Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
paljalt päevitajad
 
suvitaja 11. juuli 2005, kl 17.42
Käisin nädalavahetusel rannas ja mind häirisid ilma rinnahoidjateta paevitajad. Mitte sellepärast et ma kade oleks vaid leian et on olemas ju naisteplääzid,mitte ei pea ennast teiste ees paljaks koorima.Meestele see võibolla meeldib ,aga rannas on ju ka palju lapsi.
 
bille 11. juuli 2005, kl 17.44
miks sa arvad, et see lapsi häirib? neil ei ole veel tabud välja kujunenud ja alasti inimkeha võtavad lapsed kui täiesti normaalset asja... mida ka ülejäänud võiksid teha mu meelest.
 
noor naine 11. juuli 2005, kl 17.53
mu meelest, kõik need kõige rõvedama partiiga päevitavad paljalt.
Ilusad naised alati ilusates bikiinides ja hea vaadata

/ei taha panniga pähe saada, aga ausalt need on minu tähelepanekud meie randades
 
mups 11. juuli 2005, kl 17.57
Billega väga nõus. Sellest ma muidugi ei räägi, et rinnahoidjata päevitamine kahjulik on, aga üldiselt ei tohiks selle vastu küll midagi olla, kui vähegi terve psüühikaga inimene oled ;)

Samas ei pea ma päris normaalseks ihualasti päevitavaid mehi, kuigi rippuva kõhu alt pole nagunii midagi näha :) Olgu seal oma rannapoolel, aga ärgu jooksku alasti üle kogu ranna jäätisemüüja juurde ega kügelegu seal sabatavate laste seljas. Ostureidiks peaks ikka püksid jalga tõmbama.
 
() 11. juuli 2005, kl 18.02
lapsi on igas vanuses. paariaastasel jahh kamakaks, aga kuuene juba irvitab ja vahib huviga. aga jahh, seee on väga-väga kahjulik päevitamisviis, kõige hellematele kohtadele päikest, pärast vinguvad, et haigekassa nende arveid kinni ei tao.
 
ehh 11. juuli 2005, kl 18.06
to mups
paljad rinnad on ok, aga tillu-lillu mehed häirivad, ka huvitav. Mis seal vahet on või pole sa paljast meest näinud?
 
ei koti 11. juuli 2005, kl 18.07
see kah naljakas... 11 aastatsed lapsed juba seksivad aga paljad rinnad ikka jube tabu.
 
aga 11. juuli 2005, kl 18.08
tillike ikkagi suguorgan.
 
Koiott 11. juuli 2005, kl 18.10
Naisteplääz? IRW!!!
 
kotib ikka küll 11. juuli 2005, kl 18.11
to ei koti
sinu seksivad 11 aastased on sinu tragöödia,milleks selline üldistus?! terve maailm ei ole veel perverte ja haigeid täis, aga kui kõik oleks sinusuguse mõtlemisega,siis...öäkk
 
n21 11. juuli 2005, kl 18.13
Samad tähelepanekud nagu "noorel naisel"
 
Margit 11. juuli 2005, kl 18.22
No nad ei olnud ju paljad, ainult ilma rinnahoidjata. Ja lapsed... kas naisterannas siis pole lapsi? Et seal käivad vaid tüdrukud? On seal ka suuri poisse. Jumal küll, võtke vabamalt. Tegelege rohkem enda kehaga, mitte teiste tisside vahtmisega. Äkki sinu arvates ei tohiks näiteks paksud naised ka üldse rannas käia või stringide väel päevitada. Ja õllekõhuga mehed koligu üldse "paksude meeste randa", sest riivavad sinu silma. Ja valged, päevitamata inimesed ärgu üldse randa tulgu, sest suvi juba poole peal, kuidas nad ometi julgevad randa tulla ja ennast näidata. Öök mõttemaailm sul igatahes.
 
njahh 11. juuli 2005, kl 18.40
Eile oli päris naljakas vaadata, kuidas üks tibin oma rindasid demonstreeris -vähemalt kuus korda jalutas meie seltskonnast mööda (seltskonnas oli meil 4 noort kena meest ka).
Igatahes päris lõbus oli...viimane kord üks kuju arutles natuke liiga kõva häälselt, siis tibin enam mööda ei tulnud- sellise tola mulje jättis, ka ´meestele. Algul ei teinud tast keegi välja, aga no lõpuks loobusime lolli/pimeda mängimisest.

Mul pole selle vastu midagi kui keegi rahulikult päevitab, ise lasen ka tagant rinnahoidja lahti, et seljale rante ei jääks...aga no selline otsene enesenäitamine jättis pehmelt öeldes inimesest kohtlase mulje...
 
mummi 11. juuli 2005, kl 18.42
Arvan,et naise rind pole küll see asi,mida häbeneda. Mis naer siis nendel 12 aastastel saab olla. Ise alles lõpetasid ema tissi otsas istumise.Kasvatusega ikka midagi nii viltu.Ükski pole siin ilmas elanud ilma tissita.
Igal inimesel on õigus olla tema ise ja just selline nagu ta loodud on. Midagi hullemat ei oska ette kujutada,kui rand oleks siirupinägudega Britnispearsid täis ja mehed kõik Bradpittid oleksid.
 
del 11. juuli 2005, kl 18.44
"Igatahes päris lõbus oli...viimane kord üks kuju arutles natuke liiga kõva häälselt, siis tibin enam mööda ei tulnud- sellise tola mulje jättis, ka ´meestele. Algul ei teinud tast keegi välja, aga no lõpuks loobusime lolli/pimeda mängimisest."

