Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
avalik urineerimine
 
virisev vanamutt 12. aprill 2009, kl 17.16
ma saan aru kyll, et kevad käes ja värske õhk ja tahaks end luftitada jne.
vaatan kortermaja aknast välja ja mis ma näen - noormees kuseb vastu kuuske! vastas asub meil koolimaja....
nagu normaalne või et kuseme teeservas ja muudes avalikes kohtades?
mingi enesenäitamise haigus ve?
lähen nyyd õue värske õhu kätte ja katsun edaspidid noori mõista....
kena kevadet!
 
võeh 12. aprill 2009, kl 17.22
See on prolede tunnus - kuseda, kus juhtub. Ja meil juba selliseid jätkub.
 
bb 12. aprill 2009, kl 17.42
Just praegu nägin sellist kooliaia vastu kusemas... Ja siis virisetakse koerte pärast... Inimesed ikka tuhat korda hullemad kui loomad.
 
Kesklinn 12. aprill 2009, kl 17.58
Ma elan ühe ööklubi kõrval ja ausalt öeldes teeb tigedaks, mis inimesi olemas on. Eile õhtul hilja koeraga jalutades väljusid taksost 3 pealtnäha härrasmeest. Ülikond seljas, villane mantel üll, ja suundusid lähima majaseina juurde kusele. Ja keset linna sedasi kusevadki. Üks kord oli üks jobu poodi viiva keldritrepi peal tilli püksist välja võtnud ja lahistas laia kaarega poeuksele. Kui märkuse tegin, sain sõimata ka. Üldse linnavahel kõndides lööb igast kangialusest selline kusehais vastu, et öök tuleb peale.
 
Liz 12. aprill 2009, kl 18.10
See on nii ilge komme. Autoteede ääred on ka neid kusikuid täis. Ja Tallinna kesklinnas haiseb iga nurgatagune nagu peldik.
 
Ime Küll 12. aprill 2009, kl 19.45
Sõjaväes kaevati toru kergelt kuiva liiva alla majaseina äärde ja lasti elekter sisse.
Kusemine lõppes.
 
õõ 12. aprill 2009, kl 19.53
Ime Küll, said ise elektrit või ainult juttude põhjal räägid? Sest tegelikult on sedasi kusedes võimatu elektrit saada:) Veidi vähem filme ja rohkem füüsika-keemia alaseid teadmisi.
 
mõte 12. aprill 2009, kl 21.45
mõni ajaleht võiks korraldata urineerijate tabamise kampaania. noh et inimesed saadavad fotosid avalikus kohas urineerijatest (samamoodi nagu huligaanparkijate kohta on olnud)
 
nick de witt 12. aprill 2009, kl 22.18
see Ime Küll on imeloll!

tead, mõni mees olla külma ilmaga kustes lumehange kinni külmunud oma kusekaart pidi... seda ka usud?
 
: ( 12. aprill 2009, kl 22.17
Et peaks hakkama pildistama neid akna peal? Ma küll ei usu, et politsei neid "tegijaid" tuvastama viitsib hakata. Endale saaks küll märgi külge.
Mul ka teevad viha need akna all kusijad. Mõnda kõva alarmiga riistapuud oleks vist tarvis nende peletamiseks. Ehmugu impotendiks need liputajad.
 
vabadus 12. aprill 2009, kl 22.20
aga tänapäeval ongi ju nii, et kõik loomulik on avalik.
avalik urineerimine, avalik imetamine, avalik seks, niisama kabistamine
 
Elekter 12. aprill 2009, kl 22.24
Seletage palun keegi see elektri värk ära. Olen igasugu jutte kuulnud, kuidas selle abil kusejaid peletada, aga ei tea kedagi, kes seda tõesti oleks teinud (või kellega seda oleks tehtud :-))))
Kas peab olema traat või metallist toru või midagi muud?
Olen sellist legendi ka kuulnud, et kui vana Pärnu maantee viadukt Tallinnas valmis sai, olevat kaks lõbusas tujus meesterahvast ühel hilisõhtul kihla vedanud, et üks neist kuseb viaduktilt alla vastu elektrirongi juhet. See olevat viimane asi olnud, millega ta oma elus hakkama sai. On see võimalik või ainult lõbus legend?
 
vihjaja 12. aprill 2009, kl 22.29
to elekter

kui sinu kirjeldatud linnalegend tõele vastab, siis peaksid kõik elektritraadile istunud linnud surnult maha kukkuma ja kõik vihma ajal ringi kõndivad inimesed trammiliinidelt elektrilöögi saama.
 
hmm 13. aprill 2009, kl 09.28
Mina olen sellist asja kuulnud, et kusagil töökojas oli mõnel mehel kombeks käia kusel nurga taga. Seal seisnud seina najal üks suur plekktahvel, selle vastu siis soristati. Ja see haises ning keegi, kellele see ei meeldinud, pani plekitüki külge juhtmed ja voolu sisse. Ja enam seal kusel ei olevat käidud. On see tõsi või legend, mina ei tea. Ise näinud ei ole.
 
