Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Horteses Shishi orhidee
 
Naine 31. jaanuar 2014, kl 18.31
Kas keegi oskab öelda, mis maksavad Horteses Shishi orhideed? Ei ela ise Tallinnas, et vaatama minna.
Tänud vastajatele, kes teavad:)
 
mina 31. jaanuar 2014, kl 20.39
oleneb suurusest. kolme varrega ilus suur on veidi üle saja ja kõige odavam pisike klaaspotis oli ca 30.-
 
Helista 31. jaanuar 2014, kl 20.47
Hinna infot saad poodi helistades. Hansaplantis müüakse neid samuti.
 
aga 01. veebruar 2014, kl 08.57
Hansaplantis vist kunstlilli ei müüda arvan.
 
Riina 01. veebruar 2014, kl 11.59
Väga ilusad on. Täpselt nagu päris.
Meeldib veel suur lilla lillepall.
 
botaanikahuviline 01. veebruar 2014, kl 12.28
vabandan, et selline küsimus. Milleks kunstlilled ruumidesse kus toimetavad elusad inimesed? Ei ole irooniline ega halvustav. Lihtsalt olen sellele alati mõelnud kui kauplustes kunsttaimi näen.
 
eelmisele 01. veebruar 2014, kl 12.54
Ja mis selles nii halba oleks?
Nt kui toas vähe valgust, siis elus taimed ei sobi.
 
jah 01. veebruar 2014, kl 13.24
päris orhideed ikka pimedasse toanurka ei pane...
 
mina 01. veebruar 2014, kl 15.53
mul on vannitoas - sel lihtsal põhjusel, et eluslilled pimedas ei kasva ;)
 
täpi 01. veebruar 2014, kl 19.13
mul maksis 2 varrega valge orhidee, (savipotis?)44 euri, olen väga rahul.
 
botaanikahuviline 01. veebruar 2014, kl 23.03
ma ju ei maininud, et selles midagi halba oleks. Lihtsalt huvitas, sest hobi-taimekasvatajana ei osanud ma kunstlilledele ühtegi põhjendatud kohta leida.
 
eelmisele 02. veebruar 2014, kl 12.49
loogiline mõtlemine sul küll puudub.
 
botaanikahuviline "eelmisele" 02. veebruar 2014, kl 14.08
Et millest nagu seda kohe järeldada? Vbl jah, olen konservatiivne, sest kui juba taim ruumi tuua siis olgu see elus, mitte "nagu päris ". Pimedat kohta saab valgustada sobiva lambiga. Ja tühje kohti siseruumis on võimalik täiendada nt. skulptuuridega või siis ka lilleseadetega. Aga see on vaid minu arvamus. Küsimus sai esitatud lihtsalt uudishimust, mitte halvustamiseks nagu su kommentaar püüab minu suhtumist arvustada.
 
siin 02. veebruar 2014, kl 14.33
on alati üks selline inimene nagu "to.." või "eelmisele". muudkui aga iriseb teiste kallal, kusjuures ise kardab endale isegi väljamõeldud nime panna. sihuke omapärane psühholoogiline kaitserefleks, et siis ei saa teised talle tagasi nähvata:) aga ise tahaks nähvata küll, eks ole?

kunstlille olen ka mina vannitoa jaoks mõelnud. eriti tänapäeval, kus nad on väga originaalilähedased. aga pole siiani ostnud, sest olen teisalt jälle lugenud ja kuulnud, et enrgiate mõttes võiks ikkagi päris lilled olla. samuti on mul toas oma aia kuivatatud lilled vaasides. talvel minu arust väga armas. ka kuivatatud lill ei pidanud olema hea.
ei tea. aga mulle meeldivad?
äkki peaks usaldama oma sisetunnet, et kui tunne on hea, siis olgu nad toas, kui aga tunne ütleb "ei", siis ei.
 
Naine 02. veebruar 2014, kl 15.22
Olen ka kuulnud, et kuivatatud lilled pidid õnnetust ja üldse halba tooma.
Ei tea nüüd, kas uskuda või mitte.
 
siin 02. veebruar 2014, kl 15.30
arutlen edasi - minul näiteks teevad kuivatatud lillekompositsioonid kodu õdusamaks. kuna ma seal kogu aeg ei ela, siis pärislilli hoida ei saa.
aga kunstlilled - arvan, et ehk asutusse, kuid koju vast ei tahaks.
millegipärast tuletavad kunstlilled mulle venelaste surnuaeda meelde. kuigi nagu mainisin, tänapäevased kunstlilled pole sugugi need plastmassist jäledused, mis vanasti.

samas, õlelilled jälle ongi kuivatamiseks?
 
shishi orhidee omanik 02. veebruar 2014, kl 17.10
mina ostsin endale ka kunstorhidee potis ja olen väga rahul. elus lillede eest ma hoolitseda ei oska. kuu-paariga surevad kõik ära. milleks see? lillest on kahju ja endal ka paha olla. kunstlill on ilus juba mitu aastat ja rõõmustab silma. kvaliteet on väga hea, kõik kes esimest korda näevad, arvavad, et päris lill on.
 
küsimus 02. veebruar 2014, kl 17.19
Kas neid on ainult Horteses müüa?
 
kordamine on tarkuse ema 03. veebruar 2014, kl 19.59
Kordan veelkord - Hansaplantis müüakse samuti.
 
boring 12. oktoober 2017, kl 13.10
Olin ka eluslillede fänn ja olen siiani, ent kui olen vahel mitu kuud kodust eemal, siis lilled jälle surnud.Kahju taimedest ja ei taha ka ühtegi tuttavat nendega koormama hakata. Sellepärast olen ka kunstlillede suunas mõtlema hakanud, aga tahan ikka niisuguseid, mis ära petavad, mitte mingeid magaziinist ostetud plastiknätsakaid.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!