Väga ebaviisakas on kedagi kõva häälega kommenteerida. Ja ma olen kindel, et tegelikult vaatasid mehed teda hea meelega, aga enda naiskadele üritasid mulje jätta, et see ei koti neid üldse. Muidu saavad naised veel vihaseks.
 
njahh 11. juuli 2005, kl 18.52
to del
tegelikult on muidugi siin hea targutada, kui ise kohal ei viibinud...aga usu mind see oli tõesti HALEnaljakas juba. Ja kommentaar ei olnud midagi solvavat, pole ka kindel kas see naine üldse seda kuulis ja kui kuulis, siis vahet pole ka...

oma naiskadele polnud kellegil mingit muljet jätta....oleme lihtsalt kursakaaslased. Ja ära alahinda mehi-ilusat naist on ikka hea vaadata, aga kas ka naisperverte?
 
PEACE 11. juuli 2005, kl 19.54
aga mind ei häiri kassipidajad, vihmased ilmad, võõrad vallalised naised, teistenähes seksijad, ines karu, naabrid, paljalt päevitajad, kõrgepalgalised, teisest tähtkujust isikud ...... ei häiri ükski neist ja kõik, ma olen vaba inimene ja vaba hing, tehke minupärast kõik mis tahate ........... peace
 
kuri 11. juuli 2005, kl 20.11
Mind häirivad küll rannas paljad mehed ( eriti just vanad, paksud ,koledad), kes enda palja keha näitamisest rahulduse vist saavad. Hea küll istugu maas, aga nad ronivad täpselt vee äärde seisavad käed kuklapeal või puusas ja siis naudivad ma ei tea mida. Väga nõme.
 
mh 11. juuli 2005, kl 20.15
minumeelest ka ei ole ilma rinnahoidjata päevitanmises midagi halba. Aga püksid võiks siiski jalga jätta.
 
!!!!!!!!!!! 11. juuli 2005, kl 20.39
üka asi, et mõnele ei meeldi teise paljast keha vaadata, aga teine asi, et NIBUSID EI TOHI PÄIKESE KÄES KÕRVETDA. Tulevased kortsdekolteed ja amputeeritud protseesrindadega tsikid võtke teadmiseks.
 
Tuudur 11. juuli 2005, kl 20.42
Mul kama, kuidas mõni end demonstreerib. Võite teha ju nägu, et ohh nii loomulik ja blaa-blaa, aga tõde on see, et kõisugused pervod vahivad teie kõrbenud nisasid ja mõttes onavad.
 
Ave 11. juuli 2005, kl 20.44
Pole küll mees, aga kui kedagi niimoodi päevitamas näen, siis jõllitan ka ja itsitan omaette.
 
miia 11. juuli 2005, kl 21.11
kahjuks tartus pole ühtegi naisteplääži ja ma ei taha et mul oleks dekoltees päevitusrandid. kole on, kui on ilma õlapaelteta kleid ja sis valged triibud päevitamisest jäänud. päris palja ülakehaga pole küll avalikus rannas päevitanud, üritan ikka kuidagi nibusid varjata, ei taha, et nad tumedaks läheksid. kodus rõdul olen küll täitsa porgand ja olen saanud palju komplimente nii naistelt kui ka meestelt, et ilma valgete rantideta on ikka väga ilus. mind paljad ei häiri, kui satun kuhugi, kus on nudistide rand, siis lähen raudselt sinna mõneks ajaks.
 
tahan päevitan tahan ei päevit 11. juuli 2005, kl 21.27
kes ütles, et päevitunud nahk on ilus, päevitamata kole ? Kes ütles, et rannariiete randid lahtisest kleidikaelusest paistmas on kole, kes ? Kas jumal ise või kurat ?
Mina tean vaid, et vähk on kole haigus.
 
loola 11. juuli 2005, kl 21.38
kasvatus... meie koos lastega arutame ikka kodus ,et rand on pervosid täis, kui mõni alasti või poolalasti ringi patseerib, oma poisetga ma küll naerame.
 
issake 11. juuli 2005, kl 21.46
mina küll ülemist osa ära ei koori, aga triipe üle õla pole sellegipoolest, lihtsalt õlapaelad tuleb alla lasta. 40+ eas su kortus dekoltee enam "komplimenteerima" ei kutsu. mõni justkui käiks topless tantsitariks, et neid triipe nii kardab.
 
H 11. juuli 2005, kl 21.49
Oh neid hulle beibesid, säuts-säuts, kõik teevad komplimente uihh-uihh. Teiste komplimentide nimel oled valmis oma tervist maha müüma. Kui sul vähiga tissid ära lõigatakse, kas need komplimendi tegjad siis ka kiitma tulevad, oi kui ilus plastmasstiss.
 
noor 11. juuli 2005, kl 22.03
ah öelge mis te tahate kiiksuga eided on need... miskit on neil puudu või on siis üksilduse tõttu võetud appi viimsed abinõud, et kellegigi pilku oma rindadel näha...nõme
 
*** 12. juuli 2005, kl 01.43
poogen sellest vähist, homme jääd masina alla ja korras
 
teiste pärast muretseja 12. juuli 2005, kl 10.49
No ei tohi paljaid rindu päikese käes kõrvetada! TAevas halasta, mingi lugupidamine omaenda elu ja tervise vastu peaks ikka olema! Või tahategi tulevikus ühe tissiga/ilma tissideta ringi käija?!
Mu vanaemal on üks rind ära amputeeritud, no uskuge, ei ole ilus vaatepilt!
Homme võid masina alla jah jääda, aga kas sa mõtled samamoodi ka siis, kui teised su surivoodi ääres uluvad ja sina meeletutes valudes piinled?
*Kas tõesti on paar komplimenti seda väärt?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!