Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Mis on teie kõige inetum kehaosa?
 
ausalt paluks 19. aprill 2009, kl 11.53
Minul on põlved. Jumal teab miks, aga tõesti väga inetud on, kandilised ja väljaveninud nahaga, ise ei ole üldse vana, aga põlved näevad välja nagu 100-aastasel. Seelikuid küll kannan, sest muidu jalad pikad ja saledad, aga mitte kunagi suvel ja ilma sukata. kurb
 
minul 19. aprill 2009, kl 11.54
naeratus on kole ja huuled...
 
aga minul 19. aprill 2009, kl 12.05
on silmaalused kohutavalt tumedad (kõikidest hooldusnippidest hoolimata)...
 
lolo 19. aprill 2009, kl 12.11
põlvi saab vähemalt peita.
minu kõige inteum osa on nina, suur ja veidi viltu. ja kahjuks kõige silmapaistvama koha peal ka :( opiraha ka pole.
 
mai 19. aprill 2009, kl 12.42
jalad, veenilaiendid ja paistes koguaeg, muidu olen sale, aga jah, jalad vahetaks ära..
 
sss 19. aprill 2009, kl 12.45
kõrvad....no mulle ei meeldi ja põlved,varbad......varbaid peidan igal võimalikul juhul
 
õhhhh 19. aprill 2009, kl 12.51
Lõualott, jube-jube, nagu kalkuni lokuti, täiesti masendav
 
kjppla 19. aprill 2009, kl 13.16
jalad.. ei ole proportsioonis, sääred on liiga peened ja reied jämedad :(
 
P 19. aprill 2009, kl 13.20
mulle ka ei meeldi oma jalad, aga viga pole mitte kujus ega ümbermõõdus, vaid nahk reitel on kole, pluss emalt päritud veenilaiendid. Suvel on olukord parem, päevitunud nahalt ei paista tumedad veenid välja ja ka nahk ise on parem, pole nii kare.
 
rahu 19. aprill 2009, kl 13.22
käed on kondised
 
cat 19. aprill 2009, kl 13.40
hetkel näonahk.
 
sss 19. aprill 2009, kl 13.49
Nägu - nagu bokser, suunurgad allapoole, tigedad kulmud, lõualott... jne. Kõht ka armiline(2 last)
 
uglytoe 19. aprill 2009, kl 14.03
Labajalad. Suurest varbast järgmine on palju pikem ja lahtiste kingadega käies jäävad nii mõnedki jõllitama. Siis tekib selline tunne, et tahaks selle kuradi varba neile silmaauku suruda:D
 
V 19. aprill 2009, kl 15.03
Rinnad. Liiga suured ja ilma rinnahoidjata on nad koleda rippuva kujuga.
 
Neili 19. aprill 2009, kl 15.23
Liiga suured rinnad.Öeldagse et rind ripub kõhuni ja kõht põlvini,põlved poolde säärde Suured labajalad ja käed. Nii kurb on sellisena elada!!!
 
helena-marell 19. aprill 2009, kl 15.27
kahh tissid:8 olen 40 ja vanunud, rind ja kõht on ühesuured, kintsud paksud,aga mis kurb? elan ja tunnen elust rõõmu!
 
siku 19. aprill 2009, kl 15.28
Masendus tekkis, kui lugesin nii paljude naiste rahulolematust oma keha suhtes :(
Ega ma ise pole ka endaga üdini rahul. Hetkel on näonahk juba kolmandat nädalat hullusti käest ära ning miski ei aita. Vinguda võiksin ka rindade kallal, aga mis siis veel saab, kui kunagi lapse sünnitan. Noh, pepu ja kintsude peal on tsellu ja kõhul voldikesed suuremad kui ilus oleks. Sääred on karvased, ootan vahatamise pikkust. Üldse olen jube karvane :(
Urrr.
Kusjuures kõige veidram kogu selle viletsuse juures on see, et mees võtab mu õhtul kaissu ja ütleb, et nii hea on sinu imekaunist keha enda vastas tunda...
Saa siis aru! Äkki me pingutame üle??
 
