
se ei ole mingi eesti keel tund
 
hhh 25. september 2010, kl 20.44
mina tean, mida teha:
http://www.youtube.com/watch?v=9yfb9D58SBc
 
ddd 25. september 2010, kl 22.30
no samas. mina lubasin ka, sest vanus on juba selline, et oleks aeg mitte enam niimoodi armuda. aga ikka juhtus ja päriselus polnud ka mingit pettumust, lihtsalt harjuma pidi. alguses olin ka hirmunud, kui olin armumas, aga õnneks läks hästi.
 
kirss 26. september 2010, kl 01.37
Mina armusin ka MSN-is. Nüüd oleme armunud ka reaalelus :)

Umbes 8 kuud suhtlesime MSN-is enne kui päriselt kokku saime ja põhimõttelist sellest esimesest silmast silma kohtumisest oleme ka koos olnud ning tundub, et aina paremaks läheb :)
 
aga 26. september 2010, kl 01.49
tõesti, KUIDAS saavad teie msn-i mingid tundmatud tegelased? kas lihtsalt võtate suvalised pakkujad vastu??? neid tuleb küll, kuid kui ma isikut ei tunne või on aadress arusaamatu siis ma IIAL ei lisa teda.
nii pole võimalik ka petta saada või mõnda suvalisse armuda ja pärast pettuda, et oh, polegi see kelleks ma ta kujutasin.
suhelge päris inimestega!
 
kirss 26. september 2010, kl 10.33
Minule sai ta MSN-i niimoodi, et algul hakkasime suhtlema ühes tutvumispoertaalis. Peale paari kirja tundus, et võiks mugavamalt suhelda ja nii läksimegi MSN-i. Reaalselt armumine toimus ikkagi MSN-is, kuigi esmase kontakti saime mujalt.
 
Grammatik 26. september 2010, kl 14.23
No ja näiteks kilu ei kirjutata kilu vaid luki.
 
möö ja mää 26. september 2010, kl 15.29
"Kuskile" on üldse üks värdsõna. Õige sõna oleks "Kuhugi"
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!