Niite 13. aprill 2009, kl 10.45
Olen ka näinud kusemist nii vastu kirikuseina kui Tartus Pläsku kandis.Väkk!
 
Niite 13. aprill 2009, kl 10.46
See pole mitte prolede vaid joodikute komme!!
 
manneken piss 13. aprill 2009, kl 11.48
http://www.youtube.com/watch?v=tU1UKn7iXv8&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=Bbht8fCGpfQ&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=koF3UvDmVWg&feature=related
 
Cish 13. aprill 2009, kl 16.22
No aga linnud ja vihmaga jalutajad pole ju kontaktis nii elektriliini kui ka maaga. Seega ei saa tekkida voolu.
Aga kui inimene on kontaktis maaga ja soristab oma juga, siis tekib ju ring elektriplaat-juga-maa ja peaks ju mingit mõju avaldama. Või ei? (Füüsika ei ole parim külg, keemia meeldis aga väga ja selle koha pealt saab ju öelda, et kuna uriin=vesi+soolad, siis peaks tekkima vool)
 
Ursus 13. aprill 2009, kl 17.51
"Mythbustersite" ühe osas testiti seda müüti, et kusev kodanik võib saada elektrilöögi, kui soristab elektrifitseeritud objekti peale. Ei saanud midagi. Selgus, et inimese juga ei ole nii ühtlase kiiruse ja massiga, et saaks elektrit juhtida.
Aga neid kusikuid tuleks küll pildistama hakata. Pangu pampersid, kui nii väike põis on, et üle ühe õlle ja järgmise peldikuni välja ei kanna.
 
siga ja kägu 13. aprill 2009, kl 18.01
Oojee, hiljuti nägin kah ühte "härrasmeest": jalutas tänaval vastu mulle ja juba eemalt nägin, et nihverdab miskit oma püksiaugu kallal. Natuke enne, kui kohakuti jõudsime, keeras teeserva ja kukkus k.usele. Oleks fotokas kaasas olnud, oleksin tõesti kena pildiseeria saanud... Hämmastavaid tegelasi leidub ikka.
 
Muna 13. aprill 2009, kl 18.23
Meil on majas paar korda välis- ja siseukse vahele lastud. Seakari. Kust sellised tõprad tulevad?
 
onu uuno 14. aprill 2009, kl 22.52
aga minul lasi üks noor neiu vanalinnas otse minu nina all kärtsu peeru,ma ei tea kas see oli kogemata või nalja viluks aga kui ma nüüd kuhugi kaevata tahaks kas siis peaks seda tegema naisõiguslastele või meesõiguslastele või lausa kohtusse kaebama ja valuraha küsima rikutud linnaõhu eest
 
maali 15. aprill 2009, kl 18.22
sa uuno osta omale alustuseks pampersid.
 
- 15. aprill 2009, kl 20.15
Baltas bussi oodates nägin õõvastavat pilti. Üks naisterahvast asotsiaal(iseenesest puhas ja viksilt riides) läks kolmnurkse reklaami (suured, pikad) sisse oma asju tegema. Mõtlesin, et okei, vähemalt on ju see varjatud, natukene nagu välipeldik, eks. Õnneks olin kaugemal temast ja soristamist ei kuulnud. Kui aga mingi aja pärast talumatu s*tahais ümber pea käima hakkas, siis oli küll paha olla.
 
noorte 16. aprill 2009, kl 07.20
poolt tee äärtes kusemine on muutunud tavaliseks nähtuseks. Auto uks lahti ja @!#$. Ka tüdrukud. Oleme jõudnud järjekordse õõvastava olukorrani. Algul kusetakse tee ääres ja siis juba teistele pähe
 
Peep Pepp 07. jaanuar 2018, kl 23.02
Tahate pirtspersed, kusen teile wittu!
 
On sandi paber taskus , haige inimene 01. veebruar 2018, kl 19.23
Niite Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Olen ka näinud kusemist nii vastu kirikuseina kui
> Tartus Pläsku kandis.Väkk!
Siis kurjaks minna ei saagi ! ( On haigus ja uurini pidamatus ka,
AGA iga joodik juba kuseb--igale poole ,kiriku seina
see on sigadus :
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!