Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Tissiteta naised
 
Maria 20. august 2013, kl 21.20
Kas meil on Eestis naistel rinnad puudu,et kõik poed täis jubedaid push-up rinnahoidjaid? Ma tahan tavalist rinnahoidjat suurus 75d.Kust osta?
 
mgm 20. august 2013, kl 21.31
Vat ei ole sellise pilguga vaadanud. Küll aga on sima jäänud munadeta impotentsed mehed.
 
jee 20. august 2013, kl 21.31
Kaubamajas ja Stokmanis suur valik.
 
Ohoo 20. august 2013, kl 21.42
Push-up trussikud :D
 
jaa 20. august 2013, kl 23.15
tavalisi on samuti kõik kohad täis, isegi prismas. kanna julgelt, võid kindel olla. kõik paistab kenasti läbi.
 
niinii 21. august 2013, kl 00.38
ainult alaarenenud inimene mõnitab teisi, kel pole looduse poolt mõnda kehaosa hetkemoele vastavalt antud. piinlik postitus sul, ajuhälvik.
 
teemaalgatajale 21. august 2013, kl 03.36
Õpi kirjutama, Maria!
 
jah 21. august 2013, kl 08.30
prismas müüakse õhukesi pitsist rinnahoidjaid, suured numbrid ka. just täpselt suurtele u... tissidele mõeldud, et hästi lehviks, lotendaks ja detailideni välja paistaks. so sexy. s cool.
 
D 21. august 2013, kl 08.33
Leiab igasuguseid, nii polsterdustega kui ilma.
Tavaliste rinnahoidjate probleem on, et kui on külm, närvilisus vms, siis on rinnanibud riiete all märgatavad ja see võib olla piinlik. Võib ka mitte olla, üks tuttav rääkis, kuidas ta ööklubisse tantsima minnes lõikas rinnahoidjatel nibukohad välja nii et kõik hästi välja paistis riiete alt ja ütles, et oh sa jumal, kus talle joosti tormi. Nii et igaühele oma.
 
juulia 21. august 2013, kl 09.27
no minu meelest paistavad vägagi välja need polsterdusega rinnahoidjad ka- eriti nende servade kohad korvide osas. Niiet pole kahtlustki, kui selline on seljas siis on naisel väike partii ja punane alarm jahil meestele- sa saad 99% petta kui neidis selle lisapolstri seljast heidab. Ja 75D ei ole nüüd üldjuhul küll teab mis rippuv hiigelrind. Eriti arvestades asjaolu, et üks ja sama suurusnumber on ikka tootjate poolt väga erinevate mõõtudega partii jaoks konstrueeritud.
 
n26 21. august 2013, kl 11.16
Imelik, et väikesele rinnale tehakse push-up (tõsta üles) rinnahoidjaid, kui just suur rind on see, mis enamasti tahab tõstmist, et ümmargune ja mahlane välja näeks. See selleks, aga 75D on igas pesupoes - Triumph, Lindex, Seppälä, Lauma, Linette jne jne.
 
Tere ja aitäh vastamast! 21. august 2013, kl 12.13
Minu arvates just on eesti naised päris korraliku partiiga ja neid, kes seda lisa vajavad vähem.Aga suurem enamus poed on täis mingeid paksendeid täis rinnahoidjaid.Kui ma sellise selga panen on rind tõesti liiga suur.Tavalise rinnahoidjaga ei lopenda ,ega hüple miskit-nagu mõni siin arvab.Ilusat päeva! maria
 
mis sa räägid 21. august 2013, kl 12.46
Naistel võib olla rind ära lõigatud kui on mingi kasvaja probleem ja siin ei mängi naise vanus mingit rolli, rinnahoidjad on rinna toetamiseks, mitte rinna lõua alla üles riputamiseks.Rinnahoidjaid on iagsuguseid ja iga naine peaks ise teadma, mida kanda ja mis talle sobib. Liiga suure rasvasisaldusega rinna puhul pole push up tõesti sobilik, sest tavaliselt on neil naistel lühike ja paks kael ning pole ruumi kuhu seda rinda veel tõsta, hoopis väiksema tuleks eksponeerida. Ka selleks on olemas rinnahoidjad. Päris väljaveninud suurema rasvasisaldusega rinnad tuleks aga rinnahoidja abil toestada nii, et nad ei valguks alla kõhu ülaosale, mitte push up-da üles, kus ta siis dekolteest välja kipub otsapidi kallerdama ja kõik saavad aru, et tegemist on ripprinnaga. Igal juhul on omale õige rinnahoidja valimine naisele päris testiküsimus ja paljud ei saagi sellega hakkama, küsige poemüüja käest kohapeal nõu,kui rinnahoidjat ostma lähete.
 
kle 22. august 2013, kl 07.25
Väikesed tissid on niiiiiiiiiiii nummid.....
 
.... 22. august 2013, kl 20.30
Minu tähelepanekud on ka sellised, et valdav osa rinnahoidjatest on täidisega. Ma ise kannan 80 D-E (oleneb mudelist), aga sellist numbrit ilma täiteta rinnahoidjat leida, mis oleks ka ilus, on Eestis suhteliselt keeruline. Seppäläs on ju pea kõik täidetud (mõned seljakotid välja arvatud). Ka Stockist ei ole mina endale ühtegi sobivat mudelit leidnud. Lauma lõiked on mulle ebamugavad (ilmselt minu viga). Triumphi olen vahel saanud, aga neil ei kipu D-E korvi eriti olema, kui kohe peale kauba saabumist jaole ei saa (suured korvinumbrid pidid minev kaup olema).
Foorumi keskuses Tallinnas on üks pesupood, kus on väga ilus ja ka mugav pesu. Ja ilma täiteta korvidega valdavalt. Saadaval ka suured korvinumbrid. Jah, kallis ta on (pesupaar tuleb nii 125 euri), aga pesu pole seljas eriti tundagi, äärmiselt mugav. Kohe ei teagi, kuidas sellist teha ostakse või õigemini, kuidas enamus tootjaid ei oska.
Mina ostan oma pesu valdavalt sealt. See hooaeg kahjuks ei olnud seal lumivalget pesu, mida tahtsin, ju siis on praegu kreemikas toon moes.
 
Küss 22. august 2013, kl 20.39
Millised need tissiteta naised veel on?
 
ka otsin 22. august 2013, kl 21.57
ja ei leia ilma täiteta suuremat ja just nimelt ilusat ja mugavat,,,kuna suurus on 85e, siis on leidmine veel raskem kui ainult siis valget, kuid mitte kunagi mingit värvilist, seppaläst ja lindexis minuarust nii koledad ja ebasobiva lõikega, kui siis ainult triumph, kuid nagu keegi kirjutas, lähen külastan foorumi keskust
 
Laivi Tuvahe 22. august 2013, kl 22.24
Minu mehele küll meeldib
 
Mariale.. 23. august 2013, kl 08.07
Halvusta teisi vähem,siis tuleb ka nägemine tagasi...ja hakkad teisi suurusi ka nägema!
 
Maria 23. august 2013, kl 10.56
See pole kellegi halvustamine.Lihtsalt mood või rumal kaubavalik on selline.Kõik rinnahoidjad on paksendustega.Mine poodi ja sa näed kats kõik läbi ikka mingi polster all.Nagu tavalisi rinnahoidjaid ei vajagi keegi enam.
 
Annemai 23. august 2013, kl 13.24
A korviga, või lausa tissideta naised on lihtsalt jubedikud.
 
Mis a 27. august 2013, kl 14.04
A-korv?
Kas 70A või 90A on jubedik? Need muide väga suure suuruserinevusega.
 
Dame Ali @Annemai 27. august 2013, kl 22.35
kui mul oleks võimalik, vahetaksin praeguse 75G pikalt mõtlemata 75A vastu;
enamus riideid näevad just saledarinnaliste naiste seljas head välja, selg ei valuta ja lisaks teeb suur rind naise "lehmaks" (jätab ülekaalulise mulje)
 
Noormees 26. veebruar 2019, kl 10.17
Väiksemad, mitte päris väiksed tissid on niiii kaunid ja nendega saab igasuguseid riideid kanda, päris modellimõõtu, kuna modellid on enamasti väiksema partiiga.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!