Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Vaimne terror nii tööl, kui kodus.
 
Asperger 02. veebruar 2018, kl 18.23
Millised on siis parimad viisid enda kaitsmiseks, et liiga kiirelt läbi ei põleks?
 
see et 02. veebruar 2018, kl 18.42
vaheta töö- ja elukohta.
 
sõltub 02. veebruar 2018, kl 23.20
sõltub, kelle või mille eest end kaitsta tahad. Mis sorti terror sind tabanud on?
 
Asperger 03. veebruar 2018, kl 09.43
Kas eelmisele sõna Asperger ei ütle mudagi? Seepärast kannatangi vaimse terrori all.Mingit puuet mulle anda ei taheta ja tööl pean käima , kuid erinen normaalsetest inimestest ja lisaks terror perekonnas, kus mõnitatakse ning sõimatakse, sest olen teistmoodi. Kuhu siis põgeneda , et rahu saada?
 
Kah asperger 03. veebruar 2018, kl 10.09
Põgenemisest ei ole kasu. Kui on probleem, siis probleemiga peab tegelema. Kõige paremat nõu oskaks sulle anda keegi, kes sind teab ja tunneb ning keda sa usaldad. Kui sellist inimest ei ole, mine räägi psühholoogiga. Puue ei ole küll lahendus. Jääd koju passima, mis sellest paremaks läheb? Pigem süvendaks veelgi olemasolevaid probleeme.
 
puuet ei anta 03. veebruar 2018, kl 10.20
Selles häda ongi. rt puuet ei anta, hea meelega istuks kodus.Ei peaks terrorit nii palju kannatama.
 
mhh 03. veebruar 2018, kl 11.03
kodus ka ju terror!
 
rebane 03. veebruar 2018, kl 12.18
Perekonnas mõnitatakse ja sõimatakse? Kes seda teevad? Mees? Ämm? Lapsed??
Ja mille eest? Konkreetselt - mille eest?
 
no ikka igal pool mõnitatakse 03. veebruar 2018, kl 14.27
Kodus eksmees, et ma ei oska elada ja tema juurest ära ei lähe.Tal uus ja siis ajab hirmsasti kiusu.Perekonnas vanemad, kes kahetsevad siiralt minu sündi ja, et põen sama haigust , mis üks vanematest pärandanud.Need on debiilsuse geenid.Nüüd nad hädas, et nende täiskasvanud raske vaimse puudega laps ei tulebmitte millegagi toime.Asümpaatia on vastastikune ja vihkamine samuti.
 
ma arvan, et... 03. veebruar 2018, kl 14.58
Su energiakanalid on liiga kitsat ja blokeeritud. Sellest on sulle ka kõik liiga raskesti talutav. Lase endast rohkem läbi! Las tuleb igasuguseid su teele, las nad käituvad mida erinevamalt, lase endal kogeda igasuguseid tundeid. Ära end valmis sea tundmatusse kohta minnes või ebameeldivate inimestega lähestiku olles. Usalda oma elu ja kõrgemaid jõude ning oma jumalikku loomust. Tee seda aegamööda ja ettevaatlikult. Mitme aasta jooksul, samm haaval. Anna südames andeks neile kes sinuga ebameeldivalt käituvad sest see on kõige parem kaitse ja hinge tasakaal sul endal säilib. Kui lähed nende provokatsioonidega (tahtmatute või tahtlike) kaasa siis saad ka täie mahuga ise.
 
sõltub 04. veebruar 2018, kl 19.28
Asperger ütleb küll midagi, aga mitte seda, et sellega automaatselt terror peaks kaasnema. Sa räägid iseendale vastu, korra tahad puuet ja kodus istuda, siis jälle ei taha kodus olla, sest seal terror ja mõnitamine. Sa oled vist see, kes igas teises teemas riigi ülalpidamisele tahab, peaasi et ise lillegi liigutama ei peaks.
 
kuidas ei pea 06. veebruar 2018, kl 20.38
Et riigi ülalpidamisele saada peab palju ära tegema ja muuseas enamus autismispektrihäirega on vähemalt 80 % - lise puudega.Seda aga ei taha ükski arst tunnistada.Peab siis selle debiilse vanema kaasa võtma, et nad selles debiilsuses ikka veenduda saaksid.Mina aga nii kaua üritan mugavalt ära elada ning selle terrori saab mugavuse nimel kah kuidagi talutud.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!