Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Merikapsas- jube
 
Margit 01. detsember 2005, kl 08.30
Kas sööte ja kuidas meeldib merikapsa salat? Minu arust ebameeldivamat sööki annab välja mõelda.
 
Puhh 01. detsember 2005, kl 08.41
Pole kunagi ausalt öeldes maitsnud ja vist ei proovigi, sest juba välimus peletab mind kauges kaares eemale,aga niipalju kui on inimesi on maitseid, mõni kindlasti sööb ja kiidab.
 
paks kass 01. detsember 2005, kl 08.45
ei ole kunagi proovinud, juba mitmendat aastat kavatsen, aga pole välja mõelnud, mille kõrvale see kõige paremini sobiks.

perekonnas mõned isendid on söönud ja teevad antipropagandat iga kord, kui mainin seda, btw.
 
Imme 01. detsember 2005, kl 08.50
museas, tegemist vägagi maitsva ja ääretult kasuliku toiduga. Merikapsas on palju vajalikke mineraale. Mina söön merikapsast lihtsalt niisama lusikaga, kuid eriti hea koosluse annab merikapsas ja toores muna. Väga tervislik!
 
heh 01. detsember 2005, kl 08.55
huvitav, miks need väga tervislikud asjad alati nii vastikult maitsevad :)
 
ehhe 01. detsember 2005, kl 08.59
selveri merikapsa-porgandisalat (seal mingi teravamaitseline asi ka sees) on täitsa pandav. ja ülla-ülla - verivorsti kõrvale ;)
 
proovija 01. detsember 2005, kl 09.02
Ostsin ka kuskilt nurgatagusest poest, aga leivatükk kõrvale, vorstiviil ka peale, ja siis läks see salat vägagi libedalt alla, ei nurisenud.
 
marta 01. detsember 2005, kl 09.02
väga vastik asi...olen söönud,on jah kasulik kilpnäärmele ja üldse igas mõttes,aga tõesti vastikumat asja annab välja mõelda.
 
pörr 01. detsember 2005, kl 09.11
Nii njämma, ainult söökski:) Eitea kas mul mingi vitamiinipuudus või:P
 
tiugu 01. detsember 2005, kl 09.11
Olen ka seda porgandiga varianti söönud, majoneesi oli ka veel lisatud. Mulle maitses, olen teinekordki ostnud.
 
Minna 01. detsember 2005, kl 09.22
Ostan seda koledas purgis, sihuke rohekas. Aegajalt lausa organism nõuab! Paar purki kuus kulub.
 
hmm 01. detsember 2005, kl 09.26
ma pole näinudki müügil... vbl pole osanud vaadata. nõuka ajal ostsin viimati:)
 
Maret 01. detsember 2005, kl 09.48
See on täitsa olemas, kalalettide juures. Järve Selveris näiteks kassitoitude vastas kalariiulis, silmade kõrgusel, teispool sügavkülmutusletti, selline pisem plekktops. Kas 14 või 13.70 või niimoodi maksab.
 
noorik 01. detsember 2005, kl 10.22
Minu ema sööb kahe suupoolega ja kiidab, mina ei talu lõhnagi rääkimata söömisest.
 
piiga 01. detsember 2005, kl 11.31
ta näeb hirmus jälk välja-ei julge osta.Aga plaan juba ammu et peaks proovima-aga ootan kunas külas kuskil pakutakse :)
 
N 01. detsember 2005, kl 12.10
mullegi maitseb, kuigi jah, välimus on suht eemaletõukav
 
juta 01. detsember 2005, kl 13.08
söödav,kuid lemmik ei ole.Juba vene ajal müüdi(venemaa toode purkides)
 
Kadri 01. detsember 2005, kl 13.35
Kahjuks mulle ei maitse :( Ostsin ka sellepärast, et väga kasulik värk on. Piinlik küll, aga prügikasti ta rändas.
 
ziina 01. detsember 2005, kl 13.46
minule täitsa meeldib see porgandi- majoneesiga salat, ent olen proovinud ka mingisugust küüslauguga varianti ja vat see oli pehmelt öeldes minu jaoks õudukas.
 
bee 01. detsember 2005, kl 13.51
Mulle ka väga maitseb, eriti porgandi-küüslaugu ning kalmaariga variant. Makraga oli samuti hea.
 
lii 01. detsember 2005, kl 14.06
Mulle maitseb, olen seda alati söönud.See merikapsas aga, mida müüakse säästukas, ei kõlba küll kuhugi.Äädikaga ülepingutatud, s.t. täielikult rikutud.
 
hakike 01. detsember 2005, kl 15.48
Rimis müüakse salatiletis,osta saab täpselt nii palju korraga,kui tahad.Proovisin seda majoneesiga varianti-enam iial merikapsa poole ei vaata!!
 
gurmaan 01. detsember 2005, kl 16.05
kalmaari ja majoneesiga on PARIM SALAT, mis üldse salatitest müügis!
 
¤ 01. detsember 2005, kl 22.26
Proovin ka varsti!
 
acc 02. detsember 2005, kl 01.24
Parim asi - söön peaaegu iga päev! Kõige enam seda tavalist salatit poolekiloses plastkarbis, vahel segan ntx riivitud peediga, ikka väga hea. Makra ja porgandiga on ka väga head, sama firma tooted. Plekktoosi oma on kehva maitsega millegipärast. Olen veel näinud väga mitmete erinevate lisanditega, ntx shampinjonidega, oma kümmekond erinevat varianti oli olemas. Mulle see lahtiselt müüdav salatileti variant ka eriti ei meeldinud, kus riivporgand, küüslauk ja majonees. Kahjuks pole merikapsast igas suuremas poes ka saada.
 
tigram 02. detsember 2005, kl 01.30
mine vittu margit ja söö muda, mida sa pirised siin!
kui oleks ometi linnugripp juba siin ja võtaks sind raiska õnneks, küll siis interneti-inimesed oleksid õnnelikud
 
Leheke 30. aprill 2018, kl 13.41
Ostsin ja sõin ka ära, aga minul ta mõnuga küll alla ei läinud... Väga omapärane maitse ja enam ei osta.
 
jubedus kuubis on see 01. mai 2018, kl 08.59
Need, kes seda kiidavad, sööksid ilmselt ka väljaheiteid, kui maininitaks, et tervislik ja kiidaks heaks
 
kivike 01. mai 2018, kl 11.58
Kummaline on pidada lollideks inimesi, kes mingit asja söövad või ei söö. Oleksid sündinud Jaapanis või Hiinas, sööksid seda va merikapsast ja kiidaksid. Suhkru ja säilitus-, lõhna- ja värvainetega ülepuistatud sita söömine ei tee sind kuidagipidi paremaks.
 
Jõledam veel on brokkoli! 03. mai 2018, kl 18.27
Ja kui majoneesiga üle valada kas või sitahunnik , siis on väga hea!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!