Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
õudne
 
kogeja 17. veebruar 2019, kl 19.35
Mida teha kui ei kannata inimest silmaotsaski, aga elu ikka ja jälle toob ta mu teele? Olen eemale hoidnud, minema läinud, suhteid katkestanud jne, aga ei midagi-ühel hetkel on ta taas mu teel ja see tekitab minus veel suuremat raevu ja tülgastust tema vastu. Misasi see küll on, mis niimoodi inimest kellegi külge kleebib nii vastumeelselt?
 
õudne-õudne 17. veebruar 2019, kl 21.37
Õige küsimus õiges kohas.
Me kõik tunneme seda sulle külge kleepunud inimest ja teame täpselt, mida ta mõtleb.
Lasteaed siin vist ...
 
to õudne-õudne 17. veebruar 2019, kl 23.23
Kas see mitte auru välja laskmise nurk ei ole või arvad sa tõsiselt, et siin mingi professionaalide nõuandla on? Mine ussita mujal.
 
õudne-õudne 18. veebruar 2019, kl 01.00
Ei, mina ei arva. Mina ju ei küsi selliseid küsimusi, et "ostsin uue kleidi - öelge, kuidas see mulle sobib!". Kes on näinud minu kleiti või kes teab teemaalgataja külge kleepujat? No millist vastust küll loodetakse või kuidas sellised tobedused "auru välja lasevad"?
Aga näib, et mõni arvab ja mõni peab selliseid küsimusi täiskasvanulikuks ja normaalseks.
 
kogeja 18. veebruar 2019, kl 07.59
Kas sa oled loll või mängid lolli? Ilmselt oled ja lisaks on tati pritsimine igas teemas vajalik sinu puhul, sest midagi asjalikku sul küll öelda ei ole. Tead mida selle kohta öeldakse? "Kui sul midagi tarka öelda ei ole, siis ole parem vait"-igas teemas ie ole vaja oma rumalust valju häälega kuulutada.
Ma ei hakka sinusugusega siin üldse pikalt vaidlema-lollidega ei ole mõtet vaielda, las arvavad edasi, et on kõige "targemad" ja elavad oma mullis rõõmsalt edasi igal pool sülge pritsides
 
sa vaata vaid 18. veebruar 2019, kl 13.18
tead, kogeja, see on tõepoolest ime, et see sulle ligipressija sinuga üldse midagi jagada soovib. tegelikult sa ise ei märkagi, kuidas sa ise oled kibe ja kuri olevus, jaah, kahjuks tõesti on elu sind kurjaks teinud, või oled end ise tigedaks mõelnud ja asju ette kujutanud vääralt. soovitus sulle...mine otsi abi, enne, kui sa terve ilma oma õelusega ära lagastad. ma ei tunne sind, aga su tekst on, pehmelt öeldes, väga ebameeldiv. mis sind vaevab, ma ei tea, aga ausalt, otsi abi.
 
to:sa vaata vaid 18. veebruar 2019, kl 14.41
 
jumala tõsi 18. veebruar 2019, kl 14.42
kogeja
18. veebruar 2019, kl 07.59
"Kui sul midagi tarka öelda ei ole, siis ole parem vait"-igas teemas ie ole vaja oma rumalust valju häälega kuulutada.

Õige mõte! Aga miks sa ise selle mõtte kohaselt ei toimi, ainult teistele soovitad?
 
to to to to to to to 18. veebruar 2019, kl 16.16
irw irw irw õudne jah
 
mu ka nii 18. veebruar 2019, kl 22.27
oh mul ka neid õuka õudseid jubedaid troppe ikka jagub eluteel ja kurat lahti saad tuleb uus hullem või vana tagasi :D See vist sant saatus...põhimõtteliselt muidugi aitaks JÄRJEKINDLUS saada nad kõik ja kohe stabiilselt pikkalt, ära räägi nendega ja kaasa oma eludesse , aga no samas tahaks ikka vahel nats põnevust ka ja ikka natuke suhelda,,,,
 
sigarillosse 22. veebruar 2019, kl 00.15
pauku panna, et saaks naerda ja naerda ja teisi lolliks teha. see ongi see kõige toredam elumõte, et saaks teiste üle irvitada ja kõik omaenda vastikused teiste kaela kleepida...edu selleks, kui see kellegi elu eesmärk on, milleks siia sündima pidi. edu.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!