Olen 43 19. aprill 2009, kl 15.37
95 kilo ja on ikka valus küll ! Hakkama kaaluga ei ssaa,joon ja nutan vahepeal :(.
 
kuuks 19. aprill 2009, kl 15.44
to siku

ei pinguta midagi, sul on mehega vedanud lihtsalt
 
Mia 19. aprill 2009, kl 16.02
Tagumikul ja seljal on venitusarmid.
 
Täpitriin 19. aprill 2009, kl 16.12
Teismelisena polnud suurt millegagi rahul: nahk liiga valge, silmad ebahuvitavalt hallid, juuksed mingit ebamäärast värvi, pruunid ripsmed jne, jne.
Vanus ja suuresti ka mees on õpetanud mind armastama end sellisena nagu olen, toonitama neid kõige täiuslikumaid kohti ja peitma neid, mis endale ei meeldi või nägema, et mu silmad pole igavalt hallid, vaid hoopis rohekadhallid, hele nahk on pigem kingitus, ripsme värvi peidab, pikendab ja tihendab tušš, juukseid annab salgutada ja värvida.
 
Inu 19. aprill 2009, kl 16.21
Veel kolm aastat tagasi oleks öelnud hambad. Aga nüüd kui breketid on oma töö teinud, ei suudagi enam ühtegi puudust leida. Loomulikult pole ma täiuslik, aga samas pole ka midagi mida inetuks peaks.
 
Piret 19. aprill 2009, kl 16.31
kindlasti jalad - lihtsalt paksud reied ja sääred.
üks aeg kaalusin 50 kg oma 163 cm juures, aga miniseelikut ikka selga panna ei saanud. aga samal ajal oli ülakeha nii kondine, et selja pealt paistsid roided välja ja eestpoolt rinnakorvi nukid. nagu kaks eraldi inimest oleks kokku pandud.
kõht on millegipärast absoluutselt sile ja sinna ei tule midagi juurde ka. minul läheb vist kõik otse jalgadesse :(
 
Mausi 19. aprill 2009, kl 16.54
Hiidtissid. Kogun raha, et vähendus teha.
 
l 19. aprill 2009, kl 17.03
küünarnukid
 
gr 19. aprill 2009, kl 17.06
oi, hambad muidugi :(
 
uss 19. aprill 2009, kl 17.08
vastikud paksud kintsud :S. Muidu olen täiesti ok, aga no kints on ikka rõve tsellurull. Tee või tina.
 
positiivsust täis ju 19. aprill 2009, kl 17.15
isver, kas tõesti nii hull on asi? ma ise 44 ja no olen endaga väga rahul. kõlab nüüd enesekiitusena, eks? aga no mis teha, olen sale, peenikese pihaga, vaatamata sünnitusele pole ühtki rasedusarmi, kõht nagu teismelisel, ilus ja sile, juuksed paksud ja kohevad, ripsmed pikad, sääred ilusa kujuga, rinnad B ja vormis, ilusnahk, rüht ja kõnnak.. mnjaa.. ausalt, olen endaga rahul. varbad ka kohe lausa ilusas rivis.
kohe piinlik tunnistada ju, ärge kõvasti nüüd pekske :)

ok, leiame virisemiseks põhjust: küüned on nõrgad ja lühikesed aga kui aus olla, siis ei enam see mind isegi ei häiri, kunagi küll põdesin.
 
Hehh 19. aprill 2009, kl 17.20
Kõht on arme täis...2 lõikust (armid erinevates kohtades ja kokku on neid 5)+põletusarm (üle kõhu ikka)+ esimesest rasedusest venitusarmid...rõõõveee...
 
Karen 19. aprill 2009, kl 17.35
Miks ma peaksin oma keha osadeks jagama ja neid veel hindama?
Jaburamaks minna ei saa.
Olen oma kehaga igati rahul